ابوالفضل طالبی

آموزش نصب ioncube بر روی xampp نسخه 1.7 به بالا _ اختصاصی انجمن جوملای ایران

41 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

من مراحل فوق رو مرحله ب مرحله انجام میدم .

اما وقتی میخوام افزونه ای رو نصب کنم که نیاز به همین ابزار داره با پیغام زیر روبرو میشم !!

Site error: the file C:\xampp\htdocs\joomla\administrator\components\com_payperdownloadplus\install.payperdownloadplus.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

البته فکر میکنم این فایل رو توی سیستم کپی کنم مشکل حله ( ioncube_loader_win_5.3.dll ) اما توی این مسیر ( C:\xampp\php ) کپی کردم و بازم مشکل برطرف نشد !!

سلام

من مراحل فوق رو مرحله ب مرحله انجام میدم .

اما وقتی میخوام افزونه ای رو نصب کنم که نیاز به همین ابزار داره با پیغام زیر روبرو میشم !!

Site error: the file C:\xampp\htdocs\joomla\administrator\components\com_payperdownloadplus\install.payperdownloadplus.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

البته فکر میکنم این فایل رو توی سیستم کپی کنم مشکل حله ( ioncube_loader_win_5.3.dll ) اما توی این مسیر ( C:\xampp\php ) کپی کردم و بازم مشکل برطرف نشد !!

وقتی بسته loader رو دانلود میکنید باید یه فایل با اسم loader_wizard.php همراهش باشه.

پوشه ای به نام ioncube در htdocs بسازید و اون فایل رو درونش بریزید. سپس آدرس localhost/ioncube رو در مرورگتون اجرا کنید.

صفحه ای باز میشه و سیستم شما رو چک میکنه و در پایان راهنماییتون میکنه که چه بسته ای رو دانلود کنید ، کجا بریزید و چه کدی رو در چه فایل قرار دهید.

موفق باشید

سلام

دوستان من همه مراحل رو رفتم اما وقتی سایت رو اجرا می کنم صفحه سفید نشون میده . البته سایت های دیگه ای رو که ماژول کد شده نداره درست اجرا میشه ولی سایت های با ماژول کد شده صفحه سفید نشون میده

ویندوز8، 64 بیتی هست و xammp 1.7.3

خواهش می کنم راهنمایی کنید .کلی کار دارم

سلام

دوستان من همه مراحل رو رفتم اما وقتی سایت رو اجرا می کنم صفحه سفید نشون میده . البته سایت های دیگه ای رو که ماژول کد شده نداره درست اجرا میشه ولی سایت های با ماژول کد شده صفحه سفید نشون میده

ویندوز8، 64 بیتی هست و xammp 1.7.3

خواهش می کنم راهنمایی کنید .کلی کار دارم

loader_wizard.php رو که مهندس طاهری دو پست قبل تر توضیح دادند انجام بدید ببینید درست نصب شده یا خیر .

وارد پنل مدیریت بشید و گزارش خطا رو هم روی حداکثر بذارید ببینید پیغامی میده .

اصولا مشکلی باشه باید پیغام بده :|

ارسال شده در (ویرایش شده)

من اینکار رو کردم

پیغام زیر میاد و نشون میده که نصب انجام شده .

Loader Installed

The ionCube Loader version 4.0.7 for PHP 5.3 is already installed and encoded files should run without problems.

Please contact the script provider if you do experience any problems running encoded files.

For security reasons we advise that you remove this Wizard script from your server now that the ionCube Loader is installed.

ویرایش شده در توسط niloofar_taieban

دوستان کسی راحی به ذهنش نمی رسه من فایلی چیزی باید اجرا کننم؟

گزارش خطا رو روی حداکثر گذاشتید ؟

وارد پنل مدیریت بشید و گزارش خطا رو هم روی حداکثر بذارید ببینید پیغامی میده .

اصولا مشکلی باشه باید پیغام بده :|

گزارش خطا رو روی حداکثر گذاشتید ؟

قسمت ادمین رو هم سفید نشون میده .اما رفتم تو فایل کانفیگ و report error رو maximum گذاشتم. چیزی نشون نمی ده

دوستان یکی به من جواب بده . می تونم رو لوکال بخاطر این مشکل رو بعضی از سایت هام کار کنم :dadad4:

سلام

من جوملا رو داخل C:\xampp\htdocs\Ali ریختم و نصب کردم.

من وقتی این کارا رو انجام دادم اروری داد که گفته بودید به جای 5.3 باید 5.4 رو قرار بدم که اینکار رو کردم و دیگه اون ارور موقع اجرای آپاچی نیومد و درست شد ولی وقتی می خوام وارد پنل مدیریتی بشم problem loading page می زنه.

نمی دونم دارم اشتباه می زنم یا نه.

توی نوار آدرس می زنم http://localhost.com:8080/ali/administrator که problem loading page رو بهم نشون می ده.

دوست عزیز سوال شما به این تاپیک مربوط نمیشه . لطفا برای درج سوالاتتون تاپیک جدید ایجاد کنید و قوانین انجمن رو رعایت کنید .

خیر . آدرس رو به شکل زیر باید وارد کنید .

http://localhost/ali/administrator

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

دوست عزیز سوال شما به این تاپیک مربوط نمیشه . لطفا برای درج سوالاتتون تاپیک جدید ایجاد کنید و قوانین انجمن رو رعایت کنید .

خیر . آدرس رو به شکل زیر باید وارد کنید .

http://localhost/ali/administrator

آخه مشکل من هم با ioncube بود برای همین اینجا مطرح کردم.

بعد از کارهایی که گفته شد حالا پنل مدیریتی نشون داده نمیشه.

پورت آپاچی رو به 8080 تغییر دادم.

localhost:8080/ali/administrator

داداش خدا خیرت بده

من یه قالب از سایت جومی خریده بودم همچین مشکلی داشت

توی آموزش های خودشون هرچی رفتم به مشکل بر می خوردم

این آموزش رو اعمال کردم کارم شد ، یعنی فقط اینو گفتم تا انگیزه بگیری بیشتر از این کارا بکنی :)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری