mohammad_07

سطح ویدیو اموزش طراحی قالب جوملا

11 پست در این موضوع

سلام خدمت همه دوستان عزیز

خواستم بپرسم ایا کسی این مجموعه رو خریداری کرده سطحش چطوره منم میخوام بخرم

تو رور خدا بگید

خیلی ممنون... .

یک سوال هم داشتم ایا طراحی وب سایت با جوملا پر در آمد هست یا نه "اگه که نه همون php رو یاد بگیرم"

بازم ممنون.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یک سوال هم داشتم ایا طراحی وب سایت با جوملا پر در آمد هست یا نه "اگه که نه همون php رو یاد بگیرم"

بازم ممنون.

با سلام

دوست عزیز در مورد بخش دوم سوالتون باید عرض کنم که طراحی سایت با جوملا و زبان php یکی هستش و تفاوت در اینه که شما سورس اصلی سایت هاتون رو دارید و اون رو توسعه میدید. در واقع بهتر اینه که شما php رو یاد بگیرید و البته نحوه ارتباط دهی بین فریم ورک جوملا و php رو یاد بگیرید. بعد از اون و با توجه به توانایی هاتون و همچنین نوع تبلیغات و بهینه سازی سایتتون ، میشه گفت که به یک درآمد یا شغل دوم مناسب می رسید. اگر هم میخواهید به یک شغل دائمی تبدیلش کنید، باید زحمت های اولیه رو بگشید تا تو فضای وب جا بیافتید و بشناسنتون

امیدوارم موفق باشید

جوملا سیستم مدیریت محتواست و نیازی ب کدنویسی آنچنانی نداره!ولی پی اچ پی باید خودتون کد نویسی کنید!

تو رور خدا بگید

خیلی ممنون... .

سلام .

من این مجموعه و مجموعه ی اموزشی طراحی وب رو خریدم . هر دو آموزش مفید بودند و سرعت یادگیری من رو چند برابر کرد .

پیشنهاد من اینه که این فیلم ها رو ببینی مخصوصا همین اموزشی که خودت گفتی چون تا حدودی اچ تی ام ال و سی اس اس و حتی پی اچ پی رو آموزش میده .

بازم ممنون.

هر کاری که بگی درامد خوبی داره . اگر کارت رو به خوبی انجام بدی .

شما ببین به چی علاقه داری و متمرکز بشو رو همون قضیه .

من فکر نمیکنم یادگیری php و joomla با هم تناقض داشته باشه . ( یاد گیری جوملا زیاد وقتت رو نمیگیره اگه میخوای طراحی وب کنی Html , css رو هم یاد بگیری خیلی بهت کمک میکنه )

والا الان ساعت 4 صبح که فکر نکنم کسی انلاین باشه و اینو جواب بده :jan:

سلام استاد .

قانون شماره ی 10 انجمن !book]

:1::1::1::1:

تو رور خدا بگید

خیلی ممنون... .

بازم ممنون.

سلام

اگر جستجو کنید مشاهده می کنید که تقریبا" تمامیه کسانی که خرید کرده اند راضی هستند،با جوملا به تنهایی به جایی نخواهید رسید شما باید برای ایجاد شغل در این رابطه یک زبان تحت وب رو به صورت کامل یاد بگیرید،پیشنهاد میکنم اگر مشکل بودجه ندارید پکیج آموزش PHP رو هم بگیرید ، اگر نمیتونید به جای خرید پکیج طراحی قالب آموزش PHP رو بگیرید،شما میتونید با برنامه آرتیستر یک قالب مناسب رو برای سایت طراحی کنید با یادگیری html,css هم میتونید قالب رو ویرایش کنید.

موفق باشید.

سلام

اگر جستجو کنید مشاهده می کنید که تقریبا" تمامیه کسانی که خرید کرده اند راضی هستند،با جوملا به تنهایی به جایی نخواهید رسید شما باید برای ایجاد شغل در این رابطه یک زبان تحت وب رو به صورت کامل یاد بگیرید،پیشنهاد میکنم اگر مشکل بودجه ندارید پکیج آموزش PHP رو هم بگیرید ، اگر نمیتونید به جای خرید پکیج طراحی قالب آموزش PHP رو بگیرید،شما میتونید با برنامه آرتیستر یک قالب مناسب رو برای سایت طراحی کنید با یادگیری html,css هم میتونید قالب رو ویرایش کنید.

موفق باشید.

در مورد ارتیستر با شما موافق نیستم

افراد خبره زیادی رو دیدم که قالب های ارتیستر رو قالب های خوبی نمی دونن

مگر اینهکه بعد از طراحی بینه بشن

اقای طالبی هم توی اموزش هاشون گذاشتن ولی فکر نمی کنم خیلی توصیه به طراحی قالب با ارتیستر داشته باشن

فرش دستی کجا!!! فرش ماشینی کجا!!!

اقای طالبی هم توی اموزش هاشون گذاشتن ولی فکر نمی کنم خیلی توصیه به طراحی قالب با ارتیستر داشته باشن

قطعا قالبی که با فتوشاپ طراحی میشه با قالبی که با آرتیستر طراحی میشه متفاوت هست .

همون طور که دوست خوبمون Payam.Hayati فرمودند اگه مشکل بودجه ندارید هر دو محصول رو خریداری کنید . اما اگه قراره یکی از این دو رو بخری نظر شخصی من اینه که : فعلا کار خودت رو با آرتیستر راه بنداز و آموزش زبان php رو خریداری کن . با این کار با یک تیر دو نشون میزنی هم قالب اختصاصی خودت رو طراحی میکنی ( با آرتیستر ) و هم php رو با سرعت بیشتری یاد میگیری .

من اگه قبل از خرید محصول آموزش طراحی قالب یکی همچین پیشنهادی می داد قطعا قبول می کردم . چون به نظر من توی هزینه ها صرفه جویی میشد . اما الان هم پشیمون نیستم چون بزودی میخوام محصول آموزشی زبان php رو بخرم . چون به کیفیت این محصولات پی بردم .

موفق باشی

اگر بخواهیم به قالب های آرتیستر از 100 نمره بدیم نمیتونیم کمتر از 50 بهشون بدیم،با توجه به پیشرفت و بروزرسانی این برنامه امکانات زیادی بهش اضافه شده که برای شروع کار مناسب هست.

کدام طراحی برای برنامه نویس سود بیشتری خواهد داشت؟طراحی وب سایت یا قالب؟!مطمئنا" وب سایت،حتی اگر مشتری سختگیری داشته باشیم حداقل 70% شبیه طرحی که مشتری مدنظر داره رو میتونیم

با آرتیستر پیاده سازی کنیم و با توجه به تفاوت هزینه های ارائه شده در مورد طراحی از صفر قالب با برنامه آرتیستر 90% مشتریان به قالب آرتیستر رضایت میدن.

همچنین اگر بخواهیم تنها به این دید نگاه کنیم که فرش دستی کجا!!! فرش ماشینی کجا!!! باید برنامه های تولید قالب و سیستم های مدیریت محتوا و رو کنار بزاریم بچسبیم به کد نویسی مسلما" ارزش کدنویسی بالاتر هست،اما این برنامه ها برای :

1.آسان شدن کار

2.تسریع در کار

تولید شدند به طوری که نمیشه از اونها گذشت!.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری