legend

مشکل با ارور Fatal Error: Out of Memory

15 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

ُسلام؛

من حدود 10 روز هست که گاهی اوقات با باز کردن سایت به ارور زیر بر می خورم:

Fatal error: Out of memory (allocated 215744512) (tried to allocate 33 bytes) in /home3/gameroge/public_html/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 712

که خب مشکل پس از 1-2 بار رفرش کردن رفع می شه. از کاربران که پرسیدم، عده کمی این ارور رو گزارش دادند. من افزونه های زیادی رو غیر فعال کردم ولی مشکل رفع نشد.

دلیلی هم که این پست رو زدم این بود که تو انجمن های زیادی چه ایرانی و چه خارجی خیلی جست و جو کردم ولی هیچ کدوم راه حل مناسبی ارائه نداده بودنند و نکته دیگه ای که فهمیدم این بود که این مشکل رو یه نفر در وردپرس نیز برخورده بود.

یک جا می گفتند مشکل از هاست هست. یک جا می گفتند مشکل از افزونه هایی هست که جدیدا نصب کردید....

حتی اگر الان خودتون همین عبارت تاپیک رو جست و جو کنید می بینید موضوع مشابه این هست ولی هیچ جا پاسخ مناسبی ندادند.

من گفتم اینجا بزارم شاید اساتید، در این مورد تجربه ای داشته باشند.

راستی قبلا تو فروم جوملا 1.5 این سایت گذاشته بودند:

مشکل با Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted

ولی دلیل درستی ارئه نشده بود.

حتی htaccess رو هم ویرایش کردم و مقدارش رو تا 256 بردم ولی بازم مشکل ادامه داشت.

نسخه جوملا من 2.5 هست و آدرس سایتم هم GameRogers.ir می باشد. گفتم خیلی کم پیش میاد ولی به هر حال.

ممنون

موفق باشید؛

ویرایش شده در توسط legend

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به نظر من این مشکل مربوط به پایگاه داده شما میشه

احتمالا از افزونه آمارگیر استفاده نمی کنید؟

ُسلام؛

من حدود 10 روز هست که گاهی اوقات با باز کردن سایت به ارور زیر بر می خورم:

Fatal error: Out of memory (allocated 215744512) (tried to allocate 33 bytes) in /home3/gameroge/public_html/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 712

که خب مشکل پس از 1-2 بار رفرش کردن رفع می شه. از کاربران که پرسیدم، عده کمی این ارور رو گزارش دادند. من افزونه های زیادی رو غیر فعال کردم ولی مشکل رفع نشد.

دلیلی هم که این پست رو زدم این بود که تو انجمن های زیادی چه ایرانی و چه خارجی خیلی جست و جو کردم ولی هیچ کدوم راه حل مناسبی ارائه نداده بودنند و نکته دیگه ای که فهمیدم این بود که این مشکل رو یه نفر در وردپرس نیز برخورده بود.

یک جا می گفتند مشکل از هاست هست. یک جا می گفتند مشکل از افزونه هایی هست که جدیدا نصب کردید....

حتی اگر الان خودتون همین عبارت تاپیک رو جست و جو کنید می بینید موضوع مشابه این هست ولی هیچ جا پاسخ مناسبی ندادند.

من گفتم اینجا بزارم شاید اساتید، در این مورد تجربه ای داشته باشند.

راستی قبلا تو فروم جوملا 1.5 این سایت گذاشته بودند:

مشکل با Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted

ولی دلیل درستی ارئه نشده بود.

حتی htaccess رو هم ویرایش کردم و مقدارش رو تا 256 بردم ولی بازم مشکل ادامه داشت.

نسخه جوملا من 2.5 هست و آدرس سایتم هم GameRogers.ir می باشد. گفتم خیلی کم پیش میاد ولی به هر حال.

ممنون

موفق باشید؛

من هم در لوکال خودم به این مشکل برخوردم ، هرچی هم مقدارش رو بالا میبرم فرقی نمیکنه .... :(

دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم...

آمار گیر چه تاثیر بدی داره؟؟

منم 2 هفته است این مشکل دارم هرکاری کردم نشد فایل php.ini ویرایش کردم و . htaccess هم ویرایش کردم نشد که نشد موندم چیکار کنم اینجام کسی نمیدونه فکر کنم

ولی خیلی بده مدیرای این سایت این مشکل که خیلی دارن راه حل براش ندارن راه دادن ولی عملی نیست من تست کردم دیگه

سلام؛ خیر من از آمار گیر یه سایت دیگه برای سایتم استفاده می کنم. آخه مسئله اینجاست که این ارور خیلی کم پیش میاد ولی بازم آزار دهنده است. گفتم افزونه های خیلی زیادی رو غیرفعال کردم تا فقط علت رو بفهمم دیدم از افزونه هایی که تا 2-3 ماه پیش نصب کرده بودم نیست.

ممنون

من هم تقریباً یک هفته ای هست با این ارور مواجه شدم.جوملام آخرین آپدیت 2.5 رو داره.من هر وقت می خوام یک تنظیمی در خود هاست یا در بخش مدیریت جوملا 2.5 بدم بعد از ورود به سایت با این ارور مواجه میشم.بعد از 6 5 بار رفریش درست میشه.از سیستم آمار گیر هم استفاده نمی کنم.تمام کارهای گفته شده رو هم انجام دادم درضمن تو یکی از انجمن ها گفته بود مشکل از هاست است و با ادمین سرورتون صحبت کنید بعد از در میان گذاشتن موضوع با ادمین سرور این پیغام رو از آنها در یافت کردم::::::با سلام

این مورد را که همکارم نیز راهنمایی کرده بودند :

مشكل مربوط به نرم افزار مديريت محتواي شما ميباشد

مقدار مموري مورد نياز براي اسكريپت شما بيشتر از مموري است كه به هر اسكريپت اختصاص داده شده است

براي رفع مشكل ميتوانيد در انجمن هاي تخصصي نرم افزار جستجو كنيد

و يا اطلاع دهيد تا بک آپ 5 شنبه برايتان بازگرداني شود؟

....

بکاپ برگردانده شد ولی مشکل همچنان باقی هست.

این ارور خیلی آزارم داده ممنون میشم کمکم کنید.

فقط یک سوال از دوستانی که با این ارور مواجه شدن دارم؟؟؟؟

سوال اینه که شرکت ارائه دهنده هاست عزیزان کدوم شرکت هست؟؟؟؟؟

ویرایش شده در توسط najvayedel

باید تیکت بزنید برای پشتیبانی هاستتون.

ضمن اینکه تا وقتی دسترسی کامل به php.ini هاست ندارید، از طریق htaccess هم زیاد نمیشه. باید تیکت بزنید براتون انجام بدن

باید تیکت بزنید برای پشتیبانی هاستتون.

ضمن اینکه تا وقتی دسترسی کامل به php.ini هاست ندارید، از طریق htaccess هم زیاد نمیشه. باید تیکت بزنید براتون انجام بدن

مهندس دیگه اینقدر ها هم چیز نیستیم که هممون می دونیم که باید تیکت بزنیم ما هم تیکت زدیم به ادمین سرور و این جواب رو گرفتیم

مهندس دیگه اینقدر ها هم چیز نیستیم که هممون می دونیم که باید تیکت بزنیم ما هم تیکت زدیم به ادمین سرور و این جواب رو گرفتیم

درود

کسی شما رو چیز فرض نکرد دوست من . پاسخ هایی که داده میشه بصورتی هست که کاربران مبتدی هم متوجه بشن کسی از میزان اطلاعات شما اگاهی نداره

در خصوص مشکلتون هم منابع سخت افزاری هاستتون محدوده به همین دلیل نمی تونن براتون ارتقا بدن . انتخاب هاست دوستان هم متفاوته . هاستهایی مثل پارس سرور - هاست نگار و خیلی های دیگه معتبر و دارای منابع سخت افزاری و پشتیبانی قوی هستند .

توی هاست لینوکسی شما به php.ini دسترسی ندارید و با تغییر در htaaccess هم خیلی دردی دوا نمیشه . صرفا از طریق هاست باید انجام بشه . تیکتی که می زنید ازشون درخواست ارتقا با هزینه کنید ببینید میتونن انجام بدن ؟

چیز رو خوب اومدید!

اگه روی هاست اشتراکی هستید، مشکل می تونه از سمت سایر هاست ها هم باشه. من یه بار این مشکل رو فقط داشتم و کار به ری استارت سرور کشید. ولی بعدش حل شد.

دلایل مختلفی می تونه داشته باشه، log رو دیگه می ترسم بگم که چک کردید یا نه!

درود

کسی شما رو چیز فرض نکرد دوست من . پاسخ هایی که داده میشه بصورتی هست که کاربران مبتدی هم متوجه بشن کسی از میزان اطلاعات شما اگاهی نداره

در خصوص مشکلتون هم منابع سخت افزاری هاستتون محدوده به همین دلیل نمی تونن براتون ارتقا بدن . انتخاب هاست دوستان هم متفاوته . هاستهایی مثل پارس سرور - هاست نگار و خیلی های دیگه معتبر و دارای منابع سخت افزاری و پشتیبانی قوی هستند .

توی هاست لینوکسی شما به php.ini دسترسی ندارید و با تغییر در htaaccess هم خیلی دردی دوا نمیشه . صرفا از طریق هاست باید انجام بشه . تیکتی که می زنید ازشون درخواست ارتقا با هزینه کنید ببینید میتونن انجام بدن ؟

ممنون از پاسختون.این راه رو هم امتحان میکنم.

خیلی ممنون

ضمن تشکر از مهندس amir_seddighi

مشکل همونی بود که مهندس می گفت.شرکت ارائه دهنده هاست من که شرکت میهن وب هاست هستش توانایی برآوردن درخواست های من نداره و این آخرین پیامی هست که به من داده.:::::::

خطایی که مشاهده میکنید به دیتابیس مربوط نمیشود

این ارور به معنی، کافی نبودن منابع مجاز سرویس میزبانی وب برای سایت شماست.

در این مورد با توجه به میزان مصرف سرویس شما، سرور میزبانی وب فعلی دیگر جوابگوی سایت شما نیست و نیاز به منابع بیشتر برای سایت خود دارید.

گزینه پیشنهادی ما برای رفع این مشکل و سرعت بخشیدن به لود سرویس، استفاده از سرویس میزبانی وب اختصاصی است.

جزئیات و لیست پلن ها را از طریق لینک زیر می توانید مشاهده بفرمایید:

میهن وب هاست

پس از مشاهده لینک فوق، در صورت تمایل به تبدیل سرویس به سرویس اختصاصی، پلن مدنظرتان را اطلاع دهید تا ضمن محاسبه مابتفاوت هزینه، مراحل تبدیل طی شوند.

.....................................................

این درحالی هست که هنگام خرید هاست از این شرکت تمامی امکانات رو نامحدود زده.:auau:

دوستان حالا من چیکار کنم.؟؟؟:14::auau:

تمامی امکانات که شامل رم نمیشه دوست عزیز . مسلمه سایت های بازدید بالا و سنگین نیاز به هاست بهتر و قوی تر داره . نامحدود ها منظور ترافیک ماهانه ، ایمیل ، پایگاه داده ، ساب دومین ، پارک دومی و این چیزاست . رم نامحدود که نداریم :)

تصمیم با شماست . از اول هم علت ارور مشخص بود . حالا چرا اول پشتیبانی اون حرف رو به شما زده نمیدونم . ولی اینکه باید هاست بهتری بخرید درش شکی نیست howit

البته ممکنه با بررسی لاگ و علت یابی بشه تا حدودی فعلا با همین هاست کار رو راه انداخت . اما چاره این نیست :)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری