m_reza9

تقویم شمسی برای RS Form!Pro

40 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من می خواهم تاریخ RSForm PRo را شمسی کنم. برای این کار اسکریپت زیر را پیدا کردم که انصافا هم اسکرییپ کاملی است. از آنجائیکه فرم ورودی Calendar که با جاوا نوشته شده است، به نظر دوستان بهتر است برای شمسی کردن تاریخ، هسته RSForm را تغییر داده و اسکرییپ مورد نظر در آن اضافه شود و یا فایل cal.js که RSForm برای گرفتن تاریخ میلادی از آن استفاده می کند، ویرایش شده و تاریخ شمسی در آن (در cal.js) اضافه شود؟

اسکریپ تاریخ شمسی به همراه چندین مثال و مستندات استفاده از آن:

[ATTACH]809[/ATTACH]

RSForm Pro 1.4.0 rev42 (آخرین نسخه انگلیسی به همراه چندین ماژول و پلاگین) که ان شاءالله پس از ترجمه و اضافه کردن تاریخ شمسی به کمک دوستان به عنوان عیدی بدون هیچگونه محدودیتی در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

مسیر فایل cal.js

components\com_rsform\assets\calendar\cal.js

مسیر هسته RSForm که می بایست تغییرات در آن انجام شود

administrator\components\com_rsform\helpers\rsform.php

تاپیک ویرایش شد...

---------------

حجت مردانه زاده

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh
پیوست محصولات تجاری...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام آقای مردانه زاده از شما بعیده شما چرا نمیزارین ما بدون پول زور و اجباری صاحب یه تاریخ شمسی شیم. خواهشا اون پست رو برگردونید. شما هم رفتین طرف زور گوها!:33:

سلام آقای مردانه زاده از شما بعیده شما چرا نمیزارین ما بدون پول زور و اجباری صاحب یه تاریخ شمسی شیم. خواهشا اون پست رو برگردونید. شما هم رفتین طرف زور گوها!:33:

درود

ورود شما را به انجمن جوملای ایران خوش امد عرض میکنیم.

طبق قوانین انجمن قرار دادن هر گونه محصولات تجاری ممنوع می باشد. اما بحث تبادل نظر ، قرار دادن فایل های زبان و رفع اشکالان در خصوص محصولات تجاری بلامانع می باشد.

از شما بعیده چرا قوانین را مطالعه نکردید. شما توضیحات را داده اید و به ادرس فایل مورد نظر اشاره کرده اید. پس نیازی نبود که کل افزونه را قرار بدید. کافی بود همان فایلی که تابع تقویم درونش هست را قرار بدید.

موفق پایدار

خواهشمند است که این تایپیک را ادامه بدهید

خیلی ها بهش احتیاج دارند

با تشکر از شما

از نظر مدیران گذاشتن افزونه های تجاری در انجمن یا چیزی که به نسخه رایگان آن قابلیت نسخه تجاری رو بده در انجمن ممنوعه اما حرف محسن جان هم درسته که بچه ها بهش احتیاج دارن.به نظر من ایمیلامونو به کسی که تقویم شمسی rsform رو داره بدیم تا برامون ایمیل کنه تا هم قوانین سرجاش باشه و هم کابران عزیز به نیازشون برسن.هر کی موافقه اعلام کنه یا تشکری چیزی بزنه هر کی هم مخالفه خوب دلیل مخالفت رو اعلام کنه.

فکر نکنم ایمیل کردنش دیگه اشکال داشته باشه.

در پناه حق

حالا که همه موافقن فروم رو شلوغ نکنیم.پیام شخصی بدیم به کسی که این فایل رو داره و فایلشو از توی انجمن برداشتن یعنی m_reza9 عزیز.

اینطوری هم نظم انجمن سرجاشه هم به خاستمون میرسیم.

آقا اگه امکان داره همون فایل تابع شمسی رو قرار بدید. اینکارو که میشه کرد دیگه؟

سلام

خیلی وقت پیش یکی از سایتهای معروف جوملا این افزونه را رایگان برای دانلود گذاشت و به نظر من از حالت تجاری بیرونش آورد حالا اگر کسب توانایی ساخت تقویم فارسی را برای این افزونه داره کوتاهی کنه و اینجا برای دیگران توضیحات کامل بگذارد

سلام لطفا کسی هست که بتونه rsform pro با تقویم شمسی رو برام بفرسته

arash_yazdani59@yahoo.com

قبلا بود الان هر جا می گردم نوشته تجاری لطفا کمک کنید پول ندارم بخرم

یه فرم می خوام که بعد از پر کردن اطلاعات یه فایل برای دانلود بده در حوزه درب اتوماتیک ،درب پارکینگی

با سلام

دوست خوبم مشکل شما ارتباطی به این تاپیک نداره اگر به rsform میخواین فرم بسازین به تاپیک زیر مراجعه کنید و اونجا مشکلتون رو مطرح کنید

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1912-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-RSForm-Pro-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-1.7-%D9%88-2.5-_-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4/page59

لطف می کنید پلاگین تاریخ شمسی رو واسه منم ایمیل کنید

mohamad_sheibani@yahoo.com

خیلی ممنون

درست توی همین صفحه و پست شماره 15 همین مطلب رو گفتین.لطفا اسپم ندید

با سلام و احترام

بنده میخواستم عرض کنم درسته یک سری فایلها تجاری است ولی باید یه فکر اساسی برای این کار بکنیم مثلا همین تقویم شمسی ،چرا ما در سایتهای فارسی باید از تقویم میلادی استفاده کنیم خب یک نفر باید بیاد و این مشکلات رو حل کنه من فکر میکنم اولین چیز برای یک سایت فارسی تاریخ روز در کشورش هست .اگر موافق هستید به دست اندرکاران جوملا در ایران پیشنهاد بدید که این موارد جزو الزامات یک سایت فارسی باشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری