hoseyn007

نحوه محدود کردن دسترسی به مدیریت برای آی پی خاص

9 پست در این موضوع

سلام

من با اینکه دسترسی پوشه ادمین رو برای رنج آی پی ایران مجاز کردم

اما باز هکر ها میان با استفاده از آی پی ایرانی یا یا اینکه هکر ها ایرانی هستند اقدام به ورود به مدیریت می کنند

من چطوری می تونم مدیریت رو فقط و فقط برای یک آی پی مجاز کنم؟

اونطوری که من متوجه شدم آی پی ها بعد از قطع و وصل شدن تغییر می کنند و یک کاربر آی پی ثابتی نداره

وی وقتی رنج ایران رو مجاز می کنید تمام آی پی های ایرانی می تونن دسترسی داشته باشن

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با اینکه رمز گذاشتم

باز انگار تو گزارش های ادمین تولز نشون میده که آی پی های دیگه می خواستن لاگین شن که مسدود شدن

درود

شما باید رنج آی پی شرکت های اینترنتی رو بدست بیارید و محدوده اونا رو ببندید

چون اکثر آی پی ها داینایک هستند و تغییر میکنن باید کل رنج رو ببندین تا اثر کنه نه فقط بستن یک آی پی خاص

آقای پویا اینجوری سایت بخاطر whois گرفتن سرعتش پایین نمیاد؟

بجای این کار ،اگه فقط یک یا چند مدیر دارید، فقط دسترسی از آی پی اونها رو برای مدیریت مجاز کنید و بقیه آی پی ها بلاک میشن همینطور میتونید دسترسی به مدیریت رو به ساعات خاصی برای هر آی پی هم محدود کنید (با اجازه آقای افضلی)

آقای پویا اینجوری سایت بخاطر whois گرفتن سرعتش پایین نمیاد؟

چیزی که شما میخواید تنها راهش همینه .

نه بعید میدونم توی هویز مشکلی ایجاد کنه

برای جلوگیری از ورود هکرها به سایتتون باید افزونه جی هکتون را فعال کرده باشید.اینطوری دیگه راحت وارد سایتتون نمیتونن بشن

درود

این افزونه قدرت بسیار کمی در مقابل حملات هک داره :128fs318181:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری