mahdi01

قالب بخش مدیریت یه جوری نشون داده بشه که کسی نفهمه جوملا است یا سایت چجوری ظراحی شده؟

13 پست در این موضوع

سلام خسته نباشید

یه قالب برای مدیریت میخواستم که مشتریهام نفهمند چجوری سایت طراحی شده و با چه برنامه ای(جوملا 1.5و2.5)

مرسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز بنده یه قالب فارسی کردم که تو امضام لینکش هست . نمیشه تشخصی داد جوملاست یا نه ولی این کاری که شما می کنید درست نیست و یه چیز دیگه می تونید به حای اینکارا به پوشه مدیریت پسورد بزارید تا کسی نتونه اون پوشه رو باز کنه

نمی دونم دلیل این کارتون چیه :21:

سلام

دلیل این کار واضحه چند بار به مشتری هایی برخوردیم که تا اسم جوملا میاد فکر میکنن ارزش کار پایینه و هر کسی میتونه با جوملا به راحتی سایتی رو طراحی کنه در این فرهنگ و ارزش خودمون هم مقصریم اونقدر که در اهواز برخی دوستان تبلیغ میکنن سایت حرفه ایی با جوملا فقط 10 هزار تومان!دید کاربر هم در مرحله اول مقدار پولشه،میاد پیش شما بر فرض بهش میگید 100 هزار تومان این موضوعیت سایت و امکانات رو طراحی میکنم بعد میره میشه دوستمون میگه من همینو برات طراحی میکنم 50تا چه خبره 100 تومان وhowit... .اینها واقعیت هستند که در کار وجود داره.

سایت رو با php بنویسید یک قیمت داره همونو با امکانات کمتر و کیفیت پایین تر با ASP بنویسید قیمتش به مراتب از php بالاتره.:37:

دقیقا همینظور که دوستمون میگه

حالا اگه کسی قالبی رو میشناسه که هم در جوملا 1.5 و2.5 کارکنه بگه ؟

من که شخصا توی این چند ساله هیچ وقت جوملا رو rename نکردم و هرکسی هم این رو خواسته بدون اتلاف وقت پروژه اش رو reject کردم. نمی دونم این دیگه چه کاریه،

در هر صورت، این لینک جستجوی داخل انجمن بود که خواسته بودید:

http://joomlaforum.ir/search.php?searchid=22382&pp=&page=1

بحث رو به حاشیه نمیبرم ها! ولی دوست ما یه جورایی حق داره که بخواد قالب مدیریت رو عوض کنه.

طبق قوانین اوپن سورس، میشه هسته رو سفارشی کرد (شامل سفارشی کردن هسته، تغییرات قالب های مدیریت و خود سایت و ....) و با تغییرات سیستم رو به فروش رسوند.

هیچ عیبی در کار دوستمون نیست. نظر شخصی خودشونه و از نظر قوانین هم مجازه، و از همه مهم تر با بساط سایت بزن و بندازی که بپا شده، ( با قیمت های 15000 تومن تا 40000 تومن) این کار لازمه.

بحث رو به حاشیه نمیبرم ها! ولی دوست ما یه جورایی حق داره که بخواد قالب مدیریت رو عوض کنه.

طبق قوانین اوپن سورس، میشه هسته رو سفارشی کرد (شامل سفارشی کردن هسته، تغییرات قالب های مدیریت و خود سایت و ....) و با تغییرات سیستم رو به فروش رسوند.

هیچ عیبی در کار دوستمون نیست. نظر شخصی خودشونه و از نظر قوانین هم مجازه، و از همه مهم تر با بساط سایت بزن و بندازی که بپا شده، ( با قیمت های 15000 تومن تا 40000 تومن) این کار لازمه.

سفارشی سازی با rename فرق داره و دو بحث متفاوت هست.

شما هرچه قدر خواستید می تونید سیستم رو سفارشی کنید، ولی فقط وقتی حق rename دارید که حداقل 25% کدهای هسته اصلی تشکیل دهنده(غیر از افزونه ها که third-party محسوب میشند) رو تغییر داده باشید، تغییری که عملکرد سیستم رو تغییر داده باشه. قانون GPL نسخه 2 رو مطالعه کنید.

درود

شما بیاد یک سرچ تغییرات در هسته هم انجام بدید که تمام عبارت ها جوملا در مدیریت و منوی های راهنما رو هم حذف کنید .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری