Amin.Manager

در خواست قالب

12 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام این قالب تجاریه

البته نسخه فارسی اون که بهینه سازی هم شده قیمت مناسبی داره که میتونید تهیه کنید.

سلام این قالب تجاریه

البته نسخه فارسی اون که بهینه سازی هم شده قیمت مناسبی داره که میتونید تهیه کنید.

دوست عزیز لطفا جواب بی ربط نذار، خودم قبلش گفتم نسخه رایگان انگلیسی ، یعنی خودم میدونم تجاریه، نسخه رایگانش هم گیر آوردم لطفا تایپیک الکی ارسال نکنید.

دوست عزیز لطفا جواب بی ربط نذار، خودم قبلش گفتم نسخه رایگان انگلیسی ، یعنی خودم میدونم تجاریه، نسخه رایگانش هم گیر آوردم لطفا تایپیک الکی ارسال نکنید.

مدیران انجمن این را ببینند و در خصوص لحن گفتارتون قضاوت کنند

لطفا اسپم ندید من نسخه انگلیسی لازم دارم شما میگید برو فارسی بخر، فارسی میخوام چیکار کنم؟ لطفا قبل از جواب دادن و ارسال اسپم تایپیک درست بخونید، بنده خودم هیچ وقت اسپم نمیدم و تایپیک هم خراب نمیکنم، شما هم با 400 ارسالی درست نیست اینکارو انجام بدید.

لطفا اسپم ندید من نسخه انگلیسی لازم دارم شما میگید برو فارسی بخر، فارسی میخوام چیکار کنم؟ لطفا قبل از جواب دادن و ارسال اسپم تایپیک درست بخونید، بنده خودم هیچ وقت اسپم نمیدم و تایپیک هم خراب نمیکنم، شما هم با 400 ارسالی درست نیست اینکارو انجام بدید.

فعلا که شما اسپم دادین ! با اینکه می دونین قالب های تجاری در انجمن نباید منتشر بشن یا اینجا انجمن دانلود قالب های نال نیست و خلاف قوانین انجمن هست اینجور تاپیک های ایجاد می کنید ! در صورت تکرار دوباره از شما کسر امتیاز خواهد شد !

فعلا که شما اسپم دادین ! با اینکه می دونین قالب های تجاری در انجمن نباید منتشر بشن یا اینجا انجمن دانلود قالب های نال نیست و خلاف قوانین انجمن هست اینجور تاپیک های ایجاد می کنید ! در صورت تکرار دوباره از شما کسر امتیاز خواهد شد !

ولی فک کنم قالبو وقتی فارسی شده تجاری شده ، اینجوری نیست؟ مثب اینکه داخل تایپیک من گفتم قالب انگلیسی میخوام و نه فارسی. با تشکر از Payam.Hayati که منظور منو متوجه شد.

درود

آقای امین منیجر شما برای بنده خیلی کمک کردین خوشحال میشم جوابتونو بدم.

جواب سوالتون پ خ شد. منبع قالبهایی که میخواهید هست. البته نسخه تجاریشونو دانلود کنید [dasdas]

موفق باشید

ولی فک کنم قالبو وقتی فارسی شده تجاری شده ، اینجوری نیست؟ مثب اینکه داخل تایپیک من گفتم قالب انگلیسی میخوام و نه فارسی. با تشکر از Payam.Hayati که منظور منو متوجه شد.

دوست عزیز چه فارسی شدش چه نسخه انگلیسی الان لینکی رو که پیام بهتون داده رو احتمالا تونستین دانلود کنید ؟؟ این قالب کلا تجاری هست شما فقط در حالتی می تونید دانلود کنید که از انجمن های نال دانلود مکنید نه سایت اصلی !

دوست عزیز چه فارسی شدش چه نسخه انگلیسی الان لینکی رو که پیام بهتون داده رو احتمالا تونستین دانلود کنید ؟؟ این قالب کلا تجاری هست شما فقط در حالتی می تونید دانلود کنید که از انجمن های نال دانلود مکنید نه سایت اصلی !

بله من از یه سایتی دانلود کردم فارسیشم کردم از اینجا میتونید ببینید: http://madankavanbartar.com/ اگر خواستین برا شما هم بفرستمش.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری