Sajad dp

پلاگین برای درج کد در مطلب

7 پست در این موضوع

سلام

به نظرتون بهترین پلاگین برای درج کد بین مطالب در نسخه 1.7 کدومه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

TinyMCE

عزیزان این موضوع رو هم باز کنیم اینجا در جوملا یک و هفت برای سفارشی کرده فلیتر شده باید به روش زیر تغییرات رو اعمال کنید

قرار دادن این چنین کدها در جوملا 1.5 به راحتی قابل انجام بود ولی در جوملا 1.6 به صورت زیر باید عمل کنید تا قادر به نمایش این گونه کدها باشید.

ابتدا وارد محیط مدیریت جوملا شده و سپس به منوی افزونه*ها ← مدیریت پلاگین*ها بروید.

در مدیریت پلاگین: پلاگین*ها روی پلاگین ویرایشگر - TinyMCE کلیک کنید و وارد این پلاگین شوید.

در قسمت گزینه*های پایه*ای ، پارامتر پاک*سازی کدها در هنگام بارگذاری را روی خاموش قرار داده و لیست کشویی پاک سازی کدها در هنگام ذخیره شدن را باز کنید و هرگز را انتخاب کرده و روی دکمه ذخیره و بستن کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شوند.

سپس در مدیریت جوملا یا از طریق منوی محتوا ← مدیریت مطلب ، روی مدیریت مطلب کلیک کنید.

در نوار ابزار مدیریت مطالب روی انتخابها کلیک کنید.

در گزینه*های مدیریت مطالب ← فیلترهای متنی را انتخاب و کلیک کنید.

لیست کشویی مقابل مدیر کل که روی لیست سیاه (پیشفرض) تنظیم شده، کلیک کرده و گزینه بدون فیلتر را انتخاب کنید. سپس روی دکمه ذخیره و بستن را کلیک کرده تا تغییرات ذخیره شود.

به مدیریت ماژول : ماژول*ها بروید و یک ماژول جدید ایجاد کنید.

نوع ماژول را HTML سفارشی انتخاب کنید.

به صفحه مدیریت ماژول : ماژول HTML سفارشی در تصویر زیر دقت کنید و فیلدهای مربوطه را پر کنید.

عنوان: عنوان مناسب را در مقابل آن بنویسید.

نمایش عنوان: در حالت نمایش باشد.

موقعیت نمایش ماژول: موقعیت مناسبی را برای نمایش این ماژول انتخاب کنید.

حالت: منتشر شده انتخاب شده باشد.

روی عبارت HTML در نوار ابزار ادیتور خود کلیک کنید.

کدهای HTML ، Java و ... مورد نظر خود را در این پنجره کپی نمایید و روی دکمه Update کلیک کنید.

ماژول را ذخیره کنید.

ماژولی که به این روش ایجاد کرده*اید در موقعیت تعیین شده منتشر شده و در صفحه سایت قابل نمایش است.

ممنون اموزش خوبی بود...

اما من میخوام مثلا بتونم یک کد پی اچ پی رو در بین متن مطلبم بیارم (یعنی خود دستور )

یعنی مثلا اینجوری:

<?php

$this->load_template('header.php');

?>

ببخشید

میشه کد هایی رو که تو وبلاگ ها به کار میبرن مثلا تقویم فارسی و .. رو به صورت ماژول نوشت و تو یه موقعیتی از صفحه قرار داد ؟

چون من یه ماژول ساختم و کد رو توش ذخیره کردم ولی تو صفحه نمایش داده نشد . !

ببخشید

میشه کد هایی رو که تو وبلاگ ها به کار میبرن مثلا تقویم فارسی و .. رو به صورت ماژول نوشت و تو یه موقعیتی از صفحه قرار داد ؟

چون من یه ماژول ساختم و کد رو توش ذخیره کردم ولی تو صفحه نمایش داده نشد . !

بله به راحتی قابل نمایش هست. شما این تاپیک را ملاحظه کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری