rostamiani

تقاضای راهنمایی فوری برای ایجاد فروشگاه

11 پست در این موضوع

سلام

سایتی طراحی کردم و بخش فروشگاهش مونده .

فروشگاه مربوط به نانوایی هست. شاید فقط تعداد محدودی انواع نان باشه و پرداخت آنلاین هم لازمه

Virtuamart 2 نصب کردم. ولی نتونستم راهش بندازم ... خیلی پیچیده هست و راهنمایی هم براش پیدا نکردم

کلا چه کامپوننتی رو توصیه می کنید ؟

لطفا راهنمایی کنید که دقیقا چکار کنم که سریع تر راه بیفته

برای ارتباط با بانک چه مراحلی لازمه ؟

خیلی متشکرم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

از جوم شاپینگ استفاده کنید.

هم ساده هم کار کردن باهاش راحته همه چیزش هم رایگانه فقط افزونه های اتصال به درگاهش رو باید بخرین که اونم از سایت آقای مردانه زاده که مطمئن تر است بخرید

آموزش کامل و کافیه جوم شاپینگ تو انجمن زیاد هست

موفق باشید

جوم شاپینگ + پلاگین پرداخت رو رایگان از جومینا نصب کردم

ولی تنها واحد پولی که داره یورو هست . چطور ریال رو بهش اضافه کنم ؟

متشکرم

جوم شاپینگ + پلاگین پرداخت رو رایگان از جومینا نصب کردم

ولی تنها واحد پولی که داره یورو هست . چطور ریال رو بهش اضافه کنم ؟

متشکرم

سلام

شما به قسمت مدیریت فروشگاه برید و از اونجا وارد منوی تنظیمات و بعد هم منوی واحد پول شوید

در بالا جدید را بزنید و واحد پول مد نظر را درست کنید.

به نظر من که الان تجربه کار با فروشگاه رو جدیدا دارم بهت پیشنهاد میکنم بری سمت Virtuamart . چون من الان دارم joomshoping کار میکنم !!

راحتی کار دوستان درست میگند جوم شاپ خیلی راحته ! اما ماژول ها و پلاگین های Virtuamart خیلی زیاد و رایگان هستش ... من خودم فروشگاه های بعدی رو مطمئنا با Virtuamart می زنم .

موفق باشید :25:

به نظر من که الان تجربه کار با فروشگاه رو جدیدا دارم بهت پیشنهاد میکنم بری سمت Virtuamart . چون من الان دارم joomshoping کار میکنم !!

راحتی کار دوستان درست میگند جوم شاپ خیلی راحته ! اما ماژول ها و پلاگین های Virtuamart خیلی زیاد و رایگان هستش ... من خودم فروشگاه های بعدی رو مطمئنا با Virtuamart می زنم .

موفق باشید :25:

متشکرم ... منم اولش رفتم سراغ Virtuamart 2 ولی نتونستم ... چند ماهی کار عقب افتاده و باید جمع بشه

انشاالله تجربه فروشگاهیم که بیشتر شد سراغ گزینه های دیگه هم میرم

شما با Virtuamart 2 می خواید کار کنید یا 1 ؟ ظاهرا خیلی فرق دارن. V1 کامپوننت جوملا نیست و مستقله ؟

سلام

شما به قسمت مدیریت فروشگاه برید و از اونجا وارد منوی تنظیمات و بعد هم منوی واحد پول شوید

زمان تعریف واحد پولی جدید این چیزا رو هم می خواد. مقدار خاصی باید وارد کنم ؟ :

Code

Code (ISO)

Code (Numeric)

Course of exchange

سلام

در ضمن واحدی رو که انتخاب کردی حتما روی پیشفرض بزار.

موفق باشید

من با دو میخوام کار کنم . سیستم فروشگاه ها تقریبا یه فرم هستش بخش های یه جور داره اما خوب قیافه کمی فرق میکنه ... اما کلا یه جور رفتارشون . . . بهت پیشنهاد میکنم برو دو رو نصب کن که یه کامپووننت هستش یه خورده باهاش کار کنی راه می افتی . .. اما واقعا عالی هستش .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری