tnt6667

یک سوال؟شما روزانه چقدر زمان برای انجمن می گذارید؟

27 پست در این موضوع

درود

این تاپیک رو با چندتا سوال شروع می کنم

البته خودم هم کاربرم

یک : این انجمن رو نسبت به دیگر انجمن های پشتیبان و توسعه دهنده جوملا چگونه ارزیابی می کنید ؟

دوم: چه مقدار زمان رو در انجمن سپری میکنید؟

سوم : بیشتر پشتیبانی می کنید یا بیشتر نیاز به پشتیبانی دارید؟

سوال های دیگری هم هست که یواش یواش پرسیده می شود ....

ممنون

tnt6667

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام به همه.

اول: انجمنی که توی چند ماه کار چند ساله رو میکنه و ا این قدرت خودشو مطرح میکنه مسلماً نسبت به بقیه موفقتره.

یکی از مهمترین وزنه های این انجمن اساتیدی با تواناییهای مختلف هست و باعث شده که هر کی میاد تو انجمن و سوالی رو مطرح میکنه اغلب جواب سوالشو پیدا میکنه البته خوب پیش اومده که سوالی مطرح شده که جوابش چن روز بعد داده شده که اینم طبیعیه و مطمئنم اینم به زودی بهینه میشه.

دوم: حداقل روزی 5 بار هر بار 10 الی 30 دقیقه میام تو انجمن.

سوم: بیشتر یاد میگیرم و از تاپیکهایی که نوشته میشه و جوابهاش استفاده میکنم و گاهی خودم هم سوالهایی میپرسم و جواب میگیرم.

هر سوالی باشه که من جواب دقیقش رو بدونم و مطمئن باشم که سوال کننده رو گمراه نمیکنم ،حتما جواب میدم.

چهارم: یه انتقاد دارم.

اونم اینه که اکثر مسولیت این انجمن افتاده رو دوش چند نفر محدود که از جوابهایی که به تاپیکها داده میشه میتونین بفهمین این چن نفر کیا هستن.مخصوصاً آقای طالبی که من میدونم روزی کمتر از 3 ساعت میخابه و خودشو فدای انجمن کرده در صورتی که باید در نظر داشته باشیم که نباید ایشون رو هزینه کنیم واسه کارها و مسولیتهای کوچیک.البته از دوستانی مثل نوین فرد،مردانه زاده،و برخی از دوستان که توی قسمت برترین ارسال کننده ها اسامیشون معلومه تشکر میکنم ولی باید قبول کنیم که فعالیت بیشتر لازم داره.

من خودم به شخصه هر سوالی رو که جوابش رو بدونم انجام میدم و مطمئنم که همه ما میدونیم که هر بار که اسم هر کدوم از اساتید بعنوان راهنما و جواب دهنده به تاپیکها میاد یک تبلیغ پنهان و بسیار تاثیر گذار واسه اون شخص هستش پس بده بستون دو طرفس و همه ما داریم سود میبریم.

پس فعالیت زیاد و مداوم میخواد.

ببخشید که پر گویی کردم.

موفق باشید

با سلام و تشکر از اقای یاسین عزیز برای ایجاد این تاپیک خوب...

1 : بایستی کاربراننظر بدند!

2 : اگر به دروغ نگم،از 24ساعت بنده، 4-5ساعت صرف خواب، 2-3ساعت صرف ناهار و شام و نماز و... و مابقی صرف اینترنت و بالاخص انجمنها میشه. چه اینجا و چه انجمن جومفا!

3: نیازی به بیان کردن نیست ، به نظرم!

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

یک : این انجمن رو نسبت به دیگر انجمن های پشتیبان و توسعه دهنده جوملا چگونه ارزیابی می کنید ؟

خیلی خیلی بهتره نسبت به بقیه! معلومه یک سری افراد توانمند دارن یک سری اهداف خوب آموزشی رو پی می گیرند که جای تحسین داره.خوب بالاخره نوشته شده: اولین بار در دنیا!

ساپورتش هم واقعا عالیه.هر سوالی پرسیده می شه سریعا جوابش رو هم می گیری.

یکی از تب بار هامه. تند تند سر می زنم و هر تاپیک جدیدی که باشه رو یه نگاه می ندازم بهش.

طبیعتا بیشتر نیاز به پشتیبانی دارم ولی اگه چیزی رو بلد باشم می گم تا اشتراک دانش رو داشته باشیم.

;)

1. واقعا حرف نداره درسته گاها بعضی از سوالات بی جواب می مونه ولی یک خوبی داره که کسی که بلد نیست بی خود ادما به انحراف نمی بره و ادم جواب درست و حسابی می گیره ( ان اوایل در یک از انجمن ها عضو شدم که هر سوالی را بعد 30 ثانیه پاسخ می داند ولی قربون پاسخ ندانشون. )

2. من خودم کلا انلاینم مخصوصا وقتی سر کلاسم :a54d65a: ولی اگه پست نمی زنم چون جواب قطعی نمی دونم.

3. من هرچی که از نت یادگرفتم را مدیون انجمنم کلا کلید خوردن خیلی از مسایل را مدیون انمجنم، تا حالا که بیشتر از محضر دوستان فیض بردیم ولی در تلاش برای ارتقا سطح علمی خودم هستم و به طبع کم نمی ذارم برای دوستان بعد از ان:35:

تاپیک جالبی بود یاسین جان

کاربران باید نظر بدهند

25 سایت :1:

کاملا واضحه :128fs318181:

موضوع جالبی بود .به احترام ایجاد کننده تایپک ما هم وضعیت خودمان را اعلام می کنیم.

در حال حاضر وضعیت کاملا مناسبی داره و نظم و ارامش خاصی درونش هست .البته بشرطی که از اتفاقاتی که در انجمن های دیگه افتاد. درس عبرت بگیریم و مانع از ورود افراد ناسالم بشیم

خوب تقریبا از ساعت 10 صبح تا ساعت 2:30 نیمه شب دائما در حال چک کردن و بررسی هستم .چون اعتقاد دارم ممکنه یه مطلبی درج بشه که باعث اضافه شدن به دانش من بشه .یا یک مشکلی حل بشه که ممکنه فردا گریبانگیر من هم بشه

طبیعتا دوست ندارم زیاد پشتیبانی بشم .چون پشتیبانی زیاد باعث تنبل کردن فکر و تفکر ادم میشه .بیشتر سعی میکنم خودم مشکل را حل کنم و از مقالات و کتب درسی یا جستجو در بین مطالب گوگل کمک بگیرم. و باعث اسپم نشم .مگر اینکه به یک بنبست بخورم و توان انجامش را نداشته باشم .و سعی میکنم به افرادی که اصلا سوالات خودشون را جستجو نمی کنند .و حتی سعی نمی کنند که مشکل را اول خودشون حل کنند پشتیبانی ندم و دوست دارم در این مواقع تماشاگر باشم.

ولی برعکسش دوست دارم هر چی که بلدم را به دیگران هم منتقل کنم .

موفق پایدار

مثل اینکه نوبت منه......

این انجمن بعد از کم کاری های (متاسفانه!) دیگر انجمن ها به یکباره مثل آب در بیابان بود. با شروع طوفانی و جمع شدن اساتید جوملای فارسی کاری رو شروع کرد بسیار سخت و پر زحمت بود.

من تقریبا در تمام انجمن های فعال و معروف جوملا بوده ام ولی انجا یه چیز دیگه ست.

من کلا به خاطر افرادی که تو این انجمن فعالیت میکنند تو این انجمن هستم.و اینکه به خاطر فعالیت های قبلی اعضا بوده که تا حدودی تو جوملا یاد گرفته ام.

من هر روز چند بار میام و انجمن رو چک می کنم. زمان خاصی نداره و اگر موردی بود می خونم و سعی میکنم اگر بلد باشم جواب بدم و بعضا دانسته های خودم رو با پاسخ های مدیران مقایسه میکنم.

به دلیل اینکه قبلا خصوصا تو انجمن جومفا فقط مصرف کننده بودم الان سعی میکنم تولید کننده و پاسخ دهنده باشم.

ممنون تی ان تی

هرچی کاربران نظرشون باشه ...

بستگی داره به روزش. 1 تا 5 ساعت

اینم که دیگه واضحه!

جواب : خیلی عالیه

جواب: اووفــــــــــــــــــــــــــــــ زیاد

جواب: پشتیبانی می کنم و اگر لازم بود پشتیبانی می گم دیگه howit

:auizz3ffy9vla57584x

انجمنی که جناب طالبی راه انداخت ؟:1:

انجمنی که چند ماهه راه چند ساله رو طی کرده؟؟:1:

انجمنی که به صورت حرفه ای کاربر هارو راهنمایی میکنه؟:1:

انجمنی که دوستی درونش موج میزنه ؟:1:

روزی حداقل 5 و حداکثر 30 بار سر میزنم کلا 30 الی 90 دقیقه

وسط این دوتا چی میشه ؟؟ همون

خیلی متفاوت،از این نظر که تو انجمن های دیگه فقط یک عده خاص همدیگرو تحویل میگیرند و هوای هم رو دارند ولی بقیه ....مخصوصا تازه واردهایی مثل من!

خیلی زیاد صبح که سیستم رو روشن میکنم یکی از تب ها جوملافروم رو باز میکنم و تا شب هی سر میزنم

فعلا بیشتر نیاز به پشتیبانی دارم ولی سعی میکنم اگه مشکلی مطرح بشه که بلد باشم حتما جواب میدم

این انجمن رو نسبت به دیگر انجمن های پشتیبان و توسعه دهنده جوملا چگونه ارزیابی می کنید ؟

مهمترین مزیت این انجمن نسبت به موارد مشابه،سطح سواد و راندمان بالای مدیران انجمن است.جواب هایی که به سوالات داده میشه،اصولیست.

یه مثال بزنم،در یکی از انجمن ها قبلا در مورد کامپوننتی دچار مشکل شدم که اونو در انجمن مطرح کردم،راستشو بخواید اونقدر منو پیچوندند که دست آخر اون کامپوننتو حذف کردم:13:

قبلا بیشتر بود اما مشکلاتی که برام پیش اومده باعث شده بین 1 تا 2 ساعت تو انجمن باشم.:14:

فعلا که فقط یاد گرفتیمhowit

من سعی دارم بیشتر مشکلات عزیزان رو رفع کنم و طبق چند سال کارم در نت بیشتر در حوضه کاریه خودم فعالیت می کنم و نمی زارم تایک بی جواب و ناقص بمونه.

در مورد سایر موارد هم تا جایی که سوادم قد بده به تمام عزیزان کمک و همیاری می کنم و سعی دارم این انجمن بسیار شکوفاتر از همیشه به مقصد برسه.

من از ساعت 10 صبح تا 10 شب یک سر تویه نت هستم و شبا اگر خستگی مرا از پا نندازه از 12 تا ساعت 3 در خدمت عزیزان هستم.:4d564ad6:

یکه این انجمن

1 الی 2 ساعت

ماکسیموم:25:

ارسال شده در (ویرایش شده)

بعد از مشکلات متعددی که انجمن جومفا درگیرش شد و مدت های مدیدی سایت و انجمنشون رفت قاطی باقالیا (!) و البته هنوز هم مشکلات واقعا ساده و آزاردهنده ای تو انجمنشون هست، انجمن جوملا ایران واقعا معجزه بود!! من این انجمن رو اول از همه به دلیل فارسی سازی اصولی vBulletin و دقت در ترجمه حتی پیغام های خطا و دوم به دلیل اشتیاق و انرژی ای که شخص آقای طالبی به انجمن و کلا جوملا ایران نشون میدن، خیلی می پسندم

بخاطر حجم بالای کار، زیاد وقت نمیکنم سر بزنم ولی هر موقع فرصت دست بده حتما میام.

معمولا میرم سراغ آخرین ارسالها و سعی میکنم تاپیک های بی جواب رو جواب بدم.

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki

درود بر دوستان

لازم دونستم دوباره این تاپیک قدیمی رو بیارمش بالا

سوالات رو دوباره می پرسم تا تازه وارد های عزض هم شرکت کنند

این تاپیک رو با چندتا سوال شروع می کنم

البته خودم هم کاربرم

سوال های دیگری هم هست که یواش یواش پرسیده می شود ....

بين 2 تا 10 ساعت بودم در اين انجمن

بيشتر پشتيباني ميكنم

والا بقيه جاها رو تست نكردم ولي اين سايت واقعا سايت خوبيه

لازمه همين جا از اقاي طالبي عزيز كه مدير سايت هستن وهمچنين از اقاي مردانه زاده و اقاي tnt ديگر اساتيد كه واقعا بي منت و بدون هيچ چشم داشتي عمرشون و وقتشون و علمشونو در اختيار ديگران ميذارن صميمانه قدر داني كنم دست همتونو ميبوسم ايشالله كه هميشه زنده باشيد دم همتون گرم

ویرایش شده در توسط masood111

اول از همه ممنونم که تو تایپیک یاسر جان همه میان و نظر میدن و خوب در کل تایپیک خوبی شده

کم کم داره نوبت ما هم میشه که نظرمون رو بدیم

1 : این انجمن رو نسبت به دیگر انجمن های پشتیبان و توسعه دهنده جوملا چگونه ارزیابی می کنید ؟

100 که به چیزی نمیشه نمره داد ولی این انجمن 99 تا رو گرفته مونده اون یدونه اخر ( میشه گفت بهترینه و مقام اول رو داره و بعد از اون هم جوملای ایران و جوملا فارسی هستن ولی یه چیزی رو هم بگم این دوتا به گرد پای این انجمن هم نمیرسن )

2 : چه مقدار زمان رو در انجمن سپری میکنید؟

ما که مثل آقای طالبی 25 ساعت نمی تونیم ولی خوب من اکثر ساعات روز رو در اینجا و در سایت آموزشی خودم سپری میکنم

البته چون امسال کنکور دارم زمانم 25 تا نمیرسه وگرنه که خدا عالمه شاید موتورمون رو روشن میکریدم 48 ساعته در خدمت عیزان می بودیم

در این مورد هم باید بگم که من تقریبا 3 ماه هم نیست کارم رو با جوملا شروع کردم ولی الان هم به کمک انجمن قدرت کار با جوملا به صورت نیمه حرفه ای ، طراحی قالب ، تبدیل قالب و کار با اکثر افزونه ها رو هم بلدم و ببینم که سوالی باشه که می تونم جواب بدم حتما جواب میدم و دوستان رو راهنمایی میکنم . کم وبیش هم در مورد بعضی از افزونه ها یا چیز های دیگه آموزش هایی رو آماده میکنم و قرار میدم گه گداری هم سوالاتی رو میپرسم که دوستان بهم جواب میدن

خلاصه همه جوره کار میکنیم هم میپرسیم هم جواب میدیم

ویرایش شده در توسط Morteza Fard Saffari

جواب سوال 1 : یه چیزی می پرسی ها نمونه داره مگه ؟

جواب سوال 2 : اوه بنده چون تازه کارم وقتم کم میارم :) 28 ساعت-4 :)

جواب سوال 3 : فلن در حال بارگزاری هستم ( معلومه دیگه 90 % یاد گیری 10 % اگه کاری از دستم بر بیاد )

جواب سوال چهار : اِ دیگه سوالی نیست ؟

درسته شاید اینجا جاش نباشه ولی بازم صمیمانه از اساتید بزرگ وار ( استاد طالبی ، آقا هجت گل . آقا صابر ... نمیشه همه اسما رو گفت ولی من کوچیک اساتید انجمن هستم

انشاء الله یک روزی می رسه که جواب خدماتشون رو میدم .

شاگرد تنبل انجمن علی

ویرایش شده در توسط ali1234

من با حجت عزیز موافقم و یه جورایی کارام شبیه به اون هست...:auizz3ffy9vla57584x

یالان دٍمَ من سنی اولین بار دی گورم :))

ممنون از عزیزان

منتظر الباقی دوستان هستیم

تا سوال بعدی هم در راه است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری