mahdi01

ریست کردن جوملا

12 پست در این موضوع

سلام

من یه هاستی دارم که بااحتمالا با جوملا 2 طراحی شده وتوش پر مطلبه میخوام کلا ریست بشه ؟(کمکم کنید)

یه تازه کار هستم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

عنوان تاپیک که درست نیست ولی مشکلی نیست تازه کارید

خوب عزیز

دوتا کار می تونی کنید

یک اینکه با پشتیبان هاست تماس بگیرو و بگید ترمنت کنه هاستونو

یا

اینکه کلیه اطلاعات تو فایل منجیر رو سلک آل کنی و پاک و بعد دیتابیس و یوزرهارو یکی یکی پاک کنی و بعد ایمیل رو هم چک کنی چیزی بود پاک کن ی

یک راه راحت تر هم اینکه اطلاع هاست رو برام پیام خصوصی کنی تا خودم برات انجام بدم

بدرود

ارسال شده در (ویرایش شده)

من یه هاستی دارم که بااحتمالا با جوملا 2 طراحی شده وتوش پر مطلبه میخوام کلا ریست بشه ؟(کمکم کنید)

منظور شما اینه که یک سایتی دارید و با جوملا ورژن 2 به بالا طراحی شده درسته . حالا منظور شما از ریست کردن چی هست .

اگر می خواهید مطالب سایت حذف بشه .خوب به مدیریت مطالب برید و تمام مطالب را حذف کنید یا اینکه از حالت انتشار خارج کنید.

منظور شما یکم گنگ هست .یکم واضح تر بگید راحت تر میتونیم کمک کنیم .

آدرس سایت رو که می خواهید تغییرات درونش اعمال کنید را اعلام کنید.

دقیقا اعلام کنید که چه تغییراتی می خواهید انجام دهید .(انچه که در ذهنتان هست را کاملا توضیح دهید)

علت این کار که می خواهید انجام دهید را بگید تا راحت تر پاسخ بدم .شاید راهکار مناسب تری برای شما وجود داشته باشه. که نیاز به از بین بردن تمام اطلاعات نباشه.(البته اگر دوست دارید که به پاسخ مناسب برسید دلیل کارتون را بگید .در غیر اینصورت می توانید دلیل کارتون را نگید)

موفق پایدار

ویرایش شده در توسط Mohammad Deljou

دوست عزیز سلام

چون خیلی وقت پیش از یه دوستی من این هاست ودامین رو خریدم وفقط توش مطلب گذاشتم و به هاست دسترسی ندارم

حالا میخوام این سایت رو خودم با دانش خودم را اندازی کنم واز اول سایت رو آپلود کنم.

در ضمن میخوام یوزر وپسورد مدیر رو هم عوض کنم .

ارسال شده در (ویرایش شده)

اگر می خوای به هاست دسترسی پیدا کنی به پشتیبانی ایمیل بزن و بگو مشخصات ورود به هاست را یادم رفته .اگر ایمیل خودت را داده باشی . و در سایت اونا اکانت داشته باشی .برات میفرستن .در غیر اینصورت فقط 2 راه داری.

اولی اینه که بری سایت را ه*ک کنی .تازه اگر هم ه* ک کنی بازم به اطلاعات هاست دسترسی نداری و بازم محدود هستی.

دومی اینه که بری یک هاست و دامنه جدید بگیری و لذتش را ببری.

موفق پایدار

پست ویرایش شد...

------------

حجت مردانه زاده

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh
بی احترامی به کاربر...

مرسی از راهنماییتون ولی من اصلا قصد هک ندارم چون یوزر وپسورد مال خودمه

اگر خودت درخواست هاست و دامنه دادی . و نمیدونی که پسورد و یوزر ورود به هاست چی هست .به سایتی که به شما سرویس هاست داده .اطلاع بده تا یوزر پسورد جدید در اختیار شما بزاره.

اگر بتونی یوزر پسورد هاست را بگیری .میتونی یوزر و پسورد سایت را به راحتی از دیتابیس تغییر بدی . و وارد مدیریت سایت بشی

موفق پایدار

اولی اینه که بری سایت را ه*ک کنی .تازه اگر هم ه* ک کنی بازم به اطلاعات هاست دسترسی نداری و بازم محدود هستی.

موفق پایدار

بابا این راه حل های مجرمانه چیه !!!!

حالا اگه ما این طور ی حرف زده بودیم ، تمام ناظرین و مدیران انجمن میریختن اینجا!

اینجا انجمنه. کار تمام ما باید پیدا کردن راه حل قطعی و اصولی برای مشکلات باشه نه توصیه به هک کردن !

ضمن تشکر از جناب پُردل عزیز و آقایboobe عزیز برای یادآوری و گوشزد کردن برخی مسائل ... ( جناب boobe برای گزارش، (درصورت فعال نبودن افزونه گزارش به مدیر) میتونید پیام خصوصی بزنید.)

از جناب محمد هم خواهش میکنیم.لطفا در قبال تذکرات کاربران و دوستان دیگر جبهه نگیرند و بجای کل کل های بیمورد به هدف اصلی خودشون که فقط و فقط و فقط کمک کاربران و هموطنان عزیز ، هست بپردازند.

تاپیک پاکسازی شد....پستهای اسپم و نا مربوط حذف گردید...

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

با سلام خدمت شما دوست عزیز

مدتیه که سایتم زمان اضافه کردن محصولات یا مطالب جدید این ارور رو میده و هیچکاری نتونستم بکنم

اگه میشه کمکم کنید

500 - خطایی رخ داده است.

JHtml: :jquery پشتیبانی نمی شود. فایل یافت نشد.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری