farshadraei

راهنمایی برای یک افزونه برای سیستم پروفایل دهی و فروم سازی در یک سایت جوملایی 2.5

6 پست در این موضوع

سلام. من یه سایت جوملا 2.5 دارم که میخوام روش یه افزونه برای پروفایل دهی به اعضا و و همچنین ایجاد فروم در سایت نصب کنم. یه جورایی شبیه همین سایت جوملافروم و یا سایت های دیگه که فروم دارن. فقط یه طوری بشه که اعضایی که تا حالا عضو سایتم شدند و در همین بخش عضویت جوملا هستن به اون سیستم پروفایل دهی منتقل بشن.

کلا یه چیزی باشه که هم یه پروفایلی به اعضا بده و هم اینکه اعضا با همدیگه در ارتباط باشن و از طرفی هم یه فروم داشته باشم تو سایتم.

شما چه افزونه ای رو پیشنهاد میکنین که جامع و کامل باشه و کار کردن باهاش آسون باشه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

برای پروفایل دهی از جوم سوشیال استفاده کنید و برای فروم از انجمن ساز کیونا استفاده کنید.

برای آشنایی با هرکدوم از اینا از فرم جست جوی بالای همین صفحه استفاده کنید. هم کامپوننت ها هم ماژول هاش هم آموزش هاش وجود داره.

موفق باشید

سلام

من هم تایید میکنم که جوم سوشال خیلی قوی و خوبه

من خیلی ازش استفاده کردم تا حالا

کاربرا علاوه برروفایل میتونند با هم دوست بشند و Activity Stream داره که شبیه time Line فیسبوکه

علاوه بر این کابرا میتونند گروه ایجاد کنند و در گروه ها بخش تالار گفتگو رو خودش داره

امکان اشتراک ویدئو و عکس هم به خوبی داره

ولی به نظر من میشه در کنار این از EasyDiscuss هم استفاده کرد که یک افزونه پرسش و پاسخ با امکانات بسسیار عالیه و دقیقا کارهای یک تالار گفتگو رو انجام میده و امکانات بیشتری از Kunena هم داره و به خوبی هم به جوم سوشال وصل میشه و پاسخ ها و پرسش های هر فرد رو در activity stream اش میاره و دوستاش میتونند ببینند و جواب بدن یا لایک کنند.

در کنار این دو EasyBlog هم هست که اون هم به جوم سوشال وصل میشه و امکان وبلاگ دهی به اعضا رو ایجاد میکنه

این مثلث به نظرم خیلی قویه

ولی همون 2 تای اول کار شما رو به شکل خیلی حرفه ای راه میندازه

البته خود EasyDiscuss سیستم پروفایل هم داره و کامله ولی خوبه که جوم سوشال هم کنارش باشه

دوستان پاسخ خیلی خوبی دادید، دستتون درد نکنه

به خوبی هم به جوم سوشال وصل میشه و پاسخ ها و پرسش های هر فرد رو در activity stream اش میاره و دوستاش میتونند ببینند و جواب بدن یا لایک کنند.

من هم یه همچین چیزی میخوام که با هم در ارتباط باشن و فعالیت های همدیگرو پوشش بدن.

فقط اگه امکانش هست از هر کدوم (جوم سوشیال و EasyDiscuss و کیونا) یه لینکی بذارید که در اون لینک جامع و کامل به هر کدومش بپردازه....

آخه جست و جو که میکنیم خیلی جوابای پراکنده میاد و آدم میمونه کدومشو انتخاب کنه و به حرف کدوم گوش بده :21:!book]:ooof:

تمام نسخه های اعلام شده پولی هست بجز کیونا

من با همشون کار کردم بسیار پر قدرت هستند

اول برای کار ؛ شما اسکتچ کار رو طراحی کن بعد شروع به کار کن از نسخه های دانلودی در اینترنت استفاده نکن نال شده ها باگ ها و بک لینک های مختلفی دارند که بعدا شما رو دچار مشکل میکنند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری