highlife

مشکل با اسلاید شو

7 پست در این موضوع

سلام بنده با قالب bussiness pro جوملا 2.5 یه مشکلی پیدا کردم

وقتی ماژول پاپ آپ اضافه می کنم اسلاید شوی من به نمایش در نمیاد مشخص جاش هست اما نشون نمی ده عکسارو پوزیشن اسلاید شو top-b هست پوزیشن عوضم می شه درست نمی شه نهایت عمر این هست که یه دونه پاپ آپ بتونم استفاده کنم جالب اینجاست که پاپ آپایی که استفاده می کنم پوزیشناشونو روی bottom-b و banner می ذارم لطفا کمک کنید آیا پاپ آپ جوری هست که بر روی اسلاید شو قرار می گیره عکساشو نشون نمی ده؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیر

ورود شما را تبریک میگم

مشکل از تداخل جی کوئری هستش

سلام

در تکمیل حرف دوستمون باید بگم تداخل jQuery هست و باید اگه ماژول pop up امکان دیگه ای غیر از jquery داره روی اون تنظیم کنید که نمایش pop up اش رو با اون انچام بده و از jquery استفاده نکنه

با سلام خدمت شما دوستان و خیلی خیلی ممنون از راهنماییاتون حرفتون درسته پاپ آپ page peel banner هستش که جز jquery حالت فلش داره خوب فلش هم فلش پلیر می خواد حیفه آخه نمی خوام نیاز به فلش داشته باشه و اینکه این اسلایدشو فقط با این پاپ آپ که مشکل نداره با perfect popup box هم مشکل داره وقتی یکه راست و یکی چپ می ذارم دیگه عکس نشون نمی ده اما کادرش هست اسلایدشورو هم عوض کردم اما درست نشد حس می کنم پاپ آپا روی هم میان البته من پوزیشنشون رو یکی نذاشتم

یه سوال دارم اینجور که من فهمیدم چند تا jquery توی صفحه سایت نمی شه نمایش داده بشه اما راه حل داره دوس دارم کمکم کنید که کجا چه کدی وارد کنم

بخاطر تداخل که بودجودمیاد ، چند جی کوئری رو نشون نمیده ، برای نمایشش باید از افزونه های عدم تداخل داخل انجمن هست استفاده کنید (سرچ کنید)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری