sajad89m

...***** کمک فوری -- مشکل با مطالب k2 ---- *** ...

8 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام.

دوستان من وقتی مطلبی رو توی k2 مینویسم و ذخیره و انتشار میزنم. ذخیره و منتشر میشه.

ولی وقتی میخام مجددا وارد ویرایش همون مطلب بشم خطای زیر رو میده:

"یک خطا رخ داده است

DateTime::__construct(): Failed to parse time string (-2668-68690-20 00:00:00) at position 3 (6): Unexpected character

برگشت به کنترل پنل"

[ATTACH=CONFIG]4271[/ATTACH]

و تاریخ ایجاد و انتشار مطلب رو با تاریخ عجیبی ذخیره میکنه مثلا:

20/68690/-2669 - 00:00

منطقه زمانی جوملای سایت روی تهران تنظیم شده. با هر کدوم تعوضیش میکردم همین مشکل وجود داره.

ساعت و تاریخ سیستمم تنظیم هست و مشکلی نداره

دیگه نمیدونم چه تغییری بده یا چکار کنم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

ویرایش شده در توسط sajad89m

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

توی بسته نصبی که نصب کردم k2 داخلش نصب بود و این مشکل رو داشت.

طبق یک پیشنهادی یکی از دوستان کا2 سایت شما رو دانلود و روی قبلی بدون حذف قبلی نصب کردم.

ولی باز یه مشکل جدید بود اومده

می تونم وارد مطالب بشم و ویرایش کنم ولی بعد از ذخیره سازی بجای انتشار می نویسه : منتشر شده اما معلق است.

مانند عکس زیر:

[ATTACH=CONFIG]4272[/ATTACH]

بازم نظرتون اینه که زبان رو عوض کنم؟

توی بسته نصبی که نصب کردم k2 داخلش نصب بود و این مشکل رو داشت.

طبق یک پیشنهادی یکی از دوستان کا2 سایت شما رو دانلود و روی قبلی بدون حذف قبلی نصب کردم.

ولی باز یه مشکل جدید بود اومده

می تونم وارد مطالب بشم و ویرایش کنم ولی بعد از ذخیره سازی بجای انتشار می نویسه : منتشر شده اما معلق است.

مانند عکس زیر:

[ATTACH=CONFIG]4272[/ATTACH]

بازم نظرتون اینه که زبان رو عوض کنم؟

اگر معلق مینویسه تاریخ انتشار رو چک کنید احتمالا در زمان آینده هست که معلق مینوسه

وقتی میرم زمان انتشار رو تغییر میدم درست میشه.

ولی چه کنم که برای هر مطلب مدام نیاز نباشه که برم تاریخ انتشار رو دستکاری کنم؟ یعنی در واقع چه کنم که مشکلش یک بار همیشه برطرف بشه؟

آیا راهی هست؟

از بخش مدیریت خارج شوید

و وقتی که دوباره به صفحه لاگین آمدید از قسمت بالای صفحه زبان انگلیسی را انتخاب کنید و وارد شود

کا2 باید باز بشه اینجوری ;)

وقتی میرم زمان انتشار رو تغییر میدم درست میشه.

ولی چه کنم که برای هر مطلب مدام نیاز نباشه که برم تاریخ انتشار رو دستکاری کنم؟ یعنی در واقع چه کنم که مشکلش یک بار همیشه برطرف بشه؟

آیا راهی هست؟

درود بر شما

اشکال بوجود آمده به خاطر نصب مجدد کی 2 می باشد و در آیتم هایی که از قبل بوده باید تاریخ اصلاح شود، اما در موارد جدید مشکلی نخواهید داشت

شاد باشید و شادی بخش دیگران

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری