aligoli

پنل دامین

13 پست در این موضوع

سلام

شاید مشاهده کرده باشید که ، سایت های میزبانی وب ، یک قسمت جداگانه دارند برای دامین هایی که از این سایت ها ثبت میکنه که یکجور پنلی به کاربری که دامین ثبت کرده میده که بتونه lock کنه یا اطلاعاتش و عوض کنه یا dns رو تنظیم کنه .

این ها اسکریپت یا سیستم های خاصی هستند ؟ (معرفی کنید)

و یا باید برنامه نویسی بشند ؟ (با چه زبانی و تحت چه الگویی)

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یک اسکریپت هست که با whm ارتباط دارد اسم این اسکریپت whmcs هست که در انجمن وب هاستینگ تالک می توانید اطلاعات خوبی راجع به آن به دست آورید.

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود بر شاهین جان

دقیقا این اسکریپ هست و 70درصد از هاستینک ها هم با این اسکریپ کار می کنند با پوشته های مختلف

ولی ی یاد آوردی کنم اگر سرور اورز نیست حتی یک دقیقه این اسکریپ رو تست نکنید بدونه لایسنس

ویرایش شده در توسط tnt6667

شما tnt6667 عزیز : برای ایجاد سایت میزبانی وب توصیه میکنید هاست وارز ارایه بشه یا ... ؟

بستگی به استفاده شما داره

اختصاصی که معلوم ازش باید از ی قواننینی پیروی کنید ولی وارز نه

بازم بستگی به شما داره

حل کردما

منو >اورز

شما>وارز

دوستان شرمنده بحث aligoli با سیستم whmcs خیلی متفاوت هست.

منظور ایشون اینه که وقتی دامنه ای رو میزبانی بارش ثبت می کنه یه کنترل پنل برای مدیریت دامنه میده که این اصلا به whmcs ربطی نداره.

لطفا تاپیک رو دقیق مطالعه کنید سپس پاسخ دهید عزیزان من

هر ثبت کننده دامنه برای نمایندگان خود پنلی اختصاص میده که می تونن رویه سایت یا با لینک مخصوص اون نمایینده وارد پنل دامنه بشه مثلا:

http://domain1.it-net.ir

که با این پنل بعد از ساختن حساب کنترل پنل دامنه به مشتری داده میشه که کارهای مدیریتی دامنه رو انجام بده.

پس: هیچ ربطی به whmcs نداره

whmcs برنامه مدیریت هاست هست که یکی از قسمتهاش ثبت آنلاین دامنه (پس از مرتبط سازی به whmcs هست) و تحویل آنلاین هاست و مدیریت تیکت و سایتهای میزبانی هست.

نوین فرد جان این پنل ها توسط سایت اصلی طراحی میشه که برای نمایندگان و صاحبان دامنه داده میشه.

اون لینکی که دادم ماله یکی از پنلهای دامنه من هست.

که لینک اصلیش اینه:

http://info336564.myorderbox.com/

که با ادون دامین به لینک دلخواه خودم در آوردم

ممنون از پاسخ شما،

واقعیتش من از یکی از شرکت های معروف هاستینگ که به خاطر این که تبلیغ نشه اسمش رو نمی آورم، دقیقا همین پنل رو خواستم. گفتند:

1. متاسفانه کنترل پنل دامینی جهت دامین ارائه وجود ندارد لازم به ذکر است که کلیه ی element های مربوط به privacy دامین از طریق پرتال کاربری ایران هاست از جمله: فعال سازی ID shield و change whois, change DNS , lock or unlock و... برای شما فراهم گردیده است. و نیز در سایت های بین المللی مانند whois.com, internic.net, who.is از دامین خود whois بگیرید قابل مشاهده است که دامین به نام شخص شما و با ایمیل خودتان به ثبت رسیده است و نامی از ------- به میان نیامده است.

کلیه ی دامین های --------- در حال حاضر در شرکت public domain registry به ثبت می رسد که این شرکت یکی از بزرگترین نمایندگان رسمی شرکت ICANN میباشد. در ماه های قبل --------- کلیه دامین های خود را در شرکت onlinenic به ثبت میر ساند که این شرکت کنترل پنل دامین را بابت هر دامین به مشتری ارائه میکرد ولی متاسفانه به دلیل تحریم های به وجود آمده شرکت onlinenic ایران را از لیست شرکت های زیر مجموعه ی خود خارج نموده است. ولی شرکتpublic domain registry این کنترل پنل را در اختیار کاربران به دلیل موارد امنیتی ارائه نمیکند. لذا ارائه ی کنترل پنل دامین مقدور نمی باشد.

2. گواهی رسمی فروش دامین از سمت شرکت -------- قابل ارائه می باشد.

من به privacy این دامنه خیلی حساسم و نمی خوام شرکت واسطی بتونه این دامنه رو سرقت کنه. به نظرتون چیکار می تونم بکنم در حالت کلی؟ آیا راهی داره؟ این رو هم بگم که سایت من international هست و مشکلی با ایرانی یا فارسی ندارم.

دوست من احتمالا از godady دامنه ها رو ثبت می کنن که باز هم پنل داره و باید با vp n وارد بشین.

به نظر من اگر پنل ارائه نمی دن سعی کنید انتقال بدین به مکانی که به شما پنل دامنه اعطا می کنه.

novinfard : اسم شرکت هم با وجود اینکه سعی کردی نگی ولی یکجا گفتی ... در کل به نظر من تو دامینت رو از اون واسطه ای که ثبت کردی (ایر .....) که یعنی از همون onlinenic ، انتقال بده به سایت (میه.....) در این سایت میتونی دامینت رو از onlinenic به directri تغییر بدی و در خود سایت هم یک پنلی داری اختصاصی که میتونی اطلاعاتت رو تغییر بدی .... اگر خواستی ، من سایت رو در پیام خصوصی بهت معرفی کنم ، بگو .:128fs318181:

اینم اضافه کنم برای انتقال دامنه از یک ثبت کننده به ثبت کننده دیگه مثلا از onlinenic به directi برابر با تمدید یک دامنه هزینه خواهد داشت

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری