guilanclick

درخواست تجاری برای برنامه نویسان تحت جوملا

1 پست در این موضوع

سلام دوستان . من یه سری نیازهای تحت جوملا دارم . مایلم همه رو با یه شرکت یا یه شخص کار کنم . اگر کسی می تونه این نیازها رو برطرف کنه ممنون می شم پیام خصوصی بده و شرایط اش رو(زمان و هزینه + نمونه کار) عنوان کنه .ضمنا این موارد رو هم به صورت فارسی می خوام و هم انگلیسی(سایتم دو زبانه هست و دو تا جوملا نصب کردم)

1 : یک کامپوننت که 1 سری اطلاعات طبقه بندی شده از یه سری فایل بهش بدم و بازدید کننده با پر کردن فیلدها بهش بهترین گزینه پیشنهاد داده بشه . مثلا

یه فایل هست با مشخصات x=2 و y=1 و u-0 و ...

از کار بر سوال پرسید می شه که چه x و چه y و چه u ای می خواد و در نهایت بهش یه لینک بده.

حالا این لینک می تونه به صورت راندوم از بین چند لینک ثابت باشه ، یا همه ی لینک ها رو نشون بده

2 : یک کامپوننت که بشه نوعی آزمون آن لاین باهاش گرفت تحت شرایط زیر :

سوالا به صورت 4 جوابی از 20 نمره . اگه نتیجه بین 0 تا 5 شد یه لینک ، اگه 6 تا 10 شد یه لینک ، اگه 11 تا 15 شد یه لینک و در نهایت اگه بین 16 تا 20 شد یه لینک بهش نشون بده . این لینک ها هم به صورت رندوم باشه از یه تعداد لینکی که به کامپوننت داده می شه.

3 : تغییرات ظاهری در کامپوننت "جی دانلود" . می خوام دسته بندی ها و فایلها نحوه ی نمایش اشون تغییر کنه . امتیاز فایلها کنارشون نوشته بشه.

4 : تغییرات باطنی! در کامپوننت " جی دانلود".

_مسیر طی شده توسط کاربر برای دانلود یک فایل کمتر بشه(در حال حاضر باید 3 صفحه بره جلو تا به فایل اصلی برسه ).

_وقتی چند فایل برای دانلود انتخاب می شه سیستم بهش پیغام می ده "امتیاز لازم رو نداره" در حالی که امتیاز ها صفر هستند.

5 - درگاه آنلاین وب مانی و پرفکت مانی برای کامپوننت آلفا یوزر پوینت . برای نسخه ی فارسی تهیه شده اما برای نسخه ی انگلیسی موجود نیست.می تونید در نسخه ی فارسی ایش تغییر بدید و کدهای بانکهای مورد نظر رو جایگزین کنید.

6 - پیکر بندی فایل htacces جهت بهینه شدن برای روباتهای گوگل.چون داخل گوگل وبمستر خیلی ارور دارم .(این مورد رو برای 5 سایت نیاز دارم که تحت جوملا هستند )

7 - سیستم ثبت نام برای دو سایت جوملایی روی یک دامنه یکی بشه. یعنی اگه کسی تو یکی وارد شد یا ثبت نام کرد توی جوملای دوم هم ثبت بشه.

8 : داخل سایتها از قوانین سئو تبعیت شده اما با این حال وضعیت سئوی سایتها(5 سایت) چک و بهینه بشه(به همراه گزارش تمامی عملکردهای انجام شده)

9: تغییر ایمیلهای پیش فرض جوملا با شمایل گرافیکی(در 5 سایت)

10(سفارش غیر جوملایی) . یه سایت بازی دارم (php)که از یه اسکریپت رایگان (فارسی) توش استفاده می کنم . می خوام یه سری تغییرات پایه ای توش بدم .

_ آدرس دهی توی بازی ها ظاهر زیبایی نداره . می خوام سئو بشه و از اسم بازی استفاده کنه .

_ نقشه سایت واس اش درست بشه ( اتوماتیک)

_ تماس با ما کار نمی کنه.پیکر بندی ایش انجام بشه

_چند تا جایگاه تبلیغاتی واس اش درست بشه

_ توی بخش های مختلف سایت وقتی وارد می شید به جای استفاده از توضیحات کوتاه ، از کل توضیحات استفاده می کنه . اصلاح بشه

چنانچه سوالی بود لطفا از طریق پیام خصوصی بفرمایید

اگر تاپیک رو در جای نامناسبی باز کردم پوزش می خوام. جای دیگه ای پیدا نکردم و با توجه به اینکه مدت زیادی هست دنبال شرکتی هستم که این موارد رو واسم انجام بده ، واسم اهمیت زیادی داره.

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی