MrDanial

.:: از یک ویرچومارت کار حرفه ای سوال دارم؟ ::.

5 پست در این موضوع

درود خدمت دوستان و استادان گرامی

یه سوال داشتم که گیر کردم و دنبال یک حرفه ای میگردم که جواب من رو بده اولین سوالمو مطرح می کنم که اگر به جواب رسید سوالات بعدیم خود به خود حل میشه.اگر نه که ...

چطوری میشه یک loadposition در فیلد های سفارشی ویرچومارت قرار داد

این رو میدونم که تو توضیحات میشه اینکار رو کرد اما من به مقداری که ماژول بر می گردونه تو خود فاکتور سفارش نیازمندم.

با تشکر فراوان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگه منظورت اینه که در جای دلخواه یک ماژول رو بارگزاری کنی این در کل ارتباطی به ویرچومارت نداره ... یا اینطوری توضیح بدم که در هر کامپوننتی در جوملا میشه کاری کرد که یک ماژول یا پلاگین داخلش بارگزاری بشه .. حالا این کامپوننت ویرچومارت باشه یا هرچیز دیگه

برای بارگزاری یک ماژول داخل کامپوننت شما ابتدا باید مکان مورد نظر خودتون رو در کدها پیدا کنید ، چرا که باید کمی کدنویسی کنید.مکان مورد نظر رو که پیدا کردید میتونید کدهای زیر رو در اون مکان قرار دهید تا ماژول بارگزاری بشه:

$document = &JFactory::getDocument();
$renderer = $document->loadRenderer('modules');
$options = array('style'=>'xhtml');
echo $renderer->render('module_position',$options,null);

در کدهای بالا این مقدار رو باید با توجه به خصوصیات ماژول خودتون تغییر بدید:

module_position = نام موقعیتی که ماژول در آن قرار گرفته

خیلی ممنون، این کد جای دیگری از سایت خیلی بدردم می خوره، ولی برای اینکار فکر نمیکنم مناسب باشه

توضیح کامل:

در بین کالاهای ویرچومارت یک مجموعه وجود داره که تمام محصولات زیر مجموعه باید تحت موجودی سفارش داده بشن

پرانتز: حالا من با rsform یک فرم موجودی با استفاده از اسکریپت جاوا نوشتم و موفق شدم موجودی رو چک کنم،که پس از تایید فرم یک کد رهگیری میفرسته.

این فرم رو در قالب ماژول در توضیحات محصول مورد نظر قرار دادم که این کار هیچ لطفی نداره، چون من نمی فهمم کاربر کالا رو با چه مشخصاتی سفارش داده.

حالا من نیاز به این دارم که این ماژول در قالب یک فیلد سفارشی ظاهر بشه تا پس از تایید کد رهگیری بازگردانده شده به عنوان یکی از مشخصه های کالا ثبت بشه، تا من متوجه بشم کدوم سفارش برای کی هست.

فکر کنم همه چی رو توضیح دادم

ببخشید سرتونو درد آوردم. اما اگر ممکنه ببینید این ره که من میرم به جایی میرسه یا نه!

شما فرم را در همون توضیحات محصول قرار بدید ولی ..

کاری که شما باید انجام بدید اینه که تو فیلدهای فرم خودتون یک یا چند فیلد اضافه کنید

این فیلدها را زمانی که کاربر وارد توضیحات محصول میشه باید با مشخصات محصول و مشخصات کاربر پر کنید

وقتی در فرم شما مشخصات محصول و کاربر موجود باشه فکر میکنم مشکل شما رفع بشه

حالا اگر سوال شما اینه که چطور فیلدها رو با مشخصات محصول و کاربر پر کنم؟

برای اینکار باید از لینک آدرس بار id محصول رو بگیری بفرستی دیتابیس و اطلاعتش رو برگردونی و توفیلد قرار بدید .. دستورات اینکار رو باید در خود فرم اعمال کنی

با توجه به این شیوه که گفتید

به این فکر افتادم که دو تا کار میشه کرد

1.(بدون زحمت ترین کار) کد تایید بازگردانده شده از فرم، توسط خود کاربر، در فیلدی که برای دریافت متن از کاربر در ویرچومارت تعبیه شده استفاده بشه.

یعنی کاربر که فرم رو چک کرد و عدد رهگیری گرفت کپیش کنه تو فیلد ورودی خود ویرچومارت

2.البته اگر بشه چینی کاری کرد: بعد از چک کردن فرم و تهیه کد رهگیری این کد خودکار برای اون سفارش ثبت بشه

مثلا یک متغییر در ویرچومارت تعریف بشه و نسبت داده بشه به اون سفارش. :21:

فکر کنم دارم هزیون میگم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری