masood111

مشکل قالب وقتی با اکسپلور باز میشه یکی از منو ها میاد وسط

34 پست در این موضوع

من تست کردم مشکلی ندیدم . نوشته ها مربوط به قالب نیست به ماژول ها و مطالب سایت ربط داره . نسخه ie شما چیه . من با 8 تست کردم .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام خیلی ممنون دوست عزیز

منم اینترنت اکسپلورم نسخه هشت هست

یعنی شما که تست کردید هیچ مشکلی نداشت یعنی اسکرول ها کوچیک نبودن؟ که بعد از مدتی درست بشه؟

نمیدونم والا من کش مرور گر رو هم پاک کردم بازم همون جوریه یعنی بعضی وقتا اول خرابه بعد درست میشه بعضی وقتا هم که کلا سایت بهم ریخته است و درست هم نمیشه

قبلا اینجوری نبود نمیدونم چرا الان اینجوری شده

من کاملا چک کردم .مشکل خاصی نیست .شما یک بسته آماده را نصب کردی .و به درستی هم داره نمایش میده .

با فایرفاکس و اکسپلورر 9 مشکلی نبود

موفق پایدار

من از اینترنت ایرانسل استفاده میکنم امکان داره مشکل از اون باشه؟

در ضمن منم برا بار اول درست نشون میده اما دفعه های بعدی دیگه درست نشون نمیده

میشه یه لطف در حقم بکنید این کار رو هم برام انجام بدین یعنی سایتو یه بار رفرش کنید ببینید بازم درست نشون میده یا نه

شرمنده ام به خدا میدونم شما هم خودتون کار دارید نمیدونم میتونم جبران کنم یا نه انشالله که بتونم جبران کنم

ممنون از لطفی که در حقم کردین

اگه مشکلی نیست که خدا رو شکر

شاید عیب از مرورگر منه ولی خیلی برام عجیبه که چرا قبلا اینطوری نبود الان اینطوری شد!!!

من عکس سایتم رو ضمیمه کردم برای من اینطوری نمایش میده که تو عکسه

سلام

اقا محمد

جا داره یه تشکر جانانه ازت بکنم وجودت واقعا اگه نبود نمیتونستم موفق بشم

واقعا سایت های خیلی عالی رو معرفی کردی و از همه مهمتر راهنمایی که در مورد راست چین بودن یا نبودن قالب

بهم گفتی رو هیچ وقت فراموش نمیکنم چون واقعا خیلی نکته توپی رو اشاره کردی//اخه خیلی از سایت ها همین قالب های راست چین رو

میذارن تو سایتشون برا فروش و ادعا میکنن که توسط انها فارسی شده

دمتون گرم انشالله که همیشه سلامت و پاینده باشین

شما واقعا بی نظیریییییییید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری