masood111

مشکل قالب وقتی با اکسپلور باز میشه یکی از منو ها میاد وسط

34 پست در این موضوع

سلام تورو خدا اگه کسی میتونه کمک کنه دریغ نکنه

من قالب جوملا استفاده میکنم وقتی با اکسپلور بازش میکنم منوی سمت راستش میاد وسط نمیدونم باید چیکارش کنم توروخدا راهنمایم کنید در ضمن با فایر فاکس کاملا درسته

تصاویر قالب در فایرفاکس و اکسپلوره و همچنین فایل css رو ضمیمه کردم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام خیلی ممنون از پاسختون

ولی من چیزی متوجه نشدم

میشه خودتون زحمت بکشید برام درست کنید اخه من کد نویسی بلد نیستم

اگه این کارو برام بکنید لطف بزرگی کردین دعاتون میکنم

سلام

من نمیخام شما بهم ریختگی قالب رو درست کنید فقط خواهشی که دارم اینه که این دستور if رو برای ie8 ,7,6بذارین بقیشو خودم انجام میدم

خواهش میکنم کمکم کنید

کد را قرار دادم .چک کنید ببینید درست شد یا نه .

فقط فراموش نکنید یک فایل ie6.css باید از قبل درست کرده باشید و تغییرات لازم را درونش انجام داده باشید. بقیه کارها را خودتون گفتید انجام میدید.(یک پیشنهاد دارم این قالب خیلی قدیمی هست .قالب های جدید و رایگان زیاد هست. که توسط خود کمپانی ها rtl شده .به نظرم اگر از اونها استفاده کنید خیلی بهتر هست)

موفق پایدار

سلام خیلی ممنون که کمک میکنید

به خدا چند روزه حسابی دارم روش کار میکنم ولی نتونستم

الان که قالب کلا بهم ریخت هم با موزیلا و هم با اینترنت اکسپلورر

حالا که زحمت کشیدید من قالب رو براتون میذارم خودتون یه نگاه بهش بندازید(در ضمن قالب من با موزیلا درست کار میکنه با اکسپلور مشکل داره)

http://s2.picofile.com/file/7328262682/jarutile_joomlart_ir.zip.html

دوست عزیز بابت اینکه بتونم روی قالب شما کار کنم .در حال حاضر شرمنده هستم .حقیقتش الان درگیر یه پروژه هستیم . و دائما روی پروژه داریم کار می کنیم .لابلای کار دائما سر به انجمن میزنیم . و مشکلاتی که دوستان گیر کردن و جزئی هست را حل میکنیم .این مشکل شما اگر بخواد کلی حل بشه .باید صبر کنید تا دوستان دیگر که تایم ازاد تری نسبت به بنده دارند .بیان انجام بدن .من این قالب را 2 یا 3 سال پیش بود دیدم و این قالب پر از اشکال و نقص در راستچین کردن هست .

که به مرور زمان مشکلاتش رو نشون میده .

موفق و پایدار

خیلی ممنون بابت محبتتون

همین که تا اینجاشم راهنمایی کردین لطف بزرگی کردید

پس با این حساب قید این قالبو میزنم هر چند که براش لوگو هم طراحی کرده بودم

خیلی ممنون

خواهش میکنم .

البته من نمیگم قید قالب را بزن .من فقط میگم این قالب مشکلات زیادی در راستچین داره .که هر بار یه جور خودش رو نشون میده .به هر حال تصمیم با شما هست اگر خواستید میتونید کمی صبر کنید تا دوستان دیگر کمک کنند

ولی به نظر من این قالب قدیمی هست .شما یک جستجو در این انجمن بکنی .قالب های جدید و با کارایی بالاتری میتونی ببینی .اقای مردانه خیلی قالب های زیادی معرفی کردن که همه جدید وزیبا بوده . کافی فقط جستجو کنی

موفق پایدار

سلام

برنامه آرتیستر رو دانلود کنید میتونید قالبی به همین شکل طراحی کنید و خروجی بگیرید.

در ورژن جدید این برنامه میشه گفت تمام مشکلات مرورگرها تقریبا" حل شده اند.

تو انجمنم همونطور که دوستمون گفت قالب های خوبی هست:

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1279-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-2.5-%D8%A8%D8%A7-html-5?p=9261#post9261

و

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1485-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-rtl-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-1.7?p=9323#post9323

خیلی ازتون ممنون بابت اینکه برام وقت میذارید وپاسخ میدید

راستش از این قالب خیلی خوشم اومده بود یعنی خیلی به کارم میخورد یعنی دارم برا انجمن دانشگاه سایت درست میکنم و خلاصه به بچه ها

ابعاد قالبو داده بودم که لوگو بسازن و خیلی چیزای دیگه که حسابی تو ذوقم خورد و الان پشیمون شدم که قبول کردم سایت درست کنم خیلی اذیت شدم تا حالا ولی دیگه چیکار کنم نه راه پس دارم نه را پیش چشم امیدم هم به کمک دوستانی مثل شماست

یه خواهشی که دارم

یه قالب مشابه این قالب یا یه چیز توپ سراغ ندارید؟ خلاصه بحث سایت شخصی نیست اگه خوب نباشه آبروم به کلی میره

ارسال شده در (ویرایش شده)

وظیفه ما هست که وقت بگذاریم. همه ما یک روزی برامون وقت گذاشتن . حالا زمانی هست که برای دیگران وقت بگذاریم

از بابت اینکه خورد تو ذوق شما من واقعا شرمنده ام .

من اینو به خاطر خودتون گفتم .این قالب قالب قشنگی هست .اما به شرطی که قالب اصلی را گیر بیاری و برنامه نویسی بلد باشی و این قالب را بر اساس باب میل خودت در بیاری.

این قالب رنگ امیزی قشنگی داره قبول دارم .من هم 3 سال پیش از این قالب خوشم .اومد داشتم روش کار می کردم و شخصی میکردم .هر چی جلوتر میرفتم .با مشکل جدید روبرو میشدم .اخرش فهمیدم وقت گذاشتن روی این قالب

فایده ایی نداره. چون خوب راستچین نشده. .من فقط خواستم تجربه تلخ منو نداشته باشی که بیشتر بخوره توی ذوق شما .نخواستم وقتت تلف بشه .وگرنه قصد بی احترامی یا اینکه بزنم توی ذوق شما نداشتم.

به سایت های زیر سر بزن .به بخش دمو قالب ها برو . نمونه های زیادی هست که خیلی زیباتر هم هستن.با فریمورک و امکانات عالی .با موضوعات مختلف شرکتی، موزیک، عکس،سازمانی،تجاری،قروشگاهی و ....

بعضی از سایت های زیر قالب های سال 2011 به بعدشون بصورت rtl و راستچین شده است. و نیازی به فارسی سازی نداره

www.icetheme.com

www.joomlart.com

http://www.joomlabamboo.com/

http://joomagic.com/

http://www.joomlashine.com/

www.rockettheme.com

www.joomlaxtc.com

www.shape5.com

www.yootheme.com

www.templateplazza.net

www.zootemplate.com

هیچ وقت نا امید نشو

موفق پایدار

ویرایش شده در توسط Mohammad Deljou

اختیار داری محمد جان

شما همینکه بهم گفتین مشکل زیاد داره لطف بزرگی کردین که باعث شد من دیگه به قول شما بیشتر از این وقت صرف این کار نکنم

وجودت به ادم امید میده انشالله که همیشه موفق و پیروز باشی

ببخشید من یه سوال دیگه داشتم جریان این راست چین و rtl واینا چیه؟

از کجا باید فهمید قالب راست چینه؟

در ضمن ممنون از لینک هایی که گذاشتی ولی من از این سایتای انگلیسی که بایستی هم ثبت نام کرد سر در نمیارم ولی بهشون ور میرم ببینم چی میشه خیلی ممنون

این سایت هایی که گذاشتم نیاز به ثبت نام ندارند .فقط کافی به بخش قالب هاشون بری . و دمو قالب ها رو ببینی .

قالب هایی که توسط شرکت ها و گروه های خارجی نوشته میشند .به دلیل زبان انگلیسی بصورت چپ به راست نمایش داده میشه .یعنی همه چیز از چپ به راست هست (ltr) .از نوشته ها و تصاویر و غیره

اما برای اینکه برای فارسی زبانان بشه استفاده کرده باید به rtl یا همان نحوه نمایش از راست به چپ هست . تبدیل بشه. در گذشته این کار توسط برنامه نویس های ایرانی انجام میشد .اما در حال حاضر بعضی از سایت هایی که

اشاره کردم در بعضی از قالب هاشون حالت rtl را هم در نظر میگیرن .برای کشورهایی مثل ایران و عربستان و ...

یک مثال میزنم تا رحت متوجه بشی

به لینک زیر برو

http://www.zootemplate.com/demo/zt_umbe

و از منو بالا Features برو و گزینه RTL Languages را انتخاب کن .منتظر شو ببین چه تغییراتی رخ میده .به اون تغییرات میگن rtl و برعکسش رو میگن ltr

موفق پایدار

سلام

محمد جان نمیدونی با این راهنمایت چه لطف بزرگی کردی منکه هیچ شاید خیلی های دیگه هم نمیدونستن

میشه از روی دمو راست چین رو تشخیص داد. راستش خیلی حال کردم دمت گرم...نمیدونم چطور تشکر کنم

کمتر کسی پیدا میشه که علم و تجربیاتشو در اختیار دیگران قرار بده شما واقعا بزرگواری.......

از ته دلم برات دعا میکنم که به هر چی میخای برسی انشالله

راستش من نمیدونم چه طور باید تو این سایت به شما امتیاز بدم وگرنه حتما این کارو میکردم

خداوندا زعمرم من نفهمیدم چه فهمیدم همین اندازه فهمیدم که فهمیدم نفهمیدم

یا علی

منم همچین مشکلی دارم و روی ie9 می باشد

cible-co.com

منو های خدمات به سمت راست می یاد اشکال از کجاست

ضمنا برای گذاشتن آیکون هر نوشته باید چیکار کنم

سلام وخسته نباشد

ببخشید من باز مزاحم میشم

میگم یه قالب که هم راست چینه و هم چپ چین چطور ما باید اونو رو حالت راست چین قرار بدیم

یا اینکه میشه راست چینشو فقط دانلود کنم دانلو کنم..

سلام

ببین قالب های به دو صورت توسط سازنده ها راستچین و چپ چین ارائه شده اند .(البته نه تمام قالب های خارجی). rtl و ltr از هم جدا نیستن .قالب هر دو ویژگی را با هم داره . در واقع میشه گفت دو کاره هست

شما کافی به مدیریت سایت خودت بری . بعد به بخش مدیریت قالب بری و قالب را انتخاب کنی .و در تنظیمات قالب Direction را از حالت ltr به rtl بزاری و ذخیره کنی.

و یک نکته دیگه هم هست .شما باید به مدیریت زبان ها بری . و زبان بخش سایت را بر روی فارسی قرار بدی .(اگر زبان فارسی نصب نیست .کافی هست به سایت http://community.joomla.org/translations/joomla-translations.html بری و فایل زبان را دانلود کنی و در جوملا خودت نصب کنی )

با این کار قالب به شکل rtl نمایش داده میشه.

موفق پایدار

سلام محمد جان

عیدتون مبارک انشالله که سال خوبی داشته باشین

بالاخره تقریبا سایت رو راه انداختم که اگه کمک های شما نبود واقعا نمیدونم بایستی چیکار بکنم

ولی الان که تقریبا اخر کارم به یه مشکل خوردم که بازم مزاحم شما شدم

وقتی میخام یه مطلب خاص رو روی یکی از گزینه های منو بذارم گزینه انتخاب یک مطلب خاص رو انتخاب میکنم

بعد که گوشه صفحه باید یه مطلب رو انتخاب کرد گزینه انتخاب مطلب رو میزنم که از توی مطالب یکی رو انتخاب کنم هر چی روی اسم اون مطلب کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمافته منظورم اینه که انتخاب نمیشه هر کارش میکنم

سلام محمد جان

عیدتون مبارک انشالله که سال خوبی داشته باشین

بالاخره تقریبا سایت رو راه انداختم که اگه کمک های شما نبود واقعا نمیدونم بایستی چیکار بکنم

ولی الان که تقریبا اخر کارم به یه مشکل خوردم که بازم مزاحم شما شدم

وقتی میخام یه مطلب خاص رو روی یکی از گزینه های منو بذارم گزینه انتخاب یک مطلب خاص رو انتخاب میکنم

بعد که گوشه صفحه باید یه مطلب رو انتخاب کرد گزینه انتخاب مطلب رو میزنم که از توی مطالب یکی رو انتخاب کنم هر چی روی اسم اون مطلب کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمافته منظورم اینه که انتخاب نمیشه هر کارش میکنم

سلام و سال نو شما هم مبارک . و همچنین شما هم سال خوب و پربرکتی داشته باشید

خوشحالم که سایت شما هم راه افتاده است

لطفا آدرس سایت را قرار بدید تا بررسی کنم

موفق پایدار

سلام و خسته نباشید

خیلی ممنون مشکل قبلی حل شد

ولی نمیدونم چرا من اینقدر بد شانسم سایت دیگه هیچ مشکلی نداشت یه بسته امنیتی رو از سایت جوملا دانلود کردم

برای اینکه سایتم رو تبدیل کنم به جوملا 1.5.26ولی همین که این کارو کردم سایتم دیگه رو فایرفاکس کار نکرد مجبور شدم کلشو پاک کنم دوباره نصب کنم الان که دوباره نصب کردم نمیدونم چرا سایتم دفعه اول که میزنم درست نشون میده اما دفعه های بعدی که رفرش میکنم کلا بهم میریزه

توروخدا کمکم کن من قرا بود فردا سایتو افتتاح کنم اما با این مشکل حسابی بهم ریختم نمیدونم چیکار کنم

ادرس سایتم اینه cyberpnu.ir تو رو خدا یه کاری برام بکن بعد از خدا امیدم به شماست...

مثل اینکه یه سری از مطالب که نمیدونم کجاست مونده و پاک نمیشه

چون وقتی قالب رو هم عوض کردم بازم نوشته های قالب قبلی رو بود

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری