mr-paradox

قالب فارسی گرافیتو (RT Graffito) برای جوملا 2.5 (رایگان)

39 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فکر کنم بسته مشکل داره چون نه ماژول ها نصب هستن نه قالب !! تو پوشه وجود داره ولی نصب نیست . مشکلی در بسته نصبی وجود داره که فکر کنم به خود شخصی که زحمتش رو کشیده مربوط بشه :auau::hooom:

فکر کنم بسته مشکل داره چون نه ماژول ها نصب هستن نه قالب !! تو پوشه وجود داره ولی نصب نیست . مشکلی در بسته نصبی وجود داره که فکر کنم به خود شخصی که زحمتش رو کشیده مربوط بشه :auau::hooom:

درود

بسته تست شد مشکل افزونه ها رو که فرمودید نداره . بصورت پیش فرض مثل دمو نصب میشه و افزونه ها هم مشکل ظاهری نداشتند

موفق باشید

برای من دانلود شد ولی وقتی نصب رو میزدم ارور میداد

وقتی هم اکسترکت میکردم بریک میداد!!!

سلام دوستان

من تازه کارم و تمام اطلاعاتم رو بدون زدن موضوع ، از تو انجمن ...!book] کردم.

:auizz3ffy9vla57584x

ولی این یکی رو مندم توش:dadad4:

نگاه کنید

[ATTACH=CONFIG]5728[/ATTACH]

[motat]

چطوری باید تغییرش بدم....اجازه ندارم .:auau:

یا من بلد نیستم..:dadad4:

خیلی مخلصیم [sibil] از راهنمایتون.

اسم سایت رو اگه می خوای عوض کنی 2 جا باید بری:

1- این اسمی که مشخص کردی باید بری توی منو اصلی - منوی صفحه خانه یا همون صفحه نخست - روی تب انتخاب های نمایش صفحه - بعد عنوان صفحه مرورگر رو تغییر بده.

2- برو تنظیمات کلی توی منوی سایت ( زیر منوی سایت ) نام سایت رو تغییر بده

سلام خسته نباشيد دوستان

من اين قالب رو نصب كردم فقط چندتا مشكل دارم

شماره 1-2-3 كه در تصوير مشخص كردم چطور تغيير بدم ؟

اين لينك هايي كه با شماره 4 در تصوير مشخص كردم چطور غير فعال كنم ؟ اول و آخر مطالب اين لينك هارو اضافه مي كنه

[ATTACH=CONFIG]4744[/ATTACH]

ممنون ميشم راهنمايي كنيد

با سلام.

شماره 1 و 2 و 3 رو می تونید توسط تنظیمات ماژول FP Feature - RokSprocket Mosaic تغییر بدید

اما من خودم هم به دنبال مورد 4 هستم و در تنظیمات مازول و ... نگاه کردم اما نمیشه تغییرش داد و این لینک ها کلاً واسه ی تمام مطالب هست ... یعنی کاری به افزونه نداره .... در تمام مطالب نشان داده میشود و من تنظیمات مطالب را تغییر دادم اما باز مشکل وجود داشت ....

دوستان لطفاً راهنمایی بفرمایید

مورد 4 لینکهای روسی هست که مربوط به قالبهای نال شده هست . تو انجمن با نام " حذف لینک روسی " جستجو کنید و تاپیکهای مربوطه رو بررسی کنید

دوستان جهت حذف لینک ها می تونید در مسیر زیر رفته :

components\com_content\views\article\tmpl

و در default.php کدهای خط 179 و 185 رو حذف کنید ... در قسمت base64

کدهایی شبیه به این رو حذف کنید :

PGRpdiBpZD0iaXQtbHAiPjxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly9qb29tZG9tLmNvbS9hdnRvLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSLQsNCy0YLQviBqb29tbGEiPmpvb21sYSDQsNCy0YLQviDRiNCw0LHQu9C+0L3RizwvYT48YnI+PGEgaHJlZj0iaHR0cDovL2t1dHJvbi5ydS8iPtGN0LvQtdC60YLRgNC+0L3QuNC60LAg0LTQu9GPINCw0LLRgtC+PC9hPjxicj48YSBocmVmPSJodHRwOi8vZnJlc2gtZ2V0LnJ1LyI

مشکل من که رفع شد.

موفق باشید

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان من این قالب grafitto رو دانلود کردم... مگه فارسی شده نیست؟ پس چرا همه چیزش انگلیسیه؟:65d6a5d6s::21:

من توی قسمت مدیریت زبان ها هم رفتم و زبان فارسی رو نداشت...خواستم نصبش کنم اما لینکی که برای نصب زبان فارسی داشت error میداد.

ویرایش شده در توسط vergil_sh

فکر کنم نصب اطلاعات نمونه رو نزید . چون اگه چنین مشکلی داشت دوستان که قبل از شما نصب کردند اعلام میکردند .

اگه همه چیز درست هست و فقط راست چین نیست از اینجا دانلود و نصب کنید تست بزنید . به ورژن جوملا توجه کنید .

JoomlaCode > Projects > Joomla!®2.5 Accredited Translations > Releases > Browse Frs Release

با سلام،

از دوستانی که این قالب رو دانلود کردن و نصب کردن میخوام بهم بگند که فونت های این قالب فارسی سازی شده یعنی از فونت ها مثلا بدر و یا بقیه فونت ها فارسی ؟

قالب خوبی بود ولی اگر بخواهیم براش نماد بزاریم باید از کدام موقعیت باید استفاده کنیم که ثابت در گوشه سایت بماند؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری