حجت مردانه زاده

وبسایت رسمی آشیانه هک شد...

35 پست در این موضوع

حق به حقدار رسید................

این سایت خیلی خودشو گم کرده بود ولی در هر صورت ... .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

از اینکه بازم سایت آشیانه هک شد نباید خیلی تعجب کرد

بهرحال هیچی مطلق نیست و هر دستی بالا دستی داره و هیچ کس هیچ وقت همیشه برتر نیست

در اینکه بچه های آشیانه در حوزه هک و امنیت قدرتمند هستند حرفی نیست اما اینکه فقط اونا هستند من مخالف هستم بلکه تیم های زیادی

بصورت زیر زمینی و بی سر و صدا دارن فعالیت میکنند که کسی آنچنان اونا رو نمیشناسه ولی قدرتشون از آشیانه بیشتر نباشه کمتر هم نیست

و در اینکه بعضی از مدیران آشیانه و نه همشون مغرور و متکبر شدند و فکر میکنند دیگه فقط اونا هستند وبس و حتی داخل فرومشونم برخورد خیلی مناسبی

با کاربرا ندارند و جوابگو نیستند هم شکی نیست

مثل چند وقت پیش که یکی از مدیرای اشیانه کل انداخته بود یه گروه ایرانی چند روز مرتبا جملات داس میزد به سایتشون و بالا نمیومد

که با پادرمیانی کمالیان برطرف شد و این جور قضایا هر چند وقت یکبار تکرار میشه معمولا بخاطر کل کل

اما باید در نظر داشته باشید که بهرحال آشیانه یک تیم ایرانی هست و اینکه توسط یک بیگانه مورد حمله قرار بگیره نباید باعث خوشحالی ما بشه

نقاط ضعف آشیانه و ایراداتی که دارند جای خودش اما تعصب ایرانی بودن هم جای خودش

بهر حال این هک شدند ها موجب قویتر شدن این تیم و برطرف کردن نقاظ ضعفشون میشه که جای تهنیت داره و اینکه

اونا هر سری توسط یه تیم به دلایل مختلف هک میشن جای تاسف

سلام من هم با کاربر 4ria موافق هستم .

اشیانه یک تیم ایرانی هست .

یادتون نره که همین اشیانه سایت های بزرگی را هک کرده .

شرکت بزرگ اپل که مدعی امنیت در تلفن همراه و کامپیوتر هست .هر سال به راحتی توسط یک جوان گوشی هاش هک میشه .

هک شدن این مسئله چیزی از ارزش های اپل کم نمیکنه .و هک شدن سایت ماکروسافت و اشیانه چیزی از ارزش های انها کم نمیشه . هک کردن یک مسئله ایی هست که هیچ وقت حل نمیشه.

شما دقت کن به جمله این گروه ترکیه ایی که گفته ما هر چی سایت توی کشورمون بوده هک کردیم .حالا اومدیم سراغ سایت های خارجی .

این نشون میده این گروه روانی هستن .و باعث ازار و اذیت دیگران میشن . اشیانه هر چقدر مغرور باشن .مریض نیستن .

دقت کنید یکی از کاربرای این انجمن که در اشیانه به عنوان یک هکر فعالیت میکرده . و به گفته خودش هک را از سایت آشیانه یاد گرفته .حالا اومده اینجا تایپک امنیت راه انداخته . و راه های جلوگیری از نفوذ در سایت را یاد میده.(که جای تقدیر و تشکر داره)

من فکر کنم .باید از سایت اشیانه همه دفاع کنند .همین شما ها که خوشحال هستید .کلی مطالب ریز و درشت از این سایت دارید برداشت می کنید .که مانع نفوذ به سایت شما میشه .

موفق پایدار

درود خدمت دوستان...

به دوستانی که آشیانه رو بهترین و تنهاترین و خداترین تیم امنیتی ایران میدونن پیشنهاد میکنم به انجمن شبگرد یه سر بزنن تا ببینن چه آدمای باسوادی اونجا هستن.......

آره شبگرد فوق العاده است گروهکش هکاشونم بهتره آشیانه فقط حباب بود

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری