حجت مردانه زاده

وبسایت رسمی آشیانه هک شد...

35 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بله سایت توسط هکر های ترک هک شده. نوشته اند که" دیگه سایتی تو وب ترکیه نمونده که هک کنیم واسه همین زدیم بیرون.تا موقعی که ما هستینم امنیت معنا نداره !"

خوبتا وب سایت و برنامه نویسی تحت نت هست نفوذ هم هست

یادتون نره آشیانه گروه امنیتی ایرانه و ....

نه فروم vb بود ولی حال داد :)

ادعاشون زیاد شده بود خدارو بنده نبودند

نه عزیز ادعایی نبود دانش و تجربه رو به روخ می کشیدن

-*

منو شما ادعامو می شه ....

ایران رو فراموش نکنید

:thanks: که هک شد

یه بار یه سایت عربی معروفی داشتم که یکی از اعضای گروه آشیانه دوبار هکش کرد که به کلی نابود شد

چیزی که عوض داره گله نداره

دوست عزیز 4 ساله باهاشون هستم می شناسمشون

از مدیرش گرفته تا کوچکترین فردش

تنشون به تنت نخورده بدونی چی می گم؟

از این به بعد cd 15000 تومنی مزخرفشون براتون اطلاعاتشو دانلود می کنم که ببینی به مردم چی فروختن

چند سال پیش تو اهواز همایش گذاشتن اولین همایش امنیت و نفوذ پذیری و ... .

در همایش یکی از سایت های دانشگاهی خارجی هم هک کردنو ونفوذ.

کارشون خوبه اما من از نحوه بیان و سخنرانی هاشون خوشم نمیاد خیلی غرور و ادعا دارند در استراحت بین همایش خواستم با یکیشون صحبت کنم رفتم جلو سلام و ...اصلا" بهم نگاهم نکرد برگشتم.

آخه پسر خوب چه ربطی به ایران داره.اصلا" حالا این ایرانی که داخلش هستی چه گلی به سر تو و جوان های مملکت زده فقط به گذشته نگاه می کنید ما کی بودیم و ... الان چی هستیم!

بگذریم که سخن به درازا میکشدو... .

به نظرم کاری خوبی کردند ترکها برای اینکه اینها فوق العاده روشون زیاد شده بود و به وب مستر های ایرانی اصلا جواب نمیداد فکر میکرد که اره دیکه همه چیز اینها اند. تبریک باشه به ترکها.

الان اگر واقعا ادعاشان درست بوده برند انتقام خونین بگیره!

راست میگه برن عوضشو در بیارن :a2d3: ولی منکه ازش انجمنشون راضی بودم خیلی کمکم میکردن تو انجمن

ارسال شده در (ویرایش شده)

دست بالای دست وجود دارد همیشه

ویرایش شده در توسط arian32

این تیم ترکی یک تیم فوق العاده است که تاحالا بیش از صد ها سایت را هک کرده مثلا مایکروسافت پلس بین المللی وووو اینجا را نگاه کنید اگر اشیانه هم بتونه این ها را هک کنه در حقیقت انوقت قدرشون ثابت کرده

http://www.zone-h.org/archive/notifier=turkguvenligi.info

ماشالله دوستان، چقدر دلشون پر بوده...!!!! ؟ :14:

درسته که این سایت هک شده، اما چه بهتره که نه اونقدر مغرضانه و از کینه، ذوق و خوشحالی نکنیم، از هک شدنش.و نه خیلی به خودمون (خودشون) و از طرفی هم باید خوشحال بود .چون این کار باعث پیشرفت بیش از پیش این گروه میشه.بدون شک ، در آینده با قدرت هر چه تمام تر فعالیت میکنند..

به قول یکی از دوستان امنیت (هک) چیزی نیست که بشه کامل و با قاطعیت تمام ،روش تکیه کرد و بگید ، قدرتمندترین فرد یا گروه هستید!!!

در هر حال ، باید ناراحت باشیم چون بهترین و به نوعی میشه گفت تنهاترین و فعال ترین گروه امنیتی ایران ، همینها بوده اند و بس!!!

انشاءلله این مسئله باعث بشه ، اون حباب غروری(که دوستان میفرمایند) که در این عزیزان بوجود اومده بود، بترکد و بیشتر روی اصل کار ، تمرکز کنند نه دبدبه و کبکبه!!!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری