aligoli

بالا بردن بازدید واقعی سایت بصورت رایگان

3 پست در این موضوع

سلام چندروز پیش یکی از دوستان تاپیکی زدن و سایتی رو معرفی کردن که باعث بالا رفتن بازدید واقعی سایت میشد بنده اول فکر کردم که مثل همین سایتای ایرانی هست که بازدید پنجره ای دارنو پاپ اپ و بنری ولی اصلا اینجوری نبود و اون سایت بازدید اقعی رو به سایت شما میاره و شما خودتون باید شروع کنید به جمع کردن امتیاز :

من یکبار چند ساعتی نشستم و شروع کردم به جمع کردن امتیاز نزدیک 15 هزار امتیاز جمع کردم و تاثیر خیلی زیادی داشت !!

نمیدونم ازون روز ورودی های گوگلم هم افزایش داشته خالا نمیدونم زبط مال این سایت هست یا چیز دیگه !

من که داشتم استفاده میکردم گفتم دوستان دیگه هم استفاده کنن خیلی راحت من مراحل رو مرحله به مرحله میگم .

1- اولین قدرم رفتن به لینک زیر و ثبت نام در سایت هست :

Get Free Traffic to Your Website or Blog | Traffup

2- برای ثبت نام بروری قسمت مشخص شده کلیک کنید

3- اسم ، ایمیل ، پسورد و کد امنیتی را وارد کنید و سپس روی دکمه مشخص شده در تصویر کلیک کنید ایمیل فعال سازی به همراه 50 امتیاز برای شما ارسال شود

4- از منوی websites برای اضافه کردن و معرفی سایت خود برای add new website را بزنید و همانند تصویر ادرس سایت خودتان را وارد کنید و بروی continue کلیک کنید

5- برای ویرایش تنظیمات امتیازات خود از منوی websites به قسمت my website بروید و بر روی Edit کلیک کنید

6- تمامی قسمت هارو مانند تصویر زیر پر کنید در قسمت امتیاز شما میتوانید به سایت خود از 5 تا 50 امتیاز بدهید اگر امتیاز را بر روی 50 بزارید سایت شما در سطر اول وب سایت ها در همان دسته بندی قرار میگیرد و با هر کلیک بر روی سایت شما از شما 50 امتیاز کم شده و به طرف مقابل 50 امتیاز اضافه میشود ( طبیعتا اگر روی 50 باشه بازدید از سایت شما بیشتر خواهد بود ولی از طرفی باید تلاش بیشتری برای کسب امتیاز کنید متوانید عدد کمتری هم وارد کنید ) بعد از انجام تنظیمات بر روی دکمه مشخص شده در عکس (Edite Details) کلیک کنید

7- جمع آوری امتیاز

به صفحه اصلی برگردید در سمت چپ دسته بندی هارو مشاهده میکنید در وسط لیست سایت های ثبت شده که داخل دایره کناریه هر سایت امتیاز اون سایت نوشته شده

اگر شما دنبال امتیاز 50 هستید از بین لیست سایت ها سایتایی که امتیاز 50 رو دارن انتخاب کنید با انتخاب سایت مورد نظر صفحه ای برای شما باز میشود که در بالای ان یک شمارشگر مع*** که برای سایت های 50 امتیازی 15 ثانیه و سایت هایی که امتیاز کمتر دارن مدت زمان کمتری هم دارن مثلا سایتی با امتیاز 5 چیزی حدود 4 ثانیه زمان میبره تا به شما امتیاز بده.

وقتی شمارشگر صفر شما از شما یک سوال تصویری ضد اسپم میپرسه که این عکس چیه وفتی درست جواب دادین به شما 50 امتیاز تعلق میگیره.

و در سمت راست سایت میتوانید امتیاز خود را ببینید که اضافه شده است.

پایان

مورد اول :

من لینک Referrals خودم رو گذاشتم که اگه خوشتون اومد، ما هم یه امتیازی ببریم.

مورد دوم :

منبع : GOD - وب هاستینگ تالک

مورد سوم :

هدف تاپیک صرفا معرفی این سایت بود. تاثیر داشتن یا نداشتن رو خودتون بررسی کنید برای کاهش رنک الکسا مناسب هست .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با تشکر از دوست عزیزمون که سایت رو معرفی کردند

یک توصیه مهم و جدی:

حرفهایی که میزنم با تجربه قبلی است من بارها با سایتهای مختلفی از این قبیل کار کردم و دقیقا بررسی کردم وضعیت بازدیدکنندگان و تاثیر این مساله در گوگل رو. اول باید بگم که سایتها شیوه های مختلفی برای ایجاد بازدیدکنندگان دارند مثلا بعضی از اونا با آی پی های مختلف و بعضی ها با تعداد محدودی آی پی و صرفا با چندین بار بازدید تکراری آمار رو بالا میبرند

اگر قصدمون بالا بردن آمار به هر شیوه است که اصل نیازی به سایت نیست میتونید یک برنامه تحت ویندوز بنویسید تا مدام هر چند ثانیه یکبار صفحاتی رو که شما بهش معرفی میکنید رو باز کنه(حتی اگه خودتون هم برنامه نویس نیستید سرچ کنید همچین برنامه هایی است)

اما عیب این سایتها و این برنامه ها:

اگر دقت کنید تمام این شیوه ها و سایتها حتی سایت معرفی شده توسط دوستمون یک عیب بزرگ ایجاد میکنند. من با سایت معرفی شده آشنا هستم حتی برای بررسی ازش استفاده هم کردم درسته که نسبت به سایتهای پنجره ای بهتره و بازدیدکنندگان واقعی است اما اما اما خود شما شاهدید که هر بازدیدکننده فقط 15 ثانیه در سایت شما حضور خواهد داشت و بدون وارد شدن به صفحات دیگه سایت رو میبنده و این یعنی یک امتیاز منفی برای سایت شما

جدیدا الگوریتم های گوگل صفحات bounoce رو به عنوان تاثیر منفی از سایت شما در نظر میگیره و خود بنده با بررسی دقیق و هر روزه در مورد بالا رفتن صفحات bounoce متوجه شدم با بالا رفتن این صفحات از نظر گوگل یک سایت پرت و زائد هستیم. تا میتونید سعی کنید کاری کنید که سایتتون بازدیدکنندگان تک صفحه ای نداشته باشه چون از نظر گوگل یک سایت بیهوده هستید که بازدیدکننده فورا از اون داره خارج میشه.

مساله دوم مدت زمان حضور هست که توی این سایت 15 ثانیه است و بعد این مدت سایت بسته میشه جدیدا ادعا میشه گوگل ملاک شماره رو 40 ثانیه و یا 1 دقیقه درنظر میگیره و این یعنی بازدیدکننده 15 ثانیه ای از نظر گوگل نه اینکه به حساب نمیاد بلکه منفی هم هست(دلیل اینکه بعضی سایتهای پنجره ای هم زمان لود سایت رو 1 دقیقه گذاشتن همین مساله هست)

با این شرایط میتوان گفت این سایت ها صرفا از نظر الکسا موثر است که رتبه الکسا هم هیچ ارزشی نداره مهم بازدیدکنندگان هدفمند هستند که اونم فقط گوگل میتونه با الگوریتم های دقیقش تشخیص بده(البته اونم میتونه خطا داشته باشه). من نمیدونم چرا الکسا توی ایران اینقد مهم شده در صورتی که با یه برنامه ویندوزی هم میشه توی تک هفته سایت رو بمباران بازدیدکننده کرد و رتبه بصورت وحشتناکی بیاد پایین اما این چه ارزشی داره؟؟؟ مهم گوگله که بازدیدکنندگان زیادی از راه سرچ میفرسته.

از اینا گذشته شما تا کی میخواید این کار رو ادامه بدید؟ هر وقت که این کار رو ول کنید بازدیدکنندگان کاذب شما از بین میرن و میمونن همون بازدیدکنندگان اصلی سایت. پس بازم رتبتون برمیگرده و بازم این موضوع هم رتبتون رو از دست دادید هم از نظر الکسا و گوگل متروکه شدن سایتتون خواهد بود و تاثیر این افت ناگهانی شما تا مدتها میمونه

تجربیات و بررسی ها به همراه دلیل و منطق ارائه شد تصمیم با خود دوستان است

موفق و پیروز باشید دوستان عزیز

از بازدید سایت چیز مهمتری نیست همه گیر دادن به این ؟ من سایت هایی رو میشناسم با وجود کمترین بازدید کننده توی گوگل اولند ! به جای این روش ها به فکر طراحی درست و اصولی باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری