senator

پیشنهاد کاری خوب در کلیه مراکز استان ها

4 پست در این موضوع

با عرض سلام و احترام خدمت همه کاربران خوب و فهیم جوملای ایران

مدتیه پروژه ای با نام طرح سراسری کارآفرینان الکترونیک در کل کشور در حال اجراست (اطلاعات مقدماتی در سایت مرکز کسب درآمد و آموزش کسب و کارهای اینترنتی - کارآفرینان الکترونیک)

ما برای اجرا در تمام استان ها نیاز به یک نماینده اجرایی داریم اینو هم بگم ورودی مردم در این طرح چندهزارنفریه و باید تشکیلات اداری و دفتری مناسب مرکز استانتون داشته باشید

بی ربط به جوملا هم نیست

با توجه به شرکت کنندگان سود ماتلی و معنوی خوبی برای همیاران طرح وجود داره و البته تضمین شده اینو هم بگم این پرژوه رو بنده 6 ساله دارم انجام می دم ولی با نام شهروند الکترونیک که شاید اسمش براتون آشنا باشه

این پروژه تفاوت های بسیاری با اون داره ولی روش اجرا تقریبا مثل اونه

حالا جزئیات بمونه زمانی که درخواست همکاری دادین

بعد از بررسی درخواست و امکانات شما سایر مسائل کاری و مالی برای شما شفاف سازی می شه

لطفا اول شیرازی ها درخواست بدن چون از اول شهریور ماه طرح تو شیراز استارت می خوره

پیروز باشید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام و روز بخير خدمت شما

دوست عزيز من همه جوره مايل هستم و حتي ميتونم چندتا استان رو هم باهم ساپورت كنم يعني محدوديت مكاني نخواهم داشت.

خوشحال ميشم باهام در ارتباط باشيم.

من تبریز دفتر تبلیغاتی دارم

ممنون میشم توضیح بدید برام در موردش