farsian

!!!!----سیستم رزرو وقت پیشرفته (فارسی)----!!!!

22 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

یکی از افزونه هایی که خیلی از دوستان دنبالش هستن ، سیستم رزرو وقت با امکانات فوق العاده هست که در این پست میخوام براتون بذارم

بد نیست کمی هم راجع به امکاناتش توضیح بدم

امکان رزرو از روی تقویم

نمایش زمان های خالی و رزرو شده

ارسال اطلاعات رزرو به صورت ایمیل برای کاربر

امکان درج توضیحات و مشخصات پس از رزرو

امکان لغو رزرو با استفاده از کد اختصاصی

کاملا فارسی

و...

دانلود از سرور انجمن

دمو بخش مدیریت

دمو بخش کاربری

تشکر فراموش نشه

ویرایش شده در توسط farsian
1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فکر می کردم بیشتر از این طرفدار داشته باشه . نا امید شدم از افزونه گذاشتن

سلام مرسی از افزونه شما

من نصب کردم ولی بخش مدریت و ... فارسی نیست چطوری باید فارسیش کرد

مدیریت فارسی هست . فقط بعضی بخش های کمش فارسی نیست که این هم یکی از معایب رایگان بودنه

این افزونه برای جوملا 2.5 هست شاید روی 1.5 نصب کردید که به مشکل برخوردید

تشکر از شما ... فقط یک همت والا نیاز داریم (از جمله خود من!) که تقویمش رو شمسی کنیم.

ممنون خانم ملکی . من با توجه به مشغله ای که دارم بعید به نظر میرسه بتونم ولی هر کاری از دستم بر اومد انجام میدم

باسلام

جناب farsian عزیز بنده از جانب خودم از شما تشکر میکنم.

2000 امتیاز مثبت به امتیازات شما افزوده شد.(درآینده ی نزدیک این امتیازات بسیار به دردتون خواهد خورد!)

در مورد شمسی سازی.انشالله بزودی از این سیستم تحت یک بسته ی آماده و کامل و نصبی استفاده شده و شمسی سازی اون رو هم انجام میدیم و منتشر میکنیم.

موفق باشید و سربلند

با درود .

این افزونه هنوز شمسی سازی نشده؟

خیلی بهش نیاز دارم.

با سلام خدمت دوستان عزیز

کسی تقویم این کامپوننت رو به شمسی تبدیل نکرده؟

آیا میشه که این کامپوننت تقویمش رو از خود هسته جوملا(فارسی) بگیره؟

ممنون میشم جواب بدید

دوستان مخصوصا آقای مردان زاده که قول شمسی سازی این افزونه را داده اند لطف کننید حداقل بگند که روش فارسی کردن تقویم اینجور افزونه ها چه جوریه؟

از کامپوننت خود جوملا می خونه؟ اگه بله که میشه یه کارهایی کرد یا اختصاصیه که یه سر نخ بدهند ما بریم دنبالش

مرسی از شما

همانطور که مشخص هست شمسی سازی مهمترین نیاز این افزونه خوب است

و البته ایجاد سیستم پرداخت بانکی هم از نیازهای مهم این افزونه است. امیدواریم آقای فارسیان که این زحمت رو کشیدن، تکمیلش هم بکنن تا اجرشون نیمه تمام نمونه.

بازم از ایشون ممنونم.

سلام نميشه اين افزونه را به بانك ملت نصب كرد كه پرداخت هزينه هم بتونن انجام بدن ؟

دوستان این افزونه ضمن اینکه شمسی سازی شده برای دانلود در سایت افزونه ها قرار داده شده است.

همچنین افزونه های پرداخت به قیمت 75000 برای آن تهیه شده ( پلاگین زرین پال- پی لاین-پارسیان-ملت - و ...)

من خودم خیلی علاقه مند به شمسی سازی این افزونه هستم اما با توجه به مشغله های فعلی این امکان نیست

اما در اولین فرصت حتما برای این امر اقدام می کنم

در ضمن سیستمی هم که مهندس طالبی طراحی کردند تحت عنوان P30Reserve سیستم خوبیه و فعلا میتونید از اون استفاده کنید

و همانطور که amirhacker عزیز فرمودند ،سایت افزونه ها ، افزونه های خوبی در این زمینه منتشر کردند که میتونید استفاده کنید

موفق باشید...

دوستان این افزونه ضمن اینکه شمسی سازی شده برای دانلود در سایت افزونه ها قرار داده شده است.

همچنین افزونه های پرداخت به قیمت 75000 برای آن تهیه شده ( پلاگین زرین پال- پی لاین-پارسیان-ملت - و ...)

اين افزونه رو از سايت افزونه گرفتم ولي اونطوري كه بايد باشه نبود و خيلي مشكل داشت.

مثلا چه مشکلی؟

بگید شاید بتونم کمک کنم

سلام و درود

فارسي شده ولي راست چين نشده و بهم ريختگي داره.

تقويم شمسي كه فضايي سال جابجا ميكنه ميره واسه سال 3هزار و خورده اي.

وقتي يك ساعت رو انتخاب ميكني ديگه نميشه از حالت انتخاب برداشت.

البته اينا مشكلاتي بود كه توي كار 5 دقيقه اي باهاش داشتم وقتي ديدم اينطوري بيخيالش شدم ، ديگه نميدونم بعدشم مشكل داره يا نه:128fs318181::didi:

سلام

من هم این افزونه رو از سایت افزونه ها خریدم اما درست کار نمیکنه. یک ارور زبان هست که کلا رفع نمیشه. رزرو هم در درون کامپوننت هرکاری کردم ذخیره نشد و فقط ایمیل شد.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری