alireza_313

کامپوننت ضد هک و امنیتی آنتی هکرOSE Anti-Hacker v5 : برای جوملا 2.5 و 3.0

1 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام به همه دوستان انجمن :didi:

امروز قصد دارم بزرگترین افزونه ضد هک برای جوملا رو براتون معرفی کنم:5:[kkk]

این افزونه هنوز ترجمه نشده و تو هیچ سایت ایرانی هم قرار نگرفته برای فروش!!!!:ooof:

از دوستان انجمن می خوام خواهش کنم از کسایی که تو ترجمه حرفه ای هستن این افزونه رو ترجمه کنن لطفا[dasdas] تا پرچم:1: انجمن رو با افتخار بالا ببریم

موفق باشید دوستان

راستی یه خواهش هم داشتم زمانی که ترجمه شد آموزش استفاده از اون هم برای دوستان بزارن لطفا!!!!

!book]

توضیحات کامپونت :

Component OSE Anti-Hacker will provide safety Joomla-site by hacking, and will help protect your personal data and system files from hackers and malware.This component is compatible with all sites.It has an intuitive interface and flexible configuration.The user can easily configure the component to your personal requirements.

OSE Anti-Hacker ensures better protection for the site system Joomla.It can also protect other systems that are on the same server and use PHP, for example, WordPress, VirtueMart, Drupal, Magento.The component supports functional firewall, equipped with dual level of protection, as well as the scanner system files and tools to block violators.Component OSE Anti-Hacker is a very flexible system for notifying the administrator and optimized.By installing it, you can not worry about the security of the site.

The main features of the component OSE Anti-Hacker:

2 levels of protection, allowing to identify the offender, or malicious code before the start of the

immediate scanning of all files after uploading to the server for malware and vulnerabilities

integrated ClamAV antivirus software to scan files for viruses

IP blocking users or user agents conducting frequent use of the server

several modes of locking offenders (by IP, error code 403)

administrator notification via email of all attempts to hack the site and block hackers

flexible monitoring site security

convenient control panel component that allows fine-tune defense site

control scanning pages search bots with the ability to block them

لینک افزونه در جوملا جهانی

لینک سایت سازنده

راستی دوستان داخل فایل کامپونت کلی ماژول پلاگین هست اونهام بررسی شود لطفا!!!:65d6a5d6s:

اینم عکس و دانلو کامپونت زد هک من هر کار کردم نتونستم تو انجمن اپلودش کنم ارور می داد تصمیم گرفتم تو اپلود سنتر بزارم تا از اونجا دانلود کنیدش

:21:

بفرمایید اینم لینک دانلود::35:

........................................................

ویرایش شده در توسط tarantino
افزونه تجاری!!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری