m.naderi

نیاز به افزونه برای پخش فایل تصویری در سایت برای جوملا 1.5

10 پست در این موضوع

سلا م دوستان.

من یه افزونه لازم دارم واسه پخش کلیپ تصویری توی سایت.

دو تا افزونه امتحان کردم نشد.یکیش پلاگین plg_jw_allvideos-v4.4 و یکیم کامپوننت com_webplayer_1.0.

هر کاری کردم نشد.

لطفاً یه افزونه خوب بهم معرفی کنید که کار کردن باهاش سخت نباشه و اگه بتونید یه مختصر توضیحی هم بدید که چجوری کار میکنه دیگه واقعا ممنون میشم.

فایل من پسوند avi هستش.البته میتونم به 3gp هم کانورتش کنم.

لطفاً منو راهنمایی کنید فوریه.متشکرم:thanks:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون از راهنمایی شما.من میخوام این فیلم رو توی صفحه اصلی بالاتر از همه مطالب بذارم و اگه از این پلاگین توی یه مطلب استفاده کنم با اضافه شدن مطلب جدید ،مطلبی که فیلم توشه میره پائین تر ، واسه همینم من باید با ماژول html دستی یه ماژول بسازم و این فیلم رو توش بذارم ومشکل همینجاس چون نمیشه این پلاگین رو توی ماژول دستی استفاده کرد.

با ماژول mod_bo_videojs_ کار کردم ولی اصلاً معلوم نبود که کجای ماژول باید آدرس فیلم رو وارد کرد.

اگه یه ماژولی رو میشناسید که خودتون قبلا باهاش کار کرده باشید و کار کردن باهاش راحت باشه ممنون میشم معرفی کنید.

آخه میخوام توی یکی از موقعیتهای قالب بذارمش که جاش ثابت باشه.

:thanks:

ارسال شده در (ویرایش شده)

میتونی از ماژولهای مرتبط شرکت joomlaxtc استفاده کنی، چندتا ماژول داره که فکر کنم دردت میخوره، می خواستم برات attach کنم ولی دکمه شو پیدا نکردم، بهرحال توی این پست یکیشو معرفی می کنم به اسم:

jxtc_vtube

اولا باید فایل avi. رو به یکی از فرمت های flv. یا mp4, .mov. تبدیل کنی، برای این کار میتونی از برنامه prism video converter استفاده کنی

توی عکس زیر هم مشخصه که آدرس فایلو چجوری وارد کنی، فایل ویدیو میتونه توی سرور خودت یا هر آدرس دیگه باشه مثلا: yourdomain.com/folder/video.flv از سرویس youtube هم پشتیبانی می کنه

param_vtubevp.png

لینک demo این ماژول

اینم لینک دانلود

ویرایش شده در توسط meysam66

علاوه بر ماژولی که دوستمون معرفی کردند ، می تونید از پلاگین Allvideos در داخل یک ماژول HTML سفارشی استفاده کنید و ویدیوتون رو توش قرار بدید . و تو هر موقعیتی که خواستید منتشرش کنید

من توصیه می کنم اگر برای پخش چندین فایل می خوایین ، یه سیستم مثل مدیا پلیر از widgetkit استفاده کنید ، استفاده ازش خیلی راحتی و سرعت زیادی داره و همچنین ظاهرش هم زیباست

این سیستم فوق العاده است

لینک صفحه :http://extensions.joomla.org/extensions/multimedia/multimedia-players/video-players-a-gallery/15664

دمو : joomla2.5.irhost.org

از جوملا 1.5 تا 2.5 :4d564ad6::4d564ad6:

درود بر شما کاربر shamimi واقعا" عالیه خیلی وقته دنبال همچین چیزی بودم .تشکر

خواهش می کنم بزودی فارسی می کنم اینو اگه وقت کنم :13::1dco2x0p1lilzhfpg1t

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری