Aryan.a

ایمیلی از یک هکر

19 پست در این موضوع

سلام

چند روز پیش ایمیلی از یک هکر ایرانی دریافت کردم با عنوان باگ های زیاد،که ایشون فرمودند سایت دارای باگهای زیادی هستش و اگه بخواهم می تونه برام فیکسش کنه و....

لطفا برای برطرف شدن این مشکل راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بهتر باهاش در ارتباط باشید در صورت تایید سطح علمی یشون و تصدیق گفته هاشون باهاشون همکاری کنید .

نظر من اینه که با این اسکنر معروفhttp://www.acunetix.com/vulnerability-scanner/سایتتو چک کن ، اکثر هکرها از این اسکنر استفاده میکنن، داخل سایتش نسخه رایگانش هست ولی سعی کن از داخل آشیانه هک اخرین فول ورژنش گیر بیاری.

من از یک هاست ارزان قیمت استفاده می کنم اگر هلست خود را عوض کنم و از شرکت معتبری مثل مهین وب هاست ،هاست بگیرم آیا تاثیری دارد؟

من از یک هاست ارزان قیمت استفاده می کنم اگر هلست خود را عوض کنم و از شرکت معتبری مثل مهین وب هاست ،هاست بگیرم آیا تاثیری دارد؟

در بحث هک ما دو نوع حمله داریم:

1- حمله از طریق سرور و بای پس کردن و...

2- حمله از طریق سایت.

اینجوری که هکر محترم با شما صحبت کردن مشکل از سایتتون هست و کاری به سرور نداره، از اسکنری که گفتم استفاده کردید؟

از یک سایت ایرانی نسخه رایگانش رو گرفتم کار نمی کنه فقط کد می خواهد .از این Joomla_Security_Scanner استفاده کردم حدود 90 تا حفره اعلام کردش

ببینید دوست عزیز بدون شک سایت شما حفره امنیتی داره، حالا دلیلشو من نمیدونم چون سایتتون نذاشتین چک کنیم، اگر خودتون از این مسائل سر در نمیارین و نمیتونین برطرفش کنین بهتره با یک متخصص حضوری صحبت کنی و بخوای مشکلو برات برطرف کنه، حواست باشه اطلاعات سایتت هم همینجوری به این هکر نده و نخواه که برات درستش کنه چون شاید طرف هکر نباشه و بخواد با گرفتن اطلاعات سایتت ، سایتتو هک کنه.

درود

به هکر بگید در صورت تمایل لیست باگ ها رو بده یا آی دی یاهوی منو بهش بده تا باش صحبت کنم و یا و اونا رو واسم پ.خ کنید تا بررسی کنم

بحث نرم افزار نیست اکثرشون یک کار انجام میدن بحث اصلی توان تفسیر و نتیجه گیری هست وگرنه یه دکمه میزنی اسکن میکنه:128fs318181::bala:

همه بزار های تست امنیتی تا حد زیادی خطای مثبت کاذب دارن و الکی میگن باگ داره باید دونه دونه بصورت دستی بررسی بشه

مشکل اینجاست همه فکر میکنن یه برنامه اکیونتیکس نصب میکنن و میزار اسکن رنگ قرمز نشون داد یعنی باگ:bala: که کاملا اشتباهه چون اکیونتیک علی رغم خ خوب بودن

خیلی تشخیص اشتباه هم داره:128fs318181:

بحث نرم افزار نیست اکثرشون یک کار انجام میدن بحث اصلی توان تفسیر و نتیجه گیری هست وگرنه یه دکمه میزنی اسکن میکنه

همه بزار های تست امنیتی تا حد زیادی خطای مثبت کاذب دارن و الکی میگن باگ داره باید دونه دونه بصورت دستی بررسی بشه

مشکل اینجاست همه فکر میکنن یه برنامه اکیونتیکس نصب میکنن و میزار اسکن رنگ قرمز نشون داد یعنی باگ که کاملا اشتباهه چون اکیونتیک علی رغم خ خوب بودن

خیلی تشخیص اشتباه هم داره

بله جناب افضلی گفته شما کاملا صحیح هست و منم بارها دیدم نرم افزار اشتباه میکنه، البته کاربر گرامی که این تایپیک رو زدن چون ترس داشتن که ادرس سایتشون بدن من مجبور شدم حداقل کار که معرفی نرم افزار بود براشون انجام بدم.:bala:

سایت هک شد.حالا باید چه کار کنم.اگر با مدیر سرور صحبت کنم و اخرین بکاپ و به من بده باز ممکن دوبره هک بشم؟؟؟چاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درود

بله بازم ممکنه هک بشید باید بفهمید عامل هکتون چی بوده سایت یا سرور

از مدیر سرور سوال کنید

فکر کنم گفته همون هکر درست بوده سایتم خیلی باگ داره .فکر می کنم کر خودش بوده.

آیا با نصب افزونه RSFirewall می تونم از هک دوباهر جلو گیری کرد یا نه کاری چندانی نداره؟توصیه شما به عنوان یک متخصص و با تجربه بالا در این زمنیه برای بنده چیه؟ممنون میشم راهنماییم کنید

درود

نصب افزونه تا حدی میتونه کمک کنه

اما بازم کافی نیست

باید علت هک رو پیدا کنید و بعد تست نفوذ بزنید سایت رو تا باگ مشخص بشه

درود

نصب افزونه تا حدی میتونه کمک کنه

اما بازم کافی نیست

باید علت هک رو پیدا کنید و بعد تست نفوذ بزنید سایت رو تا باگ مشخص بشه

وارد سی پنل هم نمی تونم بشم پس سی پنل و عوض کرده به پشتیبانی سرورم هم گفتم اما هنوز جواب ندادن؟؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری