tmi

یک سوال در رابطه با seo joomla.org

10 پست در این موضوع

اقا چطور این همه میگن لینک باید کوتاه بشه و بهینه خود سایت جوملا از لینکای خرکی :bala: استفاده میکنه.

مثلا این لینک

InstantSuggest - Joomla! Extensions Directory

/extensions/edition/editor-buttons/24621?qh=YTo4OntpOjA7czo3OiJpbnN0YW50IjtpOjE7czo3OiJzdWdnZXN0IjtpOjI7czo4OiJzdWdnZXN0cyI7aTozO3M6MTA6InN1Z2dlc3Rpb24iO2k6NDtzOjExOiJzdWdnZXN0aW9ucyI7aTo1O3M6OToic3VnZ2VzdGVkIjtpOjY7czoxMDoic3VnZ2VzdGluZyI7aTo3O3M6MTU6Imluc3RhbnQgc3VnZ2VzdCI7fQ%3D%3D

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خب همه بخوان رعایت کن که نمی شه .....

:ds6a5d:

در پاره ای از اوقات امکان چنین استثنائاتی وجود دارد ممکنه نام مجموعه و نام لینک طولانی باشد ولی این سایت اینقدر بازدید و ورودی و .... داره که مشکلی براش نداره

خود سایت جوملا جهانی نیازی به سئو نداره کلا! همه میشناسنش. در کل سئو برای سایتایی هست که شناخته شده نیستند و می خوان با اومدن توی نتایج بالای گوگل خودشونو بشناسونن. بحث دوم هم مخاطبان سایت هستند. هر توسعه دهنده*ی جوملا این سایت رو میشناسه و نیازی به سئو نیست برای این سایت. کاربران جوملا هم با کمی کار با جوملا این سایت رو میشناسن. دیگه نیازی نیست که بیاد بالای نتایج جستجو

پس میخوای بگین گذاشتن دوتا تیک در قسمت تنظیمات سایت که لینک ها رو بهینه میکنه برای مدیریت سایت جوملا خیلی سخت؟؟؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t

شایدم دلیل دیگه ای داره؟؟؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست من شما این لینک رو از کجا گرفتی ...خود سایت joomla.org از لینک های بهینه شده استفاده میکنه اگه دقت کنید- مثلا همین لینکی که شما دادید به اینصورته

extensions.joomla.org/extensions/edition/editor-buttons/24621

http://extensions.joomla.org/extensions/edition/editor-buttons/24621

ویرایش شده در توسط hoseinkord

دوست من شما این لینک رو از کجا گرفتی ...خود سایت joomla.org از لینک های بهینه شده استفاده میکنه اگه دقت کنید- مثلا همین لینکی که شما دادید به اینصورته

extensions.joomla.org/extensions/edition/editor-buttons/24621

http://extensions.joomla.org/extensions/edition/editor-buttons/24621

اون لینکی که ایشون گرفتن احتمالا چون با جستجوی کلمات باز کردن اینجور نشون میده ولی لینک اصلی همونی هست که شما گذاشتید

/extensions/edition/editor-buttons/24621?qh=YTo4OntpOjA7czo3OiJpbnN0YW50IjtpOjE7czo3O iJzdWdnZXN0IjtpOjI7czo4OiJzdWdnZXN0cyI7aTozO3M6MTA 6InN1Z2dlc3Rpb24iO2k6NDtzOjExOiJzdWdnZXN0aW9ucyI7a To1O3M6OToic3VnZ2VzdGVkIjtpOjY7czoxMDoic3VnZ2VzdGl uZyI7aTo3O3M6MTU6Imluc3RhbnQgc3VnZ2VzdCI7fQ%3D%3D

اگه دقت کنید متوجه می شید که این یه لینک SEO Friendly هستش که یه کوئری استرینگ بهش اضافه شده. کوئری استرینگ ها عضو لاینفک صفحات داینامیک هستن و هرچقدر که یه وبسایت از لینک های بهینه استفاده کنه باز توی اون وبسایت ممکنه بعضی فانکشن ها باشن که نیاز به پاس دادن اطلاعات از طریق URL به صفحات دیگه دارن.

همچنین از اونجا که پاسخ کوئری این URL یک عبارت هش شده بنظر می رسه، ظاهراً جوملا اصلاً قصد هم نداشته کوئری رو سئو کنه.

حرفهای دوستان خوب عالی هستند

من یه نکته اضاف کنم

این کوئری رمز بندی شده برای امنیت سایت تا از حملات جلوگیری بشه

بعدش هم باید در سئو نیست بلکه کلمه بهتر هست

شما می تونید با یک آدرس بلند هم رتبه اول بشید اما اگه رقیبتون آدرسش کوتاهه و بخواهید رتبتون از اون بهتر بشه باید آدرستون کوتاه تر باشه (با فرض اینکه بقیه فاکتور ها به مقدار مساوی باشن)

با سلام.

دوستان عزیز

من سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید از همه دوستان میخوام راهنماییم کنند

من سایتی دارم که در الکسا رتبه 800 رو داشت اما در 7 ام ماه جون 2013 ایمیلی از گوگل دریافت کردم که متنشو براتون میزارم.

As of the last crawl of your website, you appear to be running Joomla 1.5. One or more of the URLs found were:

دانلود فیلم آموزشی فلش ام ایکس Flash Mx به زبان فارسی

سایت آغازه - آموزش کانفیگ سرور لینوکس

http://www.aghazeh.com/component/tag/%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D8%B3%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1.html

Google recommends that you update to the latest release. Older or unpatched software may be vulnerable to hacking or malware that can hurt your users. To download the latest release, visit the Joomla download page. If you have already updated to the latest version of Joomla, please disregard this message.

If you have any additional questions about why you are receiving this message, Google has provided more background information in a blog post about this subject.

بعد از پیغام من شروع کردم با ارتقا مدیریت محتوای جوملای خودم ولی پستی نزدم روی سایت جوملای 1.5. الان هم سایتم با جوملای 2.5 هست آخرین ورژن که در تاریخ 3 شهریور بالا آوردم. در گوگل ا زتاریخ 18 مرداد بازدید سایتم به شدت کاهش یافته. من سیاتم جدید م رو بروز رسانی میکنم ولی رتبه تو الکسا به شدت پایین میاد. و حتی عنوان مطالب رو تو گوگل سرچ میزنم سایت من تو لیست نیست. قبلا هر مطلبی در مورد رشته کامپیوتر بود جزو 3 لینک اول گوگل بود. به نظرتون چکار کنم؟ چقدر زمان طول میکشه تا برگرده؟

ممنون میشم از شما

چیزی که تو متن نوشته احتمالا کد مخربی تو سایتتون هست

هرچی افزونه اینا هست رو غیر فعال کنید و یه مدت از جوملای خام استفاده کنید قالب هم پیش فرض بذاریید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری