bestboy7

نظرسنجی در مورد شرکتهای میزبانی وب معروف

17 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

من چند سالی هست با شرکت "نت افراز" کار میکنم سرویس هاش خوبه واسه از همون اول هم واسه cms های مختلف ارائه سرویس میده که یکیشون جوملاست تا امروزم مشکلی نداشته توی استفاده از جوملا. از طرفی چند یال قبل یک سایت رو بر روی سرورهای شرکت "نگاه روشن پارس" راه انداختم سرعت خوبی داشت و اون هم پشتیبانیش خوب بود اما نمیدونم واسه جوملا بهینه است یا نه

سوال: کسی از دوستان است بین این دو بتونه بگه (با تجربه و ذکر دلیل) کدوم برای جوملا بهتره و در کل مسائل پشتیبانیش بهتره؟؟؟

در حال ساخت یک سایت جدید هستم و میخوام انتخاب کنم کدوم شرکت کار کنم موارد مهم واسم یکی اینه واسه جوملا بهینه باشه هیچ مشکلی از نظر نصب ماژول های سرور و ارورهای سرور و ... نداشته باشه پاسخگویشون خوب باشه سرعت بالا باشه و خلاصه سرور قوی داشته باشه. هرچند این دو شرکتی که گفتم کار کردم تا حالا کاملا ازشون راضیم اما میخوام نظر دوستان رو بپرسم شاید شرکتی بهتر از اینا هم باشه چون این سایت جدیدم خیلی واسم مهمه.

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri
حذف لینک ها

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بهتره که اگر هم میخواین از هاستینگ ها اسم ببرید، لینکشون رو نذارید. فقط اسمشون کافیه.

به نظر من نت افزار بهتره. چون معروف تره و فکر میکنم سابقش بیشتر باشه. اما مشکلی که هست اینه که حجم هاش زیادن و اگر حجم کم میداد با قیمت کم بهتر بود. مشکل دیگرش این هست که نت افزار با دایراکت ادمینه ولی اکثر کاربران با cpanel کار میکنند (البته دایرکت ادمین هم بد نیست)

هاست « فارسی وب هاست » هم برای سایت ها جوملایی بسیار مناسب هست( هاستی که میزبانی همین انجمن رو داره)

اکثر هاست های معروف با جوملا مشکلی ندارند. چون جوملا به یک مدیریت محتوای محبوب در ایران تبدیل شده و اگر هاستینگی بخواد جدی کار کنه و مشتری هاش زیاد باشه باید کاری کنه که کاربران از انواع مدیریت محتوا ها بتونند استفاده کنند

به نظر من سراغ هاستینگ هایی برید که پینگ سرورشون به ایران خوب باشه ! ! !

خود جوملا یه مقداری دیر لود میشه حالا ما بیاییم بریم سراغ به سرور مثلا شیکاگو یا همون ایکس ال هاست معروف خیلی خوب که بخواد بهمون پینگ بده 400 میشه!

پشتیبانی عالی میخواهی اول به نظر من ای وب هاست !

بعدش میزبان سایت

من یه دو سالی با هرکدومشون کار کردم و خداییش بچه ها ای وب هاست انگار هیچ وقت نمیخوابن !!!

ساعت 5 صبح یه تیکت دادم رفتم تو بالکن یه چزیزی بدودم :دی تمام شد اومدم پا سیستم دیدم جواب دادن !!!

خیلی برام جالب بود به این سرعت .....

حالا هم یه سالی میشه ماهم داریم زور میزنیم بهشون برسیم ......

موفق باشید

البته ربطی به پرسش دوستمون نداره... ولی این چیزی که شما گفتید صحیح نیست. سرعت لود سایت به عوامل و متغیرهای زیادی بستگی داره.

لطفا اگه دلیلی برای حرفتون دارید، با دلیل بگید چرا خود جوملا دیر لود میشه.

خود جوملا یه مقداری دیر لود میشه

سلام

فراسو که خودم استفاده می کنم ، سایت نظام مهندسی خوزستان هم روی پنل های این شرکت پیاده سازی کردیم.

پارس دیتا هم عالیه ، سایت شرکت رو بر روی این هاستینگ قرار دادیم.

ایران هاست هم که سایت شخصی خودم رو روش قرار دادم،پنل ویندوز .

هر 3 واقعا" عالی هستند.

سلام به نظر من اگه هاست لینوکسی میخواید هاست نگار هم پشتیبانی خوبی داره

من با هاستینگهای خارجی کار میکنم.فکر میکنم کاراییشون خیلی بهتر هست

من واقعاً ازسرعت، قیمت و از همه مهمتر پشتیبانی خیلی خیلی عالی میهن وب هاست راضی هستم. رنک 3 هاستینگ ایران هستش

حتی روزهای تعطیلم پاسخگو هستند، هم تلفنی فوری جواب میدن و هم تیکت که میفرستی به 4-5 دقیقه نمیرسه جواب میدن

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز در مورد میهن وب هاست بگم خودم یکی از سایتم روش هست.

متاسفانه قد هستند. من تیکت زدم میگم آقا آی پی منو سرور بلاک کرده رفع بلاکش کن. میگه تغییر آی پی بدین :jan:

یه سایت دیگه ام روی پارس وی پی اس هست. اونم مشکلات خودش رو داره. دیر جواب تیکت میدن. یارو زده بود یه هفته رفته بود مسافرت شرکت تعطیل بود. بعضی وقت ها کند میشه سایت

واقعا من هیچ هاستی رو عالی نمیدونم . چون هر کدوم به هر نحوی لنگ می زنند

کیفیت هاست خوب به خیلی چیز ها ربط داره. درست پاسخ دادن ، سریع پاسخ دادن ، عدم کندی سرور و....

ویرایش شده در توسط proma

سلام

با چندین شرکت کار کردم. اما انصافا نت افراز چیز دیگه است. پشتیبانی عالی و محترم، آپ تایم بالا، نصب ماژول های دلخواه شما و...

واسم مهمه که از زیر کار در نمیرن، حتی اگه بهشون مربوط نشه!

موفق باشید

نت افزار که میگین خوبه فقط بدیش اینه که دایرکت ادمین هست. چرا cpanel نمیدن؟ دلیلی خاصی داره؟

دایرکت ادمین خیلی سخته باهاش کار کردن.

نت افزار که میگین خوبه فقط بدیش اینه که دایرکت ادمین هست. چرا cpanel نمیدن؟ دلیلی خاصی داره؟

دایرکت ادمین خیلی سخته باهاش کار کردن.

درود

دلیلش خیلی سادست . لایسنس Cpanel گرون تر از direct admin هست .

ولی دایرکت ادمین هم اگه باهاش کار کنید پیچیدگی خاصی نداره و بطور کلی ساده تر از Cpanel*هست .

امکانات cpanel بیشتره ولی دایرکت ادمین هم پاسخ گو نیازهای کاربران تا سطح نیمه حرفه ای رو داره .

مشکلش اینه که رابط گرافی*** یکم ضعیفه و محیطش خیلی کاربر پسند نیست که اونم یکم باهاش کار کنید راه میفتید .

موفق باشید

من تابحال با نت افزار کار نکردم ولی با سرورپارس کار کردم راضی بودم

دوست عزیز من 2 سال هست با میهن وب هاست کار میکنم ؛ هاست خیلی خوبی ارائه میده

در مورد پشتیبانی هم هر ساعت شبانه روز تیکت بزنی نهایت 5 دقیق بعد جواب میدن و مشکل رو حل میکنن

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری