online-managers

دانلود آخرین ورژن K2.v2.6.7 سازگار با تاریخ شمسی

14 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خیلی ممنون دوست عزیز

می خواستم بپرسم من الان همین ورژن k2 روی سایتم نصب دارم، اگه روش نصب کنم مشکلی پیش نمی یاد؟ مطالبم زیاده!

برای احتیاط اگه ممکنه بگید کدوم فایل ها رو تغییر دادین تا اونها رو فقط جایگزین کنم

ممنون

نه مشکلی پیش نمیاد

من چندین و چندین بار پشت سر هم نصبش کردم

اما محض اطمینان با آکیپ بک بگیر

برای تنظیمات ساعتم

منظقه رو از تنظیمات جهانی رو تهران بذارین

درود

دو مورد . اول اینکه این ادامه مطلب مربوط به کجاست ؟ مربوط به مطالب خود جوملاست ؟ مربوط به k2*هست ؟ توی موقعیت های ماژول هست ؟

دوم اینکه می خواید متنش رو عوض کنید یا میخواید بهش استایل بدید ؟ مثلا به شکل آیکون بشه ؟

درود

دو مورد . اول اینکه این ادامه مطلب مربوط به کجاست ؟ مربوط به مطالب خود جوملاست ؟ مربوط به k2*هست ؟ توی موقعیت های ماژول هست ؟

دوم اینکه می خواید متنش رو عوض کنید یا میخواید بهش استایل بدید ؟ مثلا به شکل آیکون بشه ؟

ضمن خوش آمد به جوملا فروم

الان مشکلتون چی هست دوست عزیز؟

سلام

توی این ورژن تاریخ درست شد منتها ساعت درست نشده و ساعت شروع انتشار و ایجاد جدیدتر از ساعت آخرین بروزرسانیه که این باعث میشه مطلب ایجاد شده معلق باشه و هیچ جوره درست نمی شه ساعتش یعنی از طریق دستی درست نمی شه

سلام

توی این ورژن تاریخ درست شد منتها ساعت درست نشده و ساعت شروع انتشار و ایجاد جدیدتر از ساعت آخرین بروزرسانیه که این باعث میشه مطلب ایجاد شده معلق باشه و هیچ جوره درست نمی شه ساعتش یعنی از طریق دستی درست نمی شه

توی تاپیک زیر آخرین نسخه k2 با تاریخ و ساعت کاملا شمسی هست میتونید مراجعه کنید

مهم دانلود کامپوننت k2 تاریخ کاملا شمسی نسخه ارس جوملا ورژن نهایی K2_v2.6.8

سلام

توی تاپیک زیر آخرین نسخه k2 با تاریخ و ساعت کاملا شمسی هست میتونید مراجعه کنید

مهم دانلود کامپوننت k2 تاریخ کاملا شمسی نسخه ارس جوملا ورژن نهایی K2_v2.6.8

آقای صابر، ضمن تشکر، این تغییرات روی 2.6.9 هم کار میکنه؟ (بعد از بروزرسانی 2.6.8 ، مشکلی در شمسی شده ها پیش نمیاد؟)

آقای صابر، ضمن تشکر، این تغییرات روی 2.6.9 هم کار میکنه؟ (بعد از بروزرسانی 2.6.8 ، مشکلی در شمسی شده ها پیش نمیاد؟)

سلام خانم ملکی روی نسخه 2.6.9 تست نکردم حتما روی اون نسخه تست میکنم مشکلی بود اوکی میکنم

چون داخل فایلها کدنویسی شده بعد از بروزرسانی فایلهای جدید جایگزین میشه ولی فایلهای مخصوص نسخه 2.6.9 رو آماده میکنم که مشکلی برای دوستان پیش نیاد

توی تاپیک زیر آخرین نسخه k2 با تاریخ

ahmed

دوست عزیز منظورتون از این ارسالها چی هست؟ لطفا از ارسالهای اسپم خودداری نمایید در صورت تکرار طبق قوانین انجمن برخورد خواهد شد

این افزونه نسخه 2.6.8 با تاریخ شمسی توسط یکی از سایتها رایگان منتشر شده و مشکلی هم نداره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری