tmi

یک سوال کوچیک از phocagallery

6 پست در این موضوع

من کامپونت phoca رو برای جوملا 3 دان و نصب کردم.

در قسمت آموزش گفته phocafish برای تنظیمات نصب کنید.اما ارور xml میده.

سوال من اینه که: آیا تنها با کامپونت phoca که در این صفحه هست Download - Phoca Gallery Component میشه تمام دموهای این صفحه رو ایجاد کرد و ساخت Phoca Gallery with Slideshow که با لینک قرمز مشخص شدن ساخت یا احتیاج به پلاگین و ماجورای خاص داره(مثلا modal box- swich image-sloe دیگر حالتا)

چطوری میتونم توضیحات هر مجوعه رو به نمایش بزارم یا حالت نمایش انتخاب کنم؟؟؟

کدام یکی از اینا لازم و واجب هست؟

Download - Phoca Gallery

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آقا من با تنظیمات phoca مخصوص جوملا3 مشکل دارم.چرا تعداد تنظیمات اون از قسمت منو کمه.داخل عکس ببینید.بقیه تنظیماتش از کجا باید پیدا کنم.مثل نوع نمایش shadow box یا چیزای دیگه

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

[ATTACH=CONFIG]4529[/ATTACH]

با کامپوننت widgetkit هم میتونی این گالری هارو بسازی کار باهاش هم آسونه

از سایت yoothem.com دانلود کن کامپوننت رو

آقا علی رضا شما یا با widget کار نکردی یا کلا با گالری عکس .widget گالری عکس محدودی داره واسه دسته بندی و کارای تخصصی خوب نیست.باز هم ممنون.

اما من هنوز جواب سوالم نگرفتم.کمکککککککککککککککک:a2d3:

آقا علی رضا شما یا با widget کار نکردی یا کلا با گالری عکس .widget گالری عکس محدودی داره واسه دسته بندی و کارای تخصصی خوب نیست.باز هم ممنون.

اما من هنوز جواب سوالم نگرفتم.کمکککککککککککککککک:a2d3:

کامپوننت قدرت زیادی هم داره بستگی به استفاده از اون داره خب بازهم شاید برای استفاده شما محدود باشه :auau::auau::auau:

بیشتر موارد در خود فوکا موجوده بدون نصب افزونه جانبی

در خصوص تنظیمات هم تا جایی که میدونم تو جوملا 2.5 همه تنظیمات بازه و قابل استفاده ولی در جوملا 3 اطلاعی ندارم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری