MRT69

زیباترین سایت هایی که تا به حال دیدید ؟؟؟

35 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان گرامی

توی این تایک دوستان هر کدوم زیبا ترین سایت هایی که دیدن رو بیان معرفی کنند که مطمئنا برای همه می تونه مفید باشه و ایده های جدید بده به ادم

اصلا امکانات و کاربرد سایت یا موضع سایت مهم نیست

مهم زیبایی و طرح و ایده نوی سایت هست

ممنون میشم هر کدوم از دوستان سایت هایی ایرانی و خارجی رو که میشناسن رو معرفی کنند

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خب سایتهای بسیار زیادی دیدم، البته با تجربه 7 ساله که در این زمینه دارم من سایت امید دیزاین از کاربران همین انجمن انتخاب میکنم، طراحی کاملا متفاوتی با همه سایتها داره و این متفاوت بودن باعث محبوبیتش میشه البته من تا حالا بیش از 100 تست سئو و ... روی سایت ایشون زدم ، امید جان با اجازه کارت حرف نداره: http://omiddesign.ir/

هر وقت میرم تو این سایت مفهوم CSS و تخصص در این زمینه کاملا درک میکنم.

ویرایش شده در توسط Amin.Manager

تا حالا بهتر از این ندیدم:

NIKE, Inc.— Inspiration and Innovation for Every Athlete in the World

هیچ چیز خاصی نداره اگر بخوای با هزینه بسیار پایین مثل خودش براتون طراحی می کنم.

به نظر بنده هیچ کدوم از این سایت ها زیبای خاصی نداره خییییییییییییییییییییلی معمولین

به نظر من جومینا خوب طراحی شده و زیبا: طراحی سایت | جوملا فارسی آموزش جوملا افزونه قالب سایت - جومینا

تا حدودی گفته شما صحیح هست ولی جومینا به نظر من یه سایت حرفه ای نیست با همه مرورگرها به جز فایر فاکس مشکل داره ولی بد نیست.

به نظر بنده هیچ کدوم از این سایت ها زیبای خاصی نداره خییییییییییییییییییییلی معمولین

به نظر شما سایت امید دیزاین معمولیه؟؟؟ تقریبا یه سایت فول css هست با طراحی نو ولی بقیه سایتها درست میگید همه عادی بودن، خودتون یه سایت پیشنهاد بدید

سایتهایی که شما معرفی کردید زیادی رنگ و وارنگ و شلوغه. بالاخره طراحی تخت هم از مد خواهد افتاد و ...

Learn to code | Codecademy

زیباترین هست.

بی خیال بابا آقای فتحی. من حد اقل 100 تا قالب این مدلی مجانی تونت دیدم. ولی خوب سلیقت خیلی بهتر از اون سایتهای رنگین کمونیه.

در زمینه طراحی سایت در نظر گرفتن سلیقه مخاطب مطلب خیلی مهمیه پیشنهاد میکنم دوستان یه تاپیکی راه راه بندازند و با معرفی تعدادی از قالب های پر طرفدار جوملایی و حتی وردپرسی در ارتباط با زیبایی بصری یه نظر سنجی راه بندازند. و خیلی خوبه این کار رو برای سایتهای با تخصص خاص هم استفاده کرد. مثلا سایتهایی که در رابطه با معامله املاک هستند.

کسی اینجا از روانشناسی رنگها کاملا سر در میاره؟ میخوام بررسی کنیم که علت اینکه بعضی سایتها خیلی زیبا به نظر میرسن چی هست، من اشنایی نسبی با این موضوع دارم اگر دوستان مایل باشن بحث کنیم در موردش.

جالبه که عنوان تاپیک و توضیح دوست عزیزمون mrt کاملا واضح است که این تاپیک برای معرفی سایتهای زیبا از نظر هر کاربر است و قرار نیست روی نظر دیگران انتقادی صورت بگیره. تا حالا دو صفحه شده 4 تا سایت هم معرفی نشده اما 10 تا نظر روی نظر اومده. با احترام به نظر هرچند اشتباه دیگران لطفا کاری به معرفی دوستانتون نداشته باشید و سعی بشه فقط پستهایی زده بشه که سایت معرفی میشه چون این تاپیک اگر پست های چت گونه و جواب و پرسش نباشه میتونه منبع خوبی برای الگو گرفتن باشه. برای تایید پستها هم از پسند استفاده کنید که خودش معرف موافق بودن شما و راهنمایی برای دوستان بازدیدکننده است

موفق و پیروز

کسی اینجا از روانشناسی رنگها کاملا سر در میاره؟ میخوام بررسی کنیم که علت اینکه بعضی سایتها خیلی زیبا به نظر میرسن چی هست، من اشنایی نسبی با این موضوع دارم اگر دوستان مایل باشن بحث کنیم در موردش.

قبلا مهندس مردانه زاده یه فایل برای روانشناسی رنگها انجمن قرار داده بودن انجمن رو جستجو کنید پیدا میکنید

با سلام خدمت دوستان جوملا فرومی

به نظر من یک سایت وقتی زیباست که سه مولفه ظاهر و سرعت بارگذاری و محتوای ارزشمند رو با هم یکجا داشته باشه.... چه فایده که از CSS ، HTML ، Flash ، Java ، Ajax و .... استفاده کنیم و سایت زیبا و کارآمد بشه اما وقتی میخواد لود بشه با اصطلاح جون بکنه.

سایتی خوبه که هم سریع لود بشه هم ظاهر شکیل داشته باشه هم محتوای خوب . از این سایت ها کم نیستند. مثالش خود وب سایت یاهو هستش که هم محتوا و هم سرعت و هم آخرین تکنولوژی ها رو یکجا در خودش داره. همین فروم هم وبسایت خوبیه:1:

ویرایش شده در توسط gholami_sam

www,dddd.ir

http://parspake.com/

این دوتا کسی میتونه این مدلی طراحی کنه؟

خیلی شیکن+ایرانی هستن!

اینا امادن یا اختصاصیه؟

اگه کسی قبلا قالب هارا جاهای دیگه دیده بگه ریپش کنیم

چون خیلی زیباس

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری