حجت مردانه زاده

(مهم) به نظر شما در جوملا ی ایران چه خبرهایی ست!؟

13 پست در این موضوع

با سلام خدمات کاربران و دوستان گرامی...

با عنایت پروردگار با گذشت چند ماه از فعالیت انجمن جوملای ایران ، خداوند را شاکریم که توانستیم در این مدت اندک به مدد شما دوستان ، راهی بس چند ساله را بپیماییم. و هم اکنون نیز چشم به آینده ای بهتر و پربارتر و ثقیل تر داریم . که این مُهم نیز با وجود یاری خداوند و همراهی شما سروران دور از انتظار نیست.

چند وقتی است که در انجمن در امضاهای مدیران انجمن مطالبی بیان میشود . و مباحثی عنوان میشود که همه گواه و نویدبخش حرکتی عظیم در جوملای ایران بعد از بیش از چندسال کار و فعالیت دهها و صدها برنامه نویس ، طراح و خبره در این عرصه میباشد.

هدف از ایجاد این تاپیک این است :

• به نظر شما این مباحث وعده داده شده چه چیز یا چیزهایی میتوانند باشند!؟

• به نظر شما این حرکات چه هستند!؟

• آیا مادی اند یا معنوی!؟

• آیا این بحثها واقعا حقیقت دارد یا تنها بولوفی بیش نیست!؟
  • آیا ممکن چیزی باشد که اینقدر درباره ی آن سر و صدا بپا کرده اند(مدیران) !؟

• آیا این بحثها در حد و اندازه ی انجمن کوچک و نوپایی مثل انجمن جوملای ایران هست!؟

• و...

از کاربران عزیز خواهشمند است که هر آنچه که به ذهنشان خطور میکند در این تاپیک مطرح نمایند. هر گونه حرفی، گفته ای ، بحثی ...

بحثو اظهار نظر برای تمامی افراد ازاد بود .هر آنچه که میخواهند میتوانند در رابطه با انجمن، مدیران و سایر موارد مربوط به انجمن و مدیران را مطرح نمایند.

عاجزانه تقاضا میکنیم که در این تاپیک (و چه در سایر تاپیکهای انجمن) از کسی یا گروهی یا شرکتی یا ... که در این انجمن حضور ندارد، حرفی زده نشود و حقوق ایشان چه معنوی و چه شرعی و چه اخلاقی مورد جسارت قرار نگیرد. چون در اینصورت بدون اطلاع کاربر خاطی پستشان بلافاصله حذف خواهد شد.

موفق و سربلند و پایدار باشید

حق یار و یاور همه ی شما عزیزان

-----------

حجت مردانه زاده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من حدس خودم را میگم .البته فقط یک فرضیه هست . و ممکنه درست نباشه .

اما من احساس میکنم cms جدید در راه هست . چون دیگه افزونه بزرگی نمونده که کسی بخواد بده بیرون .

البته این مربوط میشه به بنر پایین انجمن .

در مورد امضا مهندس نوین فرد .هم فکر کنم افزونه ایی بزرگ در پیش داره که رقیبی بزرگ برای شرکت های مشابه هست . البته در مورد بنر پایین انجمن هم فکر کنم مهندس دخیل هستند .

در مورد شما هم هنوز نتونستم حدسی بزنم .که 40 درصد چی هست .چون همیشه غیرقابل پیش بینی هستی

همه این ها نظر بنده و از روی حدس و گمان بوده .که البته امیدوارم شاهد یک cms قدرتمند کاملا ایرانی باشیم .

موفق پایدار

سلام

جدیدا" تقریبا" همه یه درصد هایی تو امضا دارن حالا شایدم هیچی نباشه و مد شده باشه ما هم بزاریم:25r30wi:

حالا میخاین هوش بچه ها رو تست بزنید یا کار داره آماده میشه و کم کم میخاین صداشو در بیارین:128fs318181:

به نظر من میخواید یه کاری بکنید !!! آره ؟؟؟؟

مثلا ::

یه آموزش فارسی طراحی قالب psd به جوملا که درست و حسابی باشه !!! اون انگلییسی رو گرفتم خیلی حرف میزد هیچی نفهمیدن !!!!

یااااااااااا یه cms به اسم جوملای ایران !!!!!!!

یا ................ (یادم بیاد میگم !!!)

از اونجا که "علامت جوملا + ؟؟؟؟ " در بعضی از صفحات رویت شده. من احتمال میدم جای اون علامت سوال ورد پرس (wordpress) باشه، چون باید یه چیزی تو مایه های جوملا باشه که بشه جمع زده بشه، و احتمالا هم پر طرفداره، فکر کنم یه کارایی داره در زمینه ورد پرس میشه، میخوان اون رو هم به مجموعه اضافه بکنن، یا شایدم ارایه سیستمی برای ارتباط این دو

البته من ترجیح میدم سورپرایز اصلی این باشه، که به هر کی تو انجمن عضوه یه لپتاب بدن!!!

من قبلا بخاطر باند بازی جوملا تو ایران متنفر بودم ولی از وقتی با استاد طالبی و نوین فرد و زحماتی که برای من کشیدم عاشقش شدم و دوست دارم زودتر جواب بدم زحماتشونو :a2d3::a2d3::thanks::thanks:

آقا حجت خود شما به من نگفتین ...........

ولی یه اشاره کردین که خیلی کمک بزرگی به جوملا میکنه که کودش رو دارید می نویسید.

ولی چیز دیگهای نگفتین.:13::13::13::13::13::13::13::13:

جناب طالبی پروژه ای رو شروع کردند که تا حالا جوملای جهانیم استارتش رو نزده و اصلا به ذهنشون خطور نکرده ؟:5:

از اونجا که "علامت جوملا + ؟؟؟؟ " در بعضی از صفحات رویت شده. من احتمال میدم جای اون علامت سوال ورد پرس (wordpress) باشه، چون باید یه چیزی تو مایه های جوملا باشه که بشه جمع زده بشه، و احتمالا هم پر طرفداره، فکر کنم یه کارایی داره در زمینه ورد پرس میشه، میخوان اون رو هم به مجموعه اضافه بکنن، یا شایدم ارایه سیستمی برای ارتباط این دو

در مورد جمع زدن که گفتی واقعا هوشمندانه بود .تا حالا بهش توجه نکرده بودم .اما فکر نکنم وردپرس باشه چون یکسری افزونه هایی برای پل ارتباطی قبلا منتشر شده . من فکر کنم داره یه سیستم ایرانی با جوملا پل میخوره.

البته من ترجیح میدم سورپرایز اصلی این باشه، که به هر کی تو انجمن عضوه یه لپتاب بدن!!!

در مورد سوپرایز اصلی موافقم .یک لپ تاپ به همه بدن بزرگترین سوپرایز دنیا میشه .(فقط مدیران خواهشا به این نکته توجه داشته باشند که بچه ها با برند apple راحت تر کار می کنند)smile22

موفق پایدار

آقا تبلت هم بدهند ما راضی هستیم :-) فکر کن نفری یکی از اینها :128fs318181::128fs318181:

ind43it.jpg

بجای لپ تاپ می شه 2 تا از اینها داد :35:

البته پروژهای بزرگی در راه است که بزودی در egolt خواهید دید :-)

واقعا بزرگ ها :41:

آقا تبلت هم بدهند ما راضی هستیم :-) فکر کن نفری یکی از اینها :128fs318181::128fs318181:

ind43it.jpg

اینا به خوب نیست اصلا کیفیت نداره حالا اگه از گلکسی تب های جدید بود یا آی ژد یا زوم موتورولا یه چیزی. اصلا یکیشم بهتر از لپ تابه بود:4d564ad6:

ind43it.jpg

اینا به خوب نیست اصلا کیفیت نداره حالا اگه از گلکسی تب های جدید بود یا آی ژد یا زوم موتورولا یه چیزی. اصلا یکیشم بهتر از لپ تابه بود:4d564ad6:

ای بابا فکر کنم معدتون زیادی گشاده !!!! مگه چه خبری تو بنر نوشتن joomla + ???? پس اونوقت معنی پیدا نمی کنه من که از شدت فضولی دارم می ترکم تا از زبون این مدیران عزیز قبل از اینکه بگن چه خبره یه چیزی رو بدزدم ، فکر کنم امید تو این کار یکم منو جلو زده ولی بازم چیزی نفهمیده :25r30wi: وای ببینم چه کامپوننت ارزشمندی دارن می نویسن چون egolt هم پاش تو این قضیه بودار شده !

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری