mojifree

نحوه مشخص شدن افزونهای تجاری و شناسایی توسط موتورهای جستجو و ارتباط آن با رنکینگ

2 پست در این موضوع

سلام

من با موانعی برخورد کردم که اگر دوستان اطلاع دقیقی از این موضوع داشته باشن می تونه بکار خیلی از دوستان دیگه بیاد و باعث تلف نشدن وقت اونها بشه . حقیقت من 2 سالی هست که روی یک وب سایت به زبان انگلیسی کار می کنم، 1 سال روی لوکال یک سال هم روی سرور، توی این وب سایت به خاطر شرایط موجود ایران و مجبورا از چند افزونه تجاری بصورت رایگان استفاده کردم ، الان بعد از یک سال با وجود رعایت نکات حرفه ای سئو و ایندکس های بالای 6000 صفحه و همچنین رعایت نکات بسیار ریز کد نویسی که خوب درجه Page Speed Grade بالای 90% رو داره و .... ولی همچنان مثل اینکه در یک بلک لیست از طرف موتورهای جستجوگر قرار دارم و ارجاع بازدید کننده از طرف اونها تقریبا می تونم بگم که درحد 0 هستش، در صورتی که سایت های مشابه توی این زمینه و توی همین زمان با درجات به مراتب پایینتر ( با آنالیز اونهای بطور مرتب) دارای بازدید کننده خوبی شدن ، حالا می خوام از تجربه دوستان اگر در این زمینه دارن استفاده کنم ، چند سوال هست که فکر منو بدجور مشغول کرده :

1- افزونه های تجاری از جمله قالب ، ... از چه طریق مشخص میشن که سایت استفاده کننده ان هزینه اون رو پرداخت کرده یا خیر ؟ ( ایا این فقط موقع خرید افزونه از سایت سازنده با ثبت دامین مشخص میشه یا در یک فایل الهاقی افزونه، مشخصه درج میشه )

2- یکی از دوستان در خارج کشور می گفت که قالب باید دارای لایسنس باشه که باید خریداری کنید ( شرایط برای گرفتن گوگل ادسنس )، آیا این به یک شرکت خاص ارتباط داره یا خود شرکت سازنده قالب با ثبت موارد بالا زمان خرید اون رو به شما اختصاص میده؟

3- این مورد مهم به هاست مربوط میشه ، من برای شروع کار روی هاست ارزان قیمت اشتراکی انلیمیت شروع کردم حالا بعد از این مدت تصمیم به انتقال روی سرور مجازی خوب با ای پی ثابت کردم، این می تونه نقش اساسی روی ارجاع بازدید کننده از موتورهای جستجوگر داشته باشه ، چون وب سایتی مثل من برای دانلود اپلیکیشن طراحی شده که خوب هاست های اشتراکی به هیچ وجه جوابگوی این کار نیست.

و در آخر اینکه بعد از مدتها شرایط خرید برای من محیا شده ، می خواستم بدونم آیا بعد از خرید اینها اگر نام سایت من به عنوان متخلف در جایی ثبت شده باشه ، از اون خارج میشه یا خیر؟

ممنون میشم اگر دوستان اطلاعات دقیقی در این زمینه دارن در اختیار من و دیگر دوستان قرار بدن

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

1- افزونه های تجاری از جمله قالب ، ... از چه طریق مشخص میشن که سایت استفاده کننده ان هزینه اون رو پرداخت کرده یا خیر ؟ ( ایا این فقط موقع خرید افزونه از سایت سازنده با ثبت دامین مشخص میشه یا در یک فایل الهاقی افزونه، مشخصه درج میشه )

از جایی که تهیه میکنید معمولا به شما membership میدن و نام دامنه شما اونجا ثبت میشه .. کسی بجز شما و شرکت طراح نمیفهمه که شما افزونه یا قالب رو خریداری کردی یا نال شده استفاده میکنید.

2- یکی از دوستان در خارج کشور می گفت که قالب باید دارای لایسنس باشه که باید خریداری کنید ( شرایط برای گرفتن گوگل ادسنس )، آیا این به یک شرکت خاص ارتباط داره یا خود شرکت سازنده قالب با ثبت موارد بالا زمان خرید اون رو به شما اختصاص میده؟

خرید لایسنس ارتباطی به گوگل نداره!! شما پولی میدی و مطمئنی که قالبی که تهیه میکنید از سازنده اون تهیه میشه و پشتیبانی میگیرید ازشون .. شما قالب نال شده هم استفاده کنید مشکلی برای شما پیش نمیاد مگر در بحث کاهش امنیت سایتتون که دلیلش هم عدم بروزرسانی قالب و احتمال وجود باگ هست

3- این مورد مهم به هاست مربوط میشه ، من برای شروع کار روی هاست ارزان قیمت اشتراکی انلیمیت شروع کردم حالا بعد از این مدت تصمیم به انتقال روی سرور مجازی خوب با ای پی ثابت کردم، این می تونه نقش اساسی روی ارجاع بازدید کننده از موتورهای جستجوگر داشته باشه ، چون وب سایتی مثل من برای دانلود اپلیکیشن طراحی شده که خوب هاست های اشتراکی به هیچ وجه جوابگوی این کار نیست.

بله بسیار به نفع شماست.وقتی شما برای سایت خودتون ارزش قائل میشید و IP میگیرد و یک سرور مجازی مستقل ، به همین ترتیب گوگل هم برای شما ارزش قائل میشه!

و در آخر اینکه بعد از مدتها شرایط خرید برای من محیا شده ، می خواستم بدونم آیا بعد از خرید اینها اگر نام سایت من به عنوان متخلف در جایی ثبت شده باشه ، از اون خارج میشه یا خیر؟

با نصب افزونه ها و قالبهای نال شده جایی اسم شما متخلف ثبت نمیشه ، تنها اتفاقی که برای شما ممکنه بیوفته همون مواردی بود که بالا گفتم .. کاهش امنیت + عدم بروزرسانی + عدم دریافت پشتیبانی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری