tnt6667

هاست وارز چیست؟

19 پست در این موضوع

حتما با سایتهای تحت عنوان وارز روبرو شدید. سایتهایی که برای اولین بار توسط اشخاص روسی راه اندازی شدند. کار این سایتها انتشار نرم افزارهای پولی به صورت کرک شده و رایگان در وب می باشد.

اکثر سرورها و دیتاسنترهایی که کار میزبانی سایتها را بر عهده دارند در کشورهای آمریکا و کانادا می باشند و چون قانون کپی رایت به شدت در این کشورها رعایت می شود با سایتهایی که اقدام به انتشار نرم افزارهی دارای حق کپی رایت می کنند به شدت برخورد می گردد. بنابراین سایتهای وارز هاست خود را از کشوری که در آن کپی رایت رعایت نمی شود تهیه می کنند. کشورهایی مثل روسیه ، چین ، هنگ کنگ و ایران ! به همین دلیل به دیتاسنترهایی که در این کشورها قرار دارند و به قانون کپی رایت اهمیت نمی دهند هاست وارز می گویند.

به طور مثال اگر شما بخواهید سیستم وی بولتین را به صورت رایگان بر روی هاستی که سرور آن در کشورهای آمریکا ، کانادا و دیگر کشور های دارای حق کپی رایت است نصب کنید سایت شما به خاطر شکایت شرکت جلسافت بسته خواهد شد ! اما اگر هاست خود را از دیتاسنترهایی در کشور های چین ، ایران و روسیه تهیه کنید بدون نگرانی می توانید از برنامه های رایگان همچون وی بولتین استفاده نمایید.

سرورهای هلند هم این قابلیت رو دارند.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دیتاسنتر های آلمان چطور ، اونها هم این قدرت و ندارند ؟

تا جایی که اطلاع دارم نه

و بدتر خیلی ریز بینند به این جریان

چرا دیتاسنترهایی هستن در آلمان که با کپی رایت موردی ندارن مثل گیگا که باهاشون کار می کنیم.

دیتاسنتر گیگا

دیتاسنترهای دیگه ای هم هستن که شاید با کپی رایت مورد بدن و برخورد کنن ولی تا شکایت نشه بررسی نمی کنن.

مصطفی انصافا خودت با اینا کار میکنی یا چون بدرد بخور نیست گفتی ؟ :28: :D معمولا کسایی که کارشون مثل شما هست ، روش کارشونو لو نمیدن ...

من خراب صداقتتم .... اینایی که تو امریکا هستند رو چطور گول می مالی ؟ :) انصافا ایرانی ها نابغه ای هستند در دور زدن و پیچوندن ...

گول نزدم و همین طور حساب paypal دارم با مدارک اون سرور رو می خرم.

به قول مشتریان: تو ایرانی نیستی یه آلمانی هستی چون فقط با آلمان راحتم.

در مورد خرید از اروپا یا آمریکا فقط هنگام خرید نباید با آی پی ایران خرید کنی بعد مابقیش..... حل میشه :D

حالا واقعا خارجی هستی ؟ مدارک رو جعل کردی یا آشنایی چیزی ؟

خیر من ایرانی هستم و یه تبریزی هستم.

جعل نکردم از خودم ساختم و واقعیت نداره که اگه قوانین رو زیر پا بزارم حساب و دلارهام می پره که اصول رعایت شه موردی پیش نمیاد:128fs318181:

دوست ندارم بگم یجورایی همشهری هستیم چون شاید فکر نا خوشایندی کنی و .... پس شما ایرانی هستی و مدارک رو ساختی و فرستادی ؟ چون نفهمیدم منظورت رو .... مثل آقای یاسین تایپ میکنی .. :ds6a5d: بعضی اوقات کلمات رو پس و پیش میذاری که فکر کنم از کار زیاد باشه .

خیلی واضح گفتم.

فکر نکنم جایی گنگ توضیح داده باشم؟

باور کن نفهمیدم آخر خودت ساختی یا آشنا داری خارج ... :ad54ad: دوست نداری نگو خوب.

عرض کردم کسی برام ساخته و آشنایی اونور آب ندارم و جز یکی که هر از چند گاهی که دلار پیدا نمی کنم برام پرداخت می کنه.

من دلار ها رو از اون سایت می خرم و کارشون تایید شده هست.

اگر در هاست های وارز ، سیستم هایی که اختصاصی خودمون نوشتیم ،یعنی برنامه نویسی اختصاصی خودمون هست رو قرار بدیم ، این میتونه خطرساز باشه ؟

برای لو رفتن اطلاعات توسط دیتاسنتر ، مثلا فرض میگیرم ما یک سایتی رو برنامه نویسی کردیم به صورت اختصاصی ، ندانسته رفتیم تو هاست وارز آپلود کردیم و بالا آوریدم ... هر چند دیتاسنتر ها نیازی به این کارها ندارند ولی خوب فرض میگیرم ... شما چه پیشنهادی رو میدی ؟

لطفا در پ/خ آی دیتون رو بدین تا در یاهو به سوالاتتون ج بدم

این رو دوست دارم اینجا بگی ، چون شاید ما در این تایپک بحث هایی کردیم که یکم منحرف شدیم :13: ، این رو اینجا بگو که فردا آقای طالبی نیاد خرخرمونو بگیره بگه چرا از بحث منحرف شدید ، هانننن ، چراااا :37: . یاهو خودم رو هم پیام خصوصی میکنم . ;)

دوست من هیچ دیتاسنتری حق دسترسی به اطلاعات شما رو ندار حدود 95درصد نمی تونن چون اطلاعات سرور رو شما عوض خواهید کرد (نام کاربری و رمز عبور).

اگر هاست معمولی یا رسیلر داشتین حرف شما درست خواهد بود.

هاست وارز هم به دیتاسنتر بستگی داره که چه نوع سیاستی داشته باشه و در صورت عدم رسیدگی به شکایات و ... میشه گفت وارز و شما با داشتن سرور مجازی یا سرور اختصاصی از این نوع دیتاسنترها دیگه ترسی نخواهید داشت.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری