farshid-foss

راهنمایی برای پیاده سازی یک گالری هنری؟؟؟

2 پست در این موضوع

سلام

یکی از دوستان بنده، سایتی رو خواسته براش راه اندازی کنم با موضوع هنری؛ ایشون گالری نقاشی داره. سایت بطور کل قراره که محلی برای به نمایش گذاشتن نقاشی هاش باشه.

قابلیتهای سایت از این قراره:

۱- تابلوهای هنرمندان رو به تفکیک سبک نقاشی و اسامی هنرمند؛ هم به نمایش بذاره، هم قابلیت فروش آنلاین داشته باشه. (هم با کارتهای شتاب داخلی و هم با کارتهای اینترنشنال)

۲- قابلیت نمایش پانوراما از تصاویر داشته باشه.

۳- هنرمندها بتونن توی سایت عضو بشن و تابلوهاشون رو آپلود و مدیریت بکنند. البته عضویت و کارهای هنرمندان پس از تأیید، ثبت بشه.

4- هر عضو هم یک کنترل پنل مخصوص به خودش داشته باشه.

5- از سایتهای هنری دیگه بتونه از طریق RSS اخبار جمع کنه و در سایت نشون بده.

6- بشه از تابلوها طور اتوماتیک کارت پستال درست کرد و خروجی رو تحویل داد. البته به شکل پولی. یعنی کارت پستالی که درست میشه بطور آنلاین قابل خرید باشه.

7- یک حالت داشته باشه که بشه عکس خونه ات رو آپلود کنی و تابلو مورد نظرت رو روی اون میکس کنی (قرار بدی) که نتیجتاً بهت نشون بده که تابلو روی دیوار خونه ات چه*جوری دیده میشه.

8- بخش حراجی داشته باشه که هنرمندا بتونن از طریق صدا (voice) با هم بحث کنند و حراجی راه بندازن.

بنده با جوملا 2.5 بطور تجربی کار کردم و بلدم باهاش سایت طراحی کنم.

میخواستم از اساتید بپرسم که آیا برای قابلیتهای فوق؛ افزونه های لازمه موجوده؟ و کدوماش موجود نیست؟ اگر بعضی جاهاش کلاً نمیشه، به دوستم بگم که فلان قابلیت رو حذف کنه.

کلاً با جوملا 2.5 شدنیه یا نه؟

و سؤال بعدیم اینکه برای بخش فروش تابلوها (Shop) بهتره از افزونه های فروشگاهی جوملا استفاده کنم یا یه CMS فروشگاهی نصب کنم؟ (مثلاً tomatoshop یا prestashop)

ممنون از راهنماییتون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای کار شما بنظر بنده شما به چندتا چیز نیاز دارید:

1. کامپوننت های شبکه های اجتماعی جوملا

2.کامپوننت های فروشگاهی جوملا

3.کامپوننت مدیریت مطالب k2

4.قالب رو هم سفارشی طراحی کنید با توجه به نوع کارشون

پیروز باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری