ufomtf

کمک در ایجاد تغییر در افزونه نظرات جی کامنت

5 پست در این موضوع

سلام

نیاز به افزونه ای برای جوملا 2.5 دارم که

با توجه به آدرسی که کاربر در آن است نظرات را در پایگاه داده ذخیره کند البته در حالت ماژول نیاز دارم

و ماژول همراه دیگری که با توجه به آدرسی که در آن هستم نظرات ثبت شده در این آدرس رو نشان بده

البته با توجه به ساختار شاخه ای نظرات برای پاسخ نظرات

....

برای این کار جی کامنت هست میدونم ولی نمیتونم از اون ماژول بگیرم برای قراردادن نظرات در موقعیت خاص سایت خودم و همچنین قرار دادن تنها فرم نظرات در موقعیت خاص دیگر

......

لطفا برای این کار راهنماییم کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما برای یک صفحه نمیتونید نظر بگیرید.نظرات بر اساس مطالب سایت است

برای کاری که میخاید انجام بدید باید افزونه طراحی بشه و آماده چیزی وجود نداره

شما برای یک صفحه نمیتونید نظر بگیرید.نظرات بر اساس مطالب سایت است

برای کاری که میخاید انجام بدید باید افزونه طراحی بشه و آماده چیزی وجود نداره

آیا برای افزونه های نظرات که مختص مطلب هستند افزونه ای هست که بشه خود فرم رو در موقعیت جداگانه و نظرات رو در موقعیت دیگر نشون داد البته به صورت ماژول باشه

خیر فرم ارسال نظر ثابت و در زیر مطالب نمایش داده میشه

اگر دنبال یه فرم برای دریافت نظر به صورت مستقل هستید باید از افزونه های testimonials استفاده کنید.اصطلاحا میگن افزونه ی نظرات مشتریان!! ماژول هم همراهش هست که نظرات را نمایش بدهد

بهترینش افزونه JEXTN Testimonial

خیر فرم ارسال نظر ثابت و در زیر مطالب نمایش داده میشه

اگر دنبال یه فرم برای دریافت نظر به صورت مستقل هستید باید از افزونه های testimonials استفاده کنید.اصطلاحا میگن افزونه ی نظرات مشتریان!! ماژول هم همراهش هست که نظرات را نمایش بدهد

بهترینش افزونه JEXTN Testimonial

نحوه ثبت نظر دهی این افزونه به چه صورته .... میشه از این افزونه در چند صفحه متفاوت استفاده کرد و نظرات ثبت شده در هر صفحه هم فقط در همون صفحه نشون داده بشه ... یعنی نظرات مختص هر صفحه ....

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری