tnt6667

||Akeeba Backup3.3.5

12 پست در این موضوع

درود بر همه

عزیزان

اینم نسخه جدید Akeeba Backupبرای نسخه پشتیبان گیری و نسخه نصبی از جوملا

آخرین ورژن و با امکانات فوقالعاده

این بار دیگه نگران فایل فشردش نباشید

نرم افزار eXtract رو هم پیوست می کنم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

چطوری میتونم از فایل بک آپ گرفته شده قبلی استفاده و اون رو ریستور کنم ؟

درود

فول بک آپ رو با zip akeeba-extract-wizard-max-os-x.zip استرک کنید بعد دوباره فشرده کنید یا پسوند زیپ در هاست آپلود کنید بعد دیگه می تونید براحتی مراحل نصب جوملارو پیگیری کنید

آیا این نرم افزار برای جوملا 2.5 هم کاربرد داره؟

میشه دقیقا بگید کدوم نرم افزارها از این 4 تا رو باید رو سایت نصب کنیم و کدوما رو رو کامپیوترمون؟؟؟؟

و کلا اینکه فکر کنید بنده یه سایت رو تو لوکال ایجاد کردم و تمام تغییرات لازم رو توش انجام دادم و تمام ماژول های لازم رو نصب کردم و حتی چندتا پست هم گذاشتم توش و خلاصه اینکه یه سایت با چندتا پست رو با برنامه های xampp تو لوکال آماده کردم حالا دقیقا باید چکار کنم؟؟؟؟ یعنی ترتیب کارها چطوریه و اول باید از کجا شروع کنم و چه چیزهایی باید داشته باشم تا سایت رو به سرور هاست انتقال بدم....؟؟؟؟

یه راهنمایی دقیق از کارآیی این چیزها بگید ممنون میشم.

فقط کامپوننت رو نصب کنید همین و بعد از داخلش گزینه ایجاد بک آپ داره که چه روی لوکال باشید چه روی هاست باشید به شما یک بک آپ میده

این بک آپ پسوندش zip نیست بنابراین برای اینکه بک آپ گرفته شده از روی هاست را روی لوکال بتونید اکستراکت کنید نیاز به یک ابزار دارید که این ابزار هم پیوست تاپیک شده اگر دقت کنید

این نسخه جوملا 1.5 است

فقط کامپوننت رو نصب کنید همین و بعد از داخلش گزینه ایجاد بک آپ داره که چه روی لوکال باشید چه روی هاست باشید به شما یک بک آپ میده

این بک آپ پسوندش zip نیست بنابراین برای اینکه بک آپ گرفته شده از روی هاست را روی لوکال بتونید اکستراکت کنید نیاز به یک ابزار دارید که این ابزار هم پیوست تاپیک شده اگر دقت کنید

این نسخه جوملا 1.5 است

یعنی رو جوملا 2.5.4 جواب نمیده؟؟؟؟

برای جوملا 2.5.4 چکار کنم باید؟؟؟

یعنی رو جوملا 2.5.4 جواب نمیده؟؟؟؟

برای جوملا 2.5.4 چکار کنم باید؟؟؟

برای انتقال سایتتون به هاست بهترین راه این هست که فایلهاتون رو زیپ کنید ببرید هاست

از دیتابیستونم خروجی بگیرید و هاستتون یه دیتابیس بسازید و این فایل رو ایمپورتش کنید

و فایل کانفیگتونم ویرایش کنید و اطلاعات مربوز به دیتابیس و مسیر پوشه های log و tmp رو هم تصحیح کنید

هر جا هم مساله ای داشتید بپرسید دوستان حتما راهنمایی میکنن...

برای انتقال سایتتون به هاست بهترین راه این هست که فایلهاتون رو زیپ کنید ببرید هاست

از دیتابیستونم خروجی بگیرید و هاستتون یه دیتابیس بسازید و این فایل رو ایمپورتش کنید

و فایل کانفیگتونم ویرایش کنید و اطلاعات مربوز به دیتابیس و مسیر پوشه های log و tmp رو هم تصحیح کنید

ممنون از راهنماییتون

سلام

من سایتم رو از لوکال به هاستینگ cpanelمنتقل کردم اما این پیغام رو میاره چیکار کنم؟؟؟

Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL

سلام

من سایتم رو از لوکال به هاستینگ cpanelمنتقل کردم اما این پیغام رو میاره چیکار کنم؟؟؟

Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL

مشکل در فایل configuration.php هستش

پارامترهای اتصال به DB را اشتباه وارد می کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری