novinfard

هدیه ی بزرگ ایگلت برای جامعه ی جهانی جوملا، ثانیه ها به شماره افتاد ...

29 پست در این موضوع

یا مقلب القلوب و الابصار ...

سلام دوستان

سال نو را به شما همراهان همیشگی جوملا تبریک عرض می نمایم. امیدوارم سالی پر از شادکامی در انتظار شما دوستان عزیز باشد.

norooz1390.jpg

امسال طرح های زیادی رو برای شما در نظر داریم که با توجه به سند چشم انداز یکساله انجمن، با کمک شما دوستان اجرا خواهد شد.

سال 91 که با شعار "قدرت انجمن جوملای ایران را به رخ جهان میکشیم" آغاز گردیده است، سالی رویایی و پراعتبار برای کشور عزیزمان ایران در عرصه ی جهانی جوملا خواهد بود. سالی که هرگز فراموش نخواهید کرد.

امروز خوشحالم تا اعلام کنم: پس از 3 ماه تلاش بی وقفه و برنامه ریزی مستمر، هدیه ی بزرگ ایگلت منتشر خواهد شد.

di-0208.png

ایگلت که آغاز به کار رسمی خود را با این محصول ارزشمند به اجرا خواهد کرد، تیمی حرفه ای در زمینه ی قالب سازی و افزونه نویسی جوملا و سایر سیستم های آزاد جهان است که امیدوار است که در کنار ساخت محصولاتی متناسب با فرهنگ ایرانی، آوای برنامه نویسان ایرانی را به سر تا سر دنیا برساند.

ثانیه شمارها برای انتشار این ارمغان بزرگ برای جامعه جهانی جوملا به کار افتاده اند.

برای مشاهده ی زمان دقیق و ثانیه شمار انتشار این محصول به بخش پارسی زبان سایت ایگلت مراجعه کنید:

http://www.egolt.com/fa/

و من الله توفیق

سهیل نوین فرد

91/1/1

ویرایش شده در توسط novinfard

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ای ول استاد

من که منتظرم ببینم چی می شه مطمئنم با تیمی که داریم عالـــــــــــــــــــــــــــــــی پیش می ریم می ترکونیم :thanks::thanks::thanks:

giftgiftgiftgift

خیلی دوستون دارم

با سلام و ضمن تبریک عید نوروز.

خسته نباشید بهت میگم سهیل جان...

بی شک با این کارت قدرت بچه های ایران در جوملا به رخ کشیده میشه ...

با وجود صدها شرکت فعال و کوچک و بزرگ در زمینه جوملا، این کارت سر و صدای فوق العاده ای به پا میکنه... :a2d3::thanks::a2d3:

آره حجت جان واقعا می ترکونیم کل دنیا می فهمه تیم نوین فرد تکه تکه :4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6::auizz3ffy9vla57584x

سلام مهندس

تبریک میگم . امیدوارم که همیشه موفق باشید . و مرسی از اینکه از دانش خودتون در راه کمک به جوملا و طرفدارانش و بدون چشم داشت مالی استفاده می کنید

مهندس بدونید که یک ملت به شما افتخار میکند و پشتیبان شما هست

موفق پایدار

مهندس جان من که تو کف اینم بفهمم چی می خوای منتشر کنی و بخاطر همین خیلی هیجان زده هستم

امیدوارم موفق باشی gift

مهندس جان من که تو کف اینم بفهمم چی می خوای منتشر کنی و بخاطر همین خیلی هیجان زده هستم

امیدوارم موفق باشی gift

چند وقتیه که میشنویم آمار سکته خیـــــــــــــلی اومده پایین...نکنه تو انجمن یه رکورد زنی دیگه ای هم باید انجام بدیم...!!! (کم سن ترین سکته در جهان!!!! ) :25r30wi: :25r30wi: :25r30wi: :25r30wi: :25r30wi: :25r30wi:

اینقدر حرص نخور برادر...خطر داره حسن(امین)...!!!

:25r30wi: :25r30wi: :25r30wi: :25r30wi: :25r30wi: :25r30wi:

(البتــه؛ خـــدانکنــه،چون اونوقت هر جای دنیا باشیم بابات نمیذاره یه لقمه خوش از گلومون پایین بره، بخاطر این حرفمون میاد مارو میکشه!!!) :14:

:14:

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

یا مقلب القلوب و الابصار ...

سلام دوستان

سال نو را به شما همراهان همیشگی جوملا تبریک عرض می نمایم. امیدوارم سالی پر از شادکامی در انتظار شما دوستان عزیز باشد.

norooz1390.jpg

91/1/1

چه زود یک سال گذشت........ نوروز 90 مبارک:13:

بزرگترین پروژه ی جوملا در جهان .... :a2d3::a2d3:

چه زود یک سال گذشت........ نوروز 90 مبارک:13:

بزرگترین پروژه ی جوملا در جهان .... :a2d3::a2d3:

مجید جان دلبندم باید بگی نوروز 91 مبارک

صبر داشته باشید کمی بزودی بزودی می اد این پروژه فوق العاده در دنیاgift

من هم به نوبه خودم به دوست عزیزمون تبریک میگم و آروزی موفقیت بیشتر رو براشون دارم

ثانیه ها میگذره و ما منتظر هدیه ایگلت هستیم . مطمئنا هدیه خوبیه .

واقعا بهتون تبریک میگم و امیدوارم همیشه سالم و سرحال و در حال فعالیت برای سربلندی ایران زمین و بالا بردن پرچم

موفق و پیروز باشید

چند وقتیه که میشنویم آمار سکته خیـــــــــــــلی اومده پایین...نکنه تو انجمن یه رکورد زنی دیگه ای هم باید انجام بدیم...!!! (کم سن ترین سکته در جهان!!!! ) :25r30wi: :25r30wi: :25r30wi: :25r30wi: :25r30wi: :25r30wi:

اینقدر حرص نخور برادر...خطر داره حسن(امین)...!!!

:25r30wi: :25r30wi: :25r30wi: :25r30wi: :25r30wi: :25r30wi:

(البتــه؛ خـــدانکنــه،چون اونوقت هر جای دنیا باشیم بابات نمیذاره یه لقمه خوش از گلومون پایین بره، بخاطر این حرفمون میاد مارو میکشه!!!) :14:

حجت جان بابای من چرا می آد شما رو می کشه ؟؟؟:33:

من سکته نکردم هنوز گفتم هیچان زیاده howit

راستی حجت جون چرا حرص خوردن مگه مشاهده پیشرفت دوستان حرص خوردن داره :a54d65a:

:4d564ad6::البته به خاطر این مچ گیری خوبت کیف کردم :4d564ad6:

منم تبریک میگم

تا الان که این کامنت رو گذاشتم

21ساعت 58 دقیقه و 46 ثانیه، نه ببخشید 29 ثانیه شد :37:

آقا ضمن تبریک عید به سهیل هم بابت پشت کارش تبریک می گیم امیـــــــــــید وارم همیشه موفق و پیروز باشی مهــــــــــــــــــــندس

بعدشم انقد پیله نکنید به بنر مهندس

گرفتاری زیاد باعث شده همچین اتفاقی رخ بده

البته شایدم سهیل تو 90 بهش خیلی خوش گذشته دوس نداشته 91 شه پس اذیتش نکنید

ی جوملای ایرانه با یه سهیل نوین فرد:)

سلام دوستان،

ممنون از همتون، وجود شما بهم انرژی میده.

قضیه عکس این هست که اول یه چیز دیگه بود روی پرشین بلاگ که لینکش حذف شد. من هم خیلی مشغول همین هدیه بودم و تایم نداشتم. اومدم عکس رو عوض کردم که حواسم نبود و این سال 90 در رفت! :4d564ad6:

صبر کنید هیشکی نه سکته کنه نه خودکشی

من بی صبرانه ثانیه ها رو شمردم وقتی کنتورها همه صفر شد دیدم حواله دادن ما رو 10 روز دیگه.

یعنی کنتورها دوباره به راه افتاد و اسم تاپیک باید عوض بشه (روزها به شمارش افتادن)

به هر حال لابد علتی بوده که ما بی اطلاعیم ولی خوب بود تایم رو قبلا عوض می کردن نه بعد از صفر شدن.

من تایمر رو هیچ گاه تغییر ندادم تا ساعات پایانی که 2 ساعت مجبور شدم اضافه کنم.

متاسفانه adsl های منطقه ما در زنجان دو روز هست که قطع شدند و هیچ کس اصلا جوابگو نیست، تلفن های پشتیبانی رو قطع کردند. کافی نت ها هم بسته هستند، عملا من رو در تنگنا قرار دادند. دارم سعی می کنم با این اینترنت اج ایرانسل بتونم یه عکس پوستر رو لااقل آپلود کنم که خدا رو شکر اونم یه بار قطع شده و شارژش تموم شده ولی همچنان آپلود نشده! دوباره شارچ گرفتم دارم تلاش می کنم ...

فردا صبح بلیط پرواژ به مشهد دارم و هنوز دارم با این اینترنت زغالی کلنجار میرم.

کلا اوضای جالبیه! در هر صورت لپ تاپ رو با خودم میبرم تا شاید اونجا فرجی پیدا کنم.

پیروز باشید

دعاگوی همه ی شما دوستان

صبر کنید هیشکی نه سکته کنه نه خودکشی

من بی صبرانه ثانیه ها رو شمردم وقتی کنتورها همه صفر شد دیدم حواله دادن ما رو 10 روز دیگه.

یعنی کنتورها دوباره به راه افتاد و اسم تاپیک باید عوض بشه (روزها به شمارش افتادن)

به هر حال لابد علتی بوده که ما بی اطلاعیم ولی خوب بود تایم رو قبلا عوض می کردن نه بعد از صفر شدن.

سلام علیکم....

واقعا ، میارزه که چند روزی هم صبر بشه... کاری که شرکتهای بزرگ جوملایی در دنیا هنوز انجام ندادند(حالا به هر دلیلی!)تنها داره توسط یک شخص ، اجرایی میشه...

(طبعاً هر شخص هم مشکلات غیرمترقبه خاص خودش رو داره... ) شرکتی و مجموعه ای که نیست که وابسته به یک شخص و یک فرد نباشه...و کل پروژه و مجموعه و کار ، با نبود یک یا دو نفر لنگ نمونه....

-------------

این نقطه نظر شما ، برادر گرامی هم بسیار متین و درست و قابل احترام هست که باید قبل از پایان یافتن زمان تایمر اطلاعرسانی میشد.که اون هم سهیل جان علتش رو بیان کردند...

ایشالله که با رونمایی از اون چیزی که وعده داده شده، شیرینیش کام همه ی بچه های جوملا رو شیرین کنه و تلخی این مشکلات و ناهماهنگی های کوچولو (اما مهم و منطقی) از بین ببره... (که امیدواریم ، از بین میره،100% :a2d3:)

انشاءلله....

با احترام...:ds6a5d::ds6a5d::ds6a5d:

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری