amirparvaneh

آموزش ایجاد بسته ی نصبی

60 پست در این موضوع

دوستان عزیز لطفا راهنماییم کنید گیر کرده ام.من همه کارهای لازم رو برای ایجاد بسته نصبی انجام دادم ولی نشد.من قالبم رو لوکال هاست هستش.میخوام بسته نصبی براش ایجاد کنم که هرجا بتونم و هرهاستی چه مجازی مثل wamp و چه اصلی کامل با همه افزونه هاش نصب بشه.

من این کارا رو کردم:

پوشه ای که جوملای لوکال هاستم و نیز قالبی که ساختم توش بوده رو با همه محتویاتش رو بازکردم و ااز جوملای خام installation رو ککپی کردم و توش گذاشتم بعدش رفتم که از دیتابیسم که روی لوکاله بک آپ بگیرم.(در مورد بک آپ گیری صحیح از دیتابیس توی لوکال توضیح کامل بدین شاید دلیلش این باشه)بعدش هم فایل config رو پاک کردم و پوشه رو کلا zip کردم.ولی موقعی که جایی نصبش میکنم هیچی نمیاد.نه ارور میده و نه قالب نصب میشه.هیچی.لطفا راهنمایی کنید.بدجوری گیرم!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من تونستم بسته نصبی بسازم ولی وقتی قالب رو میزنم ماژول ها توش نمایش داده نشده.توی مدیریت جوملا جستجو می کنم.ماژول هایی که ساخته بودم میان تیکشون رو میزنم که بیان توی قالب ولی نمیان.مشکل از کجاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1:حتما برای export گزینه ی add drop table رو تیک بزنید

2:لاین های اشاره شده در فیلم آموزشی رو پاک کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

وارد php my admin درلوکال شدم.بعدش روی دیتابیسی که قالب روشه کلیک کردم.بعدش رفتم گزینه ها رو تیک زدم.بعدشم روی گزینه export کلیک کردم.درسمت راست همین صفحه چندتا گزینه از جمله add drop table و add producer/function وجود داشت که تیک این دوتا رو هم فعال کردم(شاید مشکل از اینجا باشه اینطور نیست؟)بعدشم گزینه save as رو زدم و در قسمتی به نام file name template اسم فایل رو sample_data.sql قرار دادم.بعدشم گزینه zipped رو که زیر همین اسم فایل بود رو فعال کردم.بعدشم زدم go و بکاپ گرفتم و اونو توی مسیر installation/sql/mysql با قبلی جابجا کردم.نمی دونم مشکل از کجاست که ماژول ها رو نمایش نمیده!!!!!!!فقط قالب طراحی شده منو بدون ماژول نمایش میده!!

بدجوری گیرکردم!!

ویرایش شده در توسط ansar2000

1:حتما برای export گزینه ی add drop table رو تیک بزنید 2:لاین های اشاره شده در فیلم آموزشی رو پاک کنید
منظورتون ازخط های فیلم آموزشی و پاک کردن اونا چیه؟من هیچ فیلمی ندارم.اگه میشه توضیح بدین.*

اول همین تاپیک فیلم آموزشی قرار داده شده

آموزش ایجاد بسته ی نصبی

موفق باشید

من همه مراحل فیلم اموزشی رو رفتم.موقعی که خواستم فایل بک آپ رو ویرایش کنم و پیشوند جداول رو عوض کنم،گفته شده از خط یک تا 27 رو باید پاک کرد.اما واقعا نمیشه اینکار رو کنم.چون 4 خط از اون 27 خطی رو که باید پاک کنم اصلا توش نیست!اون سه خط آخر فایل هم نیستش!!موندم چیکار کنم.پیشوند فایل ها رو عوض کردم طبق فیلم.ولی وقتی قالب رو نصب کردم فقط قالب طراحی شده بدون ماژول اومد و هیچی نشد و خالی هستش.خالیه فقط قالب طراحی شده و دایو هاش به صورت خالی و جمع شده میاد. اینم کدهای فایل بکاپ دیتابیسم یعنی joomla.sql

یعنی منظورم اینه که فرق داره با یک فایل دیتابیس معمولی!! خط های ابتدایی فایل دیتابیسم رو در زیر نوشتم!که چهار خط اصلا توش نیست!!همونایی که باید جزو 27 خط اول باشه!!

-- phpMyAdmin SQL Dump
-- version 2.11.5
-- http://www.phpmyadmin.net
--
-- Host: localhost
-- Generation Time: Dec 04, 2013 at 12:55 PM
-- Server version: 5.0.51
-- PHP Version: 5.2.5

SET SQL_MODE="NO_AUTO_VALUE_ON_ZERO";

--
-- Database: `joomlajadid`
--

-- --------------------------------------------------------

--
-- Table structure for table `m8qmg_assets`
--

CREATE TABLE IF NOT EXISTS `m8qmg_assets` (
 `id` int(10) unsigned NOT NULL auto_increment COMMENT 'Primary Key',
 `parent_id` int(11) NOT NULL default '0' COMMENT 'Nested set parent.',
 `lft` int(11) NOT NULL default '0' COMMENT 'Nested set lft.',
 `rgt` int(11) NOT NULL default '0' COMMENT 'Nested set rgt.',
 `level` int(10) unsigned NOT NULL COMMENT 'The cached level in the nested tree.',
 `name` varchar(50) NOT NULL COMMENT 'The unique name for the asset.\n',
 `title` varchar(100) NOT NULL COMMENT 'The descriptive title for the asset.',
 `rules` varchar(5120) NOT NULL COMMENT 'JSON encoded access control.',
 PRIMARY KEY  (`id`),
 UNIQUE KEY `idx_asset_name` (`name`),
 KEY `idx_lft_rgt` (`lft`,`rgt`),
 KEY `idx_parent_id` (`parent_id`)
) ENGINE=InnoDB  DEFAULT CHARSET=utf8 AUTO_INCREMENT=123 ;

کدهای پایانی هم در فایل دیتابیس اینه(در اینجا هم اون سه خطی رو که توی فیلم گفته شده که مربوط به خط های انتهایی فایل دیتابیس هستند اصلا وجود نداره:

CREATE TABLE IF NOT EXISTS `m8qmg_xmap_sitemap` (
 `id` int(11) NOT NULL auto_increment,
 `title` varchar(255) default NULL,
 `alias` varchar(255) default NULL,
 `introtext` text,
 `metadesc` text,
 `metakey` text,
 `attribs` text,
 `selections` text,
 `excluded_items` text,
 `is_default` int(1) default '0',
 `state` int(2) default NULL,
 `access` int(11) default NULL,
 `created` timestamp NOT NULL default CURRENT_TIMESTAMP,
 `count_xml` int(11) default NULL,
 `count_html` int(11) default NULL,
 `views_xml` int(11) default NULL,
 `views_html` int(11) default NULL,
 `lastvisit_xml` int(11) default NULL,
 `lastvisit_html` int(11) default NULL,
 PRIMARY KEY  (`id`)
) ENGINE=InnoDB DEFAULT CHARSET=utf8 AUTO_INCREMENT=1 ;

--
-- Dumping data for table `m8qmg_xmap_sitemap`

دوست عزیز شما نرم افزار ++notpad رو دانلود و نصب کنید.سپس فایل مورد نظر رو با این نرم افزار اجرا کنید.لاین هارو بهتون نشون میده و خیلی امکانات دیگه.حال لاین های گفته شده رو طبق آموزش پاک کنید.

موفق باشید

مشکل اینجاست که من با همین نوت پد پلاس پلاسس باز کردم.بعضی خطوطی که توی فیلم گفته شده بود رو اصلا نداره.

نام دیتابیسی که export گرفتید رو joomla گذاشتید؟

اگه روی هاست کار می کنید دسترسی بدید تا براتون انجام بدم

آره joomla گذاشتم ولی متاسفانه روی لوکال هستم.نمیدونم چیکار کنم!!دلیلش به نظرتون چی میتونه باشه!؟

دوستان من موندم هنوز که چیکار کنم.هیچ راهی نداره!؟قالبم روی لوکاله.

دوستان عزیر،قالب من روی لوکاله و من موندم که چیکار کنم!لوکال هاست من قسمتی که توی فیلم تیک خورده(هنگام بکاپ گیری) منظورم قسمت comment هستش رو نداره!ضمن اینکه قسمت utf-8که قبل از save کردن فایل بکاپ دیتابیس در پایین صفحه باید باشه رو هم نداره!راهی نیست که من بتونم روی لوکال هاست مشکل فایل دیتابیسم رو حل کنم!؟مشکل من نیومدن همون 4 خطی هستش که باید در فایل بکاپی که ویرایش میشه(طبق فیلم)حذف بشه!چیکار کنم به نظرتون!؟

دوستان عزیر،قالب من روی لوکاله و من موندم که چیکار کنم!لوکال هاست من قسمتی که توی فیلم تیک خورده(هنگام بکاپ گیری) منظورم قسمت comment هستش رو نداره!ضمن اینکه قسمت utf-8که قبل از save کردن فایل بکاپ دیتابیس در پایین صفحه باید باشه رو هم نداره!راهی نیست که من بتونم روی لوکال هاست مشکل فایل دیتابیسم رو حل کنم!؟مشکل من نیومدن همون 4 خطی هستش که باید در فایل بکاپی که ویرایش میشه(طبق فیلم)حذف بشه!چیکار کنم به نظرتون!؟

نام دیتابیسی که export گرفتید رو joomla گذاشتید؟

اگه روی هاست کار می کنید دسترسی بدید تا براتون انجام بدم

در فیلم اموزشی comment رو کسی نگفته تیک بزنید!!

یک ایتم هست به نام add drop table اون باید تیک بخوره

مشکل شما عدم دقت به فیلم آموزشی هست!

چند خط اضافی انتهای فایل هم خودتون میگید اضافی و وقتی وجود نداره که مشکلی نیست!! اگر وجود داشت هم پاک میکنیم!

1 کاربر پسند دیده است

در فیلم اموزشی comment رو کسی نگفته تیک بزنید!!

یک ایتم هست به نام add drop table اون باید تیک بخوره

مشکل شما عدم دقت به فیلم آموزشی هست!

چند خط اضافی انتهای فایل هم خودتون میگید اضافی و وقتی وجود نداره که مشکلی نیست!! اگر وجود داشت هم پاک میکنیم!

مشکل اینه که با همه این کارایی که گفته شده رو به هرشکلی که انجام بدم ماژول های قالب نمایش داده نمیشه و فقط طراحی قالب و دایو های اون نمایش داده میشه.توی قسمت ماژول ها در مدیریت جوملا هیچ مازولی از قالب جدید نیست!اما در قسمت مدیریت اسم ماژول ها اومده ولی توی قسمت توضیحات مقابل اسم ماژول ها در قسمت مدیریت نوشته شده که پوشه در دسترس نیست!نمیدونم چرا اینطوریه!؟چیکار کنم؟

مشکل اینه که با همه این کارایی که گفته شده رو به هرشکلی که انجام بدم ماژول های قالب نمایش داده نمیشه و فقط طراحی قالب و دایو های اون نمایش داده میشه.توی قسمت ماژول ها در مدیریت جوملا هیچ مازولی از قالب جدید نیست!اما در قسمت مدیریت اسم ماژول ها اومده ولی توی قسمت توضیحات مقابل اسم ماژول ها در قسمت مدیریت نوشته شده که پوشه در دسترس نیست!نمیدونم چرا اینطوریه!؟چیکار کنم؟

مشکلم حل شد.توی بکاپ گیری یک جایی اشتباه کرده بودم.

توضیحات درباره ی این آموزش

1:فایل configuration رو از روت سایت پاک کنید

2:نام پوشه ی installation رو که تغییر نام داده بودید به حالت اول یعنی installation برگردونید

3:از دیتابیس export بگیرید سپس نام آن را joomla.sql قرار دهید و در مسیر site name\installation\sql\mysql روی قبلی ریپلیس کنید

4:فایل joomla.sql رو با ++notpad باز کنید و از خط 1 تا 27 رو پاک کنید

5:پیشوند جداول که 5 حرف است رو به _# تغییر دهید

6:دنبال سه تیبل با نام های schemas__# و users__# و session__# می گردید و intro هاش رو که 2 یا 3 خط هستند پاک می کنید

7:سه خط در آخر وجود داره که اون هارو هم پاک کنید

موفق باشید

با سلام.

منظور از خطوط intro که در شماره 6 گفته شده چیست؟

من یکی از این table ها رو در پایین قرار دادم چون نمیدونستم کدام خطوط رو باید پاک کنم.

-- Table structure for table `#_schemas`
--

DROP TABLE IF EXISTS `#_schemas`;
CREATE TABLE IF NOT EXISTS `#_schemas` (
 `extension_id` int(11) NOT NULL,
 `version_id` varchar(20) NOT NULL,
 PRIMARY KEY (`extension_id`,`version_id`)
) ENGINE=InnoDB DEFAULT CHARSET=utf8;

--
-- Dumping data for table `#_schemas`
--

INSERT INTO `#_schemas` (`extension_id`, `version_id`) VALUES
(700, '3.1.1'),
(10031, '3.6.0-2012-07-31');

-- --------------------------------------------------------

--

سلام

کل این که در زیر Dumping data for table قرار میگیره میگن intro

-- 
-- Dumping data for table `#_schemas` 
-- 

(700, '3.1.1'), 

این میشه اینجوری

(700, '3.1.1-2012-07-31'),

آموزش منم نگاه کن

آموزش فیلم آموزشی انتقال سایت جوملا از لوکال هاست به هاست ( ساخت بسته نصبی )

ویرایش شده در توسط spyman

با سلام و تشکر.

یعنی این خطوط رو پاک کنم؟

(700, '3.1.1'), 

نه باید به این شکل تغییر بدی

(700, '3.1.1-2012-07-31'),

با سلام.

یعنی این دو خطی که اشاره کردید بمونه؟

اگه میشه کل table رو که بالا اضافه کردم با تغیرات قرار بدید. ممنون میشم

با تشکر.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری