aba4u

معرفی بهترین سرویس دهنده هاست و دامین

30 پست در این موضوع

با سلام

ضمن عرض ادب می خواستم اساتید لطف نموده بهترین سرویس دهنده هاست و دامین رو معرفی کنند؟؟!!

نکات مورد توجه در رابطه با پاسخ

1-آپ تایم سرور

2-تغییر نکردن آی پی سرور (بروز مشکلات درگاههای بانکی)

3-پشتیانی آنلاین

4-بک آپ گیری و انتی ویروس و ...

باتشکر

:1:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

عریز قبلا تایپکی با این موضوع بوده و معرفی و شده هم هست

سرچ کنید

دوست عزیز شما برای این کار بهتره با مشتریان فرد میزبان در ارتباط باشین چون هر سرویس دهنده سعی می کنه سرویس خودشون رو تبلیف کنن.

بک آپ گیری وظیفه مدیر سرور هست ولی بهتره خودتونم هر از چندگاهی بصورت دستی بگیرید و انتقال بدین به جای دیگه.

در مورد آپ تایم هم باید بگم که آپ تایم 100% وجود نداره درسته ممکنه با استفاده از برخخی سایتها که میزان آپتایم رو ارائه میدم ببینید ولی باز میگم بهترین راه بک آپ هست.

در مورد آنتی ویروس باید بگم با مدیر سرور هماهنگ شین چون هرکسی یه نوع سیاست برای تنظیم این فایر وال داره مثلا ما خیلی سخت گیری داریم در این مورد :o

aba4u : هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه عزیزم ، شما خودت باید هوشیار باشی .:a54d65a:

جناب novinfard : ممم جسارتا ، شما چگونه خرید می کنید وقتی تحریم هستیم ؟ با کارت های اعتباری و ip خارجی ؟

شوخی نکن ؟ چجوری ؟ شرایط ، دلایل و روش رو اگر میدونی دوست دارم بدونم ؟

بله بانک پارسیان و تجارت ارائه میدن.

بگم که باید از سایتهای آمریکایی و بخصوص اروپایی ها با مشخصات ایرانی خرید نکنید که به مورد می خورید.

خوب یعنی کارت رو که گرفتیم مگه اطلاعاتش به نام ما نیست ؟ چطوری نمی فهمن که ما کی هستیم ؟

میفهمن ایرانی هستین. چون کپی پاسپورتو و کلی فرم را باید پر کنین.

it-net درست میگه. به طور مثال در استفاده از این کارتم برای ترانسفر از پی پال به ویزا نمی تونم استفاده کنم.

ولی خوب تو case من زیاد مهم نیست.

novinfard پس شما چرا از بانک تجارت کارت ویزا میگیری ؟ قطعا راهی داره که ......... اگر مایل بودی ، روش دور زدن و تهیه کارت اعتباری بی دقدقه و ارزان رو ... یا اینجا اعلام کن یا پیام خصوصی ... :ds6a5d: خیلی دوست دارم بدونم .

بانکها از کشور آذربایجان و کویت صادر می کنن که در بیشتر کشورهای اروپایی این کارتها بعضی اوقات مورد تایید قرار نمیگیرن ولی خوب کار رو راه میندازه.

راه زیاد داره باری خرید کارت وریفای شده ولی خوب برخی شو میگم:

1- تهیه سرور مجازی از خارج کشور.

2- تهیه هویت الکی برای حساب ارزی

3- ارسال درخواست به بانک صادر کننده (پی پال یا ویزا رو می تونید از برخی افراد که دلار میفروشن هم تهیه کنید.)

4- وصل نشدن به حساب با آی پی ایران

5- افزایش مرحله ای حساب (یعنی یه دفه حساب پی پال رو 1000 دلار شارژ کنی حساب لیمیت میشه و برای وریفای مدارک می خواد که نداری بعد حساب بسته میشه و پول بلوکه)

از طرفی میگی کار و راه میندازه از طرفی میگی بدرد نمیخوره ، یه چیزی اینجا هست که من بی خبرم ، حالا چی هست ، خدا داند .... :128fs318181:

" کارت وریفای شده " یعنی کارتی که لو رفته از کشوری هست که تحریمه ، درسته ؟ یا یعنی حسابی که تحریم نیست ؟

نه وریفای یعنی تایید شده توسط بانک که توانایی انجام خرید داره.

من واضح گفتم کمی پستهای قبلی رو بخونی میبینی که زدم از این کارتا نمی تونی از کشورهای اروپایی خرید کنی (حسابی که توسط ایران باز میشه)

و کار راه میندازه که می تونی بهجز اروپا از جای دیگه خرید کنید.

مصطفی جان من حرفهای شما رو با دقت میخونم اما چون برام اشنا هستند یکم تعلل ایجاد میشه برای ذهنیتم .... میشه با این کارت سرور اختصاصی هم تهیه کرد ؟ آخه فقط گفتی سرور مجازی .... بعد اینکه حساب رو توسط همین بانکی که در ایران میگیری باید شارژ کنی دیگه درسته ؟ و چقدر چقدر که مشکوک نشن ؟

حسابهایی که بانک ایران میده رو فقط می تونی تویه ایران شارژ کنی و به نرخ روز.

اما از کشور خارجی تهیه کنی نرخ دلار کمی بالاتر از نرخ روز هست و با اون می تونی هر چیزی بخری ولی با اصول بندی و قوانین سایت ارائه دهنده.

بله خرید میتونید بکنید.

براای حساب پی پال بهتره از 100 دلار استارت کنید و مرحله به مرحله دلار بیشتر خرید کنید.

من نمیتونم پاشم برم خارج حساب باز کنم ... میگم تو ایران کارت بین المللی بگیرم و بعد برم خرید کنم از سایتی مثلا سرور مجازی بگیرم .

بعد بخوام تو حساب ارزیم پول بریزم ، باید برم بانک تجارت مثلا ، پول و بریزم به نرخ روز ایران و بعد پول به حساب ارزیم میره ، درسته ؟

من تجربه کار با paypal رو نداشتم ، نمیدونم دقیقا منظورت چیه که "ارسال درخواست به بانک صادر کننده (پی پال یا ویزا رو می تونید از برخی افراد که دلار میفروشن هم تهیه کنید.)" این رو گفتی .

و اینکه بانک تجارت و پارسیان چه نوع کارت هایی میدن ؟ paypal - master card - visa یا چی ؟

دوست من نیازی به خارج رفتن نیست.

http://payment24.ir/

وارد سایت بشین و با پشتیبان صحبت کنید و درخواست حساب بدین براتون با دریافت هزینه باز می کنن و نرخ دلار در هر روز تویه سایت زده + 3000 تومان کارمزد باری انتقال وجه به حساب.

شما از بانکهای ایرانی نمی تونید حسابتون رو شارژ کنید بجز مواردی که از خود بانک ایران خریدین که گفتم نمی تونید از اروپا خرید کنید.

حساب paypal با ایرانی بودن مورد داره پس ارائه نمی دن

از اینجا بگیریم این مشکل نیست ؟ نمیتونن شناسایی کنن ؟ و یک سوال دیگه ، اینها فقط کارت اعتباری میدن یا یک حساب باز میکنن به اسم اصلی ما در خارج از کشور و می تونیم همیشه درونش پول بریزیم و برداریم و خرید کنیم ؟ یا فقط یک کارت اعتباریه که میشه باهاش خرید کرد و برای تمدیدش دوباره باید توسط اینا شارژ کنی . :21:

اینا کارشون درسته و حساب رو وریفای شده تحویلتون میدن ولی شما اشتباه کنید و حساب بسته بشه هیچ مسئولیتی ندارن در قبال پول شما.

حساب به اسم مجازی باز میشه یا اگر کس دیگه ای در خارج دارین و مقیم هستن به مشخصات اونا بدین باز کنن تا در صورت اشتباه با دادن مدارک حساب باز بشه.

واریز و خرید تا زمانی ادامه داره که حساب شما لیمیت نشه.

ما از دنیا فامیل نزدیکی خارج از کشور نداریم ، همه دوست هستند که منم حساس و دیر اعتماد کن ... وامصیبتا ...

برای اینکه برگردیم به بحث ، یه چند تا سرویس دهنده معرفی کن که فردا دوستان نیان تذکر بردن ... :ds6a5d: :14:

چه نوع سرویس دهنده ای عزیز؟

اگر سرور که اسامی بردم که باهاشون کار می کنم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری