zoom1.ir

کمک برای تبدیل قالب

6 پست در این موضوع

سلام. خسته نباشید.

من یه قالب psd طراحی کردم.حالا میخوام اگه امکان داره بهم کمک کنید تا تبدیلش کنم.

[ATTACH=CONFIG]882[/ATTACH]

همه چیزایی رو که باید بلد باشم ، بلدم .یعنی Html و css و php. و بیشتر کارا رو میدونم چه جوریه ولی به کل قاطی کردم و نمیدونم ترتیبش چه جوریه.

الان که میخوام تبدیل به اچ تی ام ال کنم من توی ذهنمه که اول با ابزار slice اون رو تیکه تیکه کنم بعد با save for web and divese اون رو تبدیل به اچ تی ام کنم.(( این کار درسته یا نه؟ ))) (اگه راه دیگه ای هست بگید چجوریه تا اونجوری تبدیل بکنم)

بعدشم یه فایل index.php باید بسازم و div ها رو قرار بدم و اون کد مخصوص جوملا رو که توی دایوها قرار میدم؟؟؟؟؟ اینجوریه ؟؟؟؟

بعدم باید برم سروقت css .

ولی نمیدونم این تیکه هایی که میخوام اسلاید کنم رو چه جوری داخل دایوها بیارم ؟؟؟ (( کلا گیج شدم))

اگه میشه به ترتیب بهم بگید چیکار کنم ممنون میشم.

اگه فایل پی اس دی رو میخواید بگید بزارم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام...

joomla_banner3.jpg

مشخصات :

آموزش طراحی ، اجرا و پیاده سازی قالبهای جوملا از طرح PSD در فتوشاپ تا قالب آماده نصب بروی جوملا!

حجم ویدئو :

بیش از 1گیگ!

وضوح فیلم:

مطلوب

سرفصل ها :

Building a CSS Template for JOOMLA

Increasing User Experience With javascript

Joomla Optimization

Template Migration for Joomla Tutorial Series

MooTools for the Rest of Us Tutorial Series

تعداد سرور دانلود آموزش :

4 سرور مختلف

لینک :

غیر مستقیم.

ادامه توضیحات درتاپیک مرجع :

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1350-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-psd-%D8%A8%D9%87-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7...!!!?p=8301#post8301

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

این رو دیدم که گیج شدم !!!! سرفصل هاش به همون ترتیب که نوشتید ؟؟؟ :13:

ممنون !!!

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام. خسته نباشید.

من یه قالب psd طراحی کردم.حالا میخوام اگه امکان داره بهم کمک کنید تا تبدیلش کنم.

[ATTACH=CONFIG]882[/ATTACH]

همه چیزایی رو که باید بلد باشم ، بلدم .یعنی Html و css و php. و بیشتر کارا رو میدونم چه جوریه ولی به کل قاطی کردم و نمیدونم ترتیبش چه جوریه.

الان که میخوام تبدیل به اچ تی ام ال کنم من توی ذهنمه که اول با ابزار slice اون رو تیکه تیکه کنم بعد با save for web and divese اون رو تبدیل به اچ تی ام کنم.(( این کار درسته یا نه؟ ))) (اگه راه دیگه ای هست بگید چجوریه تا اونجوری تبدیل بکنم)

بعدشم یه فایل index.php باید بسازم و div ها رو قرار بدم و اون کد مخصوص جوملا رو که توی دایوها قرار میدم؟؟؟؟؟ اینجوریه ؟؟؟؟

بعدم باید برم سروقت css .

ولی نمیدونم این تیکه هایی که میخوام اسلاید کنم رو چه جوری داخل دایوها بیارم ؟؟؟ (( کلا گیج شدم))

اگه میشه به ترتیب بهم بگید چیکار کنم ممنون میشم.

اگه فایل پی اس دی رو میخواید بگید بزارم.

سلام دوست عزیز

منم تازه شروع کردم و خیلی برام سخت بود تا تونستم سر دربیارم

تازه بر خلاف تو از پی اچ پی همهیچی نمیدونم

ببین دیگه چقدر اوضاع بد بوده

:D

عکس هات رو باید تو فایل سی اس اس یه کلاس درست کنی و به عنوان بک گروند بذاری و بیای تو ایندکست و اون کلاس رو برای (دایو نه..بهتره بگی دیو...divide) "به معنی قسمت کردن"

و ادرس دادن توی فایل سی اس است به این صورت باشه

.login{

background: url(../images/login.jpg);

}

بعد میری تو دیواید لاگین که درست کردی کلاس لاگین رو اضافه میکنی

این طوری عکسات میافته تو اون قسمت

اگه اطلاعات بیشتری خواستی با ایمیل خبرم کن تا بیام همینجا ادامه بدیم ، موفق باشی

miladvzairi@yahoo.com

ویرایش شده در توسط miladvaziri

دوست عزیز چند باری تلاش بکن واز منابع مختلف کمک بگیر اگه نتونستی یا جایی به مشکل خوردی تو همین تاپیک خب بده خودم راهنمایید می کنم نگران نباش

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری