ابوالفضل طالبی

قرعه کشی انجمن جوملای ایران انجام شد.

35 پست در این موضوع

با درود و سپاس فراوان از کلیه کاربران گرامی که در قرعه کشی بزرگ انجمن جوملای ایران شرکت کردند .

همانطور که اطلاع دارید از چند هفته قبل از عید قرعه کشی بزرگ انجمن در این لینک آغاز شد که 139 کاربر در آن شرکت کردند.

روز گذشته قرعه کشی بزرگ انجام شد و برنده مسابقه نیز مشخص گردید.

قرعه کشی به صورت نرم افزاری صورت گرفت به طوری که از بین 139 کاربر شرکت کننده به صورت تصادفی 10 کاربر انتخاب شدند و وارد مرحله دوم شدند.

شماره 10 کاربر وارد شده به مرحله دوم عبارت بودند از:

116 - 84 - 29 - 10 - 136 - 74 - 93 - 63 - 90 - 41

در قرعه کشی مرحله سوم از 10 شماره بالا 5 شماره وارد مرحله سوم شدند:

93 - 84 - 29 - 10 - 41

در قرعه کشی مرحله چهارم از 5 شماره بالا 3 شماره وارد مرحله چهارم شدند:

41 - 10 - 29

در نهایت و در آخرین مرحله قرعه کشی یک شماره از 3 شماره بالا توانست در قرعه کشی برنده شود.

شماره 29 برنده قرعه کشی بزرگ انجمن جوملای ایران گردید.

انجمن جوملای ایران به شماره 29 جناب آقای غلامرضا شهرابی از سمنان با نام کاربری reelsj تبریک عرض نموده و امیدواریم که شادی برنده شدن در این قرعه کشی ، شادیهای عید ایشان را چندین برابر نماید.

از کلیه کاربرانی گرامی برای شرکت در قرعه کشی بزرگ انجمن جوملای ایران تشکر و قدردانی مینماییم و امیدواریم که در مسابقات و قرعه کشی های بعدی انجمن شانس برنده شدن را کسب نمایند.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و عرض تبریک مجدد ایام نوروز...

به این دوست عزیز ، تبریک میگم. انشاءلله که این تحفه ی درویش، بهانه ای برای سرگشایی از سالی بسیار خوش و خرم برای ایشون باشه. و پایدار و جاودانه ، در این سال جدید به هرآنچه که در دلشون هست و نیست برسند...

بنده هم به نوبه ی خودم، از عزیزانی که با شرکت کردن خودشون تنور رقابت، برای قرعه کشی رو داغ نگه داشتند تشکر میکنم.انشاءلله در مراحل و دفعات بعدی حتما قسمتشون بشه ...:128fs318181:

انشاءلله در روز اهدای جایزه، شاهد حضور همه ی شما عزیزان باشیم (چه برنده و چه دوستان برنده(غیربنده) howit )

با احترام :ds6a5d::ds6a5d::ds6a5d:

موفق و سربلند و پایدار باشید

حق یار و یاورتان...

ای ول مبارکت باشه پسر

ایشالله با این لپ تاپ برنامه های خفن بنویسی برای جوملا ایرانی giftgiftgiftgift:35::35::35::35:

منم بهت تبریک میگم و برات آرزوی موفقیت دارم:ds6a5d:

خوشحالم ازین که حداقل جزء 10 نفر از خوش شانسای انجمن بودم:a2d3:

مبارکت باشه دوست عزیز .

با این شانسی که در اول سال داشتی حتما سال خوبی خواهی داشت.

ولی شانس و حال می کنید. اصلا من تو هیچ مر حله نبودم.

مبارکت باشه.gift gift gift

مبارک باشه دوست عزیز

امید وارم که همه ی سال 91 تون پر از هدایای خوب براتون باشه . و همیشه در کنار انجمن جوملای ایران حواستون به پرچم هم باشه :auizz3ffy9vla57584x

موفق باشید

دوست عزیز بهتون تبریک می گم . امیدوارم همیشه انقدر خوش شانس باشین .

ابولفضل جان جایزه رو کی می دین ؟ کجا جایزه رو می دین ؟ بگین آدرس و اطالعات دیگرو شاید اومدیم

منم با نهایت غم و اندوه تبریک خودمو به برنده اعلام می کنم و تقاضای تجدید نظر و بازنگری در نتایج رو از هیئت "قرعه کننده" دارم، :1: دوباره... دوباره... دوباره... نمیشه دیگه نه؟ حیف شد،:13: خیلی طول میکشه با این قضیه کنار بیام. :14:

ولی خب شانس آوردید که هیچگونه پارتی بازی در قرعه کشی انجام نشده... که باید میشد و اونوقت مطمئنا تو فینال یا من میبردم یا آقای نوین فرد! چون هردومون بیشترین سهم رو در پیشرفت و ارتقای جوملای ایران داشتیم مخصوصا من !!! :28:

تبریک می گم دوست من:thanks::thanks::thanks:

خیلی حرکت باحالی بود حرکت جایزه و حواشی که داشت.

بچه ها ان شماره 41 که تا مرحله اخر تا 3 هم امده من بودم ها:5::5::5::5::5

:37::37::37:

من حالا گفتم شانسم خوبه ولی نه اینقدر:a2d3::a2d3:

تا 3 هم رفتن در 140 تا خیلی حرفه:5:

خیلی دوست داشتم که انقدر توانایی مالی بود که به همه دوستان هدیه بدیم .. این رو از صمیم قلب عرض میکنم .. چرا که لحظه ای شادی دوستان یک دنیا ارزش داره ..

به هر ترتیب برنامه هایی در سال جدید داریم که همه عزیزانی که در انجمن زحمت میکشند بتونن شانس بیشتری در برنده شدن جوایز داشته باشند.منتظر خبرهای داغی از جوایز ماهانه انجمن به کابران فعال باشید

این گل هم تقدیم به همه دوستان gift

مبارکت باشه داداش :auizz3ffy9vla57584x

با تشکر از جوملااااااااا . . . شاید تنها جایی باشه از هر پارتی دور باشه . . . اینو جدی میگم . . .

فقط و فقط جوملا:auizz3ffy9vla57584x

وجدان من اینطوریه :thanks:

منم با نهایت غم و اندوه تبریک خودمو به برنده اعلام می کنم و تقاضای تجدید نظر و بازنگری در نتایج رو از هیئت "قرعه کننده" دارم، :1: دوباره... دوباره... دوباره... نمیشه دیگه نه؟ حیف شد،:13: خیلی طول میکشه با این قضیه کنار بیام. :14:

ولی خب شانس آوردید که هیچگونه پارتی بازی در قرعه کشی انجام نشده... که باید میشد و اونوقت مطمئنا تو فینال یا من میبردم یا آقای نوین فرد! چون هردومون بیشترین سهم رو در پیشرفت و ارتقای جوملای ایران داشتیم مخصوصا من !!! :28:

شما چرا aram_.... باید ناراحت باشه آخه شما که کوپنتون رو فروختید

عــــجــــــــــــــــــــــب.....!!! :5: :5: :5: :5: :5: :5:

الله اکبــر...الله اکبــــــــــــر...الله اکبــــــــــــــــــــر....!!! :65d6a5d6s: :65d6a5d6s: :65d6a5d6s: :65d6a5d6s:

الله اکبــر...الله اکبــــــــــــر...الله اکبــــــــــــــــــــر....!!! :65d6a5d6s: :65d6a5d6s: :65d6a5d6s: :65d6a5d6s:

لا اله الا الله...لا اله الا الله...لا اله الا الله.......!!![/b][/size] :65d6a5d6s: :65d6a5d6s: :65d6a5d6s: :65d6a5d6s:

شما چرا aram_.... باید ناراحت باشه آخه شما که کوپنتون رو فروختید

درسته... قرار گذاشتیم اگه لپتابو بردم بدم به ایشون، ولی خب حس برنده شدن یه چیز دیگس

چه جالب بانی خیرم شدیم

با حرف بنده امروز اذانو زودتر گفتن!!

منم تبریک میگم به این دوست عزیزمون

امیدوارم همه همیشه در زندگی پیروز باشند(ــم)

تبریک و شادباش به برنده خوش شانس

سپاس و قدردانی از مهندس طالبی عزیز

سال نو همه اساتید هم مبارک سرشار از سلامتیو خوشی و برکت

آقا بازم تبریک... ایشاالله سال 91 پر از شانس و اتفاقای خوب براتون باشه

خلاصه قرعا کشی هم تموم شد و سوژه ی ما ته کشید ...

استاد با این حرفی که زدید یعنی امیدوار باشیم باز که هیجان داشته باشیم؟

دست سووتت..

دوست عزیزم مبارک باشه انشاالله امسال یه عالمه جایزه ببری

سالی که نکوست از بهارش پیداست :25:

حیف که قسمت من نشد:14::14::14:

اشکال نداره انشاالله دفه ی بعد من میبرم :دی

دوست عزیزم مبارک باشه انشاالله امسال یه عالمه جایزه ببری

سالی که نکوست از بهارش پیداست :25:

حیف که قسمت من نشد:14::14::14:

اشکال نداره انشاالله دفه ی بعد من میبرم :دی

با سلام و عرض تبريك سال جديد

واقعا ممنونم از آقاي مهندس طالبي و انجمن جوملاي ايران

و از همه عزيزاني كه لطف كردند و تبريك گفتند