ابوالفضل طالبی

قرعه کشی انجمن جوملای ایران انجام شد.

35 پست در این موضوع

دوست گلم مبارکت باشه وسعی کنی در راه درست ازش استفاده کنی واقعا مبارکت دوست من :25::25::25:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام اقای 41 قابل توجهتون ما هم 136 بودیم و جزو 10 نفر اول :13::13::13::13::13::13::13::13::13:

عموووووووووووووووووووووووووووووووو

جدا من چی بگم به تو:13::13::13::13:

خدایی عمو بد شانسی.

امدی شانس ما را هم خراب شد:65d6a5d6s::65d6a5d6s:

گفتم چرا من برنده نشدم ها. قضیه این بوده:1dco2x0p1lilzhfpg1t:1dco2x0p1lilzhfpg1t

:5:

بابا این کس که برنده شده کلا وجود نداره که خودشو نشون بده.:5:

اقای طالبی قرعه کشی رو دباره انجام بدین. نیستش.

:21: :a2d3:

این همه تبریک گفتن بهش ولی نیستش جواب بده یا شانسی ثبت نام کرده والان دیگه فراموش کرده.

:auizz3ffy9vla57584x :auizz3ffy9vla57584x :auizz3ffy9vla57584x:35:

خیلی دوست داشتم که انقدر توانایی مالی بود که به همه دوستان هدیه بدیم .. این رو از صمیم قلب عرض میکنم .. چرا که لحظه ای شادی دوستان یک دنیا ارزش داره ..

به هر ترتیب برنامه هایی در سال جدید داریم که همه عزیزانی که در انجمن زحمت میکشند بتونن شانس بیشتری در برنده شدن جوایز داشته باشند.منتظر خبرهای داغی از جوایز ماهانه انجمن به کابران فعال باشید

این گل هم تقدیم به همه دوستان gift

مهندس شما تا همین جا هم کار بزرگی کردید .که خیلی ها انجام نمیدن .

شما هدیه بزرگ تری به بچه ها دادید

انجمنی را تشکیل دادید و بچه ها را دور هم جمع کردید .تا اینجوری هم از دانش همدیگر استفاده کنند .هم لحظات خوشی داشته باشند

این هدیه به نظر من بزرگتر هست .

موفق پایدار

من هم به نوبه خود به اين دوست خوش شانس تبريك عرض مي كنم. و سال خوبي رو براي ايشان و تمامي بچه هاي انجمن و تمامي ايرانيان چه در داخل و چه در خارج از ايران آرزو دارم.

سالي پر از خير و بركت پيش رو داشته باشيد.

:35::thanks:howit:25:

دوستان این فرد برنده نیستش ها .......... :5: :21: :21:

دوباره قرعه کشی کنید اقای طالبی ........:128fs318181:

بابا اومد پست دومــــــــــــــــــــــــــــــــش جواب تشکر دوستان بود

ایول شانس

سلام. شماره من 28 بود. برنده عدل بدل نداریم... :دی

مبارک باشه ... به خوشی ...