توکلی

دوتا افزونه تجاری گرون قیمت خریداری کردم ولی....

8 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان.

برای ساخت سایت مورد نظرم دو افزونه تجاری خریداری کردم تا با مچ کردنشون به نتیجه دلخواه برسم و لی بعد از پیاده سازی نتیجه مورد نظر بدست نیومد.

با کلی نامه نگاری با دو شرکت مورد نظر تنها نتیجه ای که بدست اومد این بود که هر کدوم افزونه دیگری را مقصر میدونستن و عملا کمکی نکردند. با کلی سرچ و جستجو در وبسایتهای انگلیسی زبان به هیچ نتیجه ای نرسیدم. متن مشکل مورد نظر رو به صورت pdf به همراه تعدادی عکس از مثال سایت مورد نظر و یک بک آپ با فرمت jpa قرار میدم. امیدوارم که با قرار دادن این پست فریاد رسی پیدا بشه و با ایجاد تغییر در کدها نتیجه مد نظرم حاصل بشه.

attachments

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بهتر بود مشکل رو کمی توضیح از افزونه ها توی تاپیک مطرح میکردید.شاید همه وقت نداشته باشند فایل رو دانلود و مطالعه کنند.

من فایل رو دانلود کردم و توضیحات رو خوندم و عکسارم دیدم

ولی نفهمیدم که مشکل شما دقیقا چی هست

لطفا اگه نیاز به راهنمایی دارید در قالب چند خط برامون توضیح بدید که داستان چیه

با سلام خدمت دوستان

علت اينکه مستقيما مشکل رو مطرح نکردم اين بود که افزونه ها تجاري هستند.

و اما مشکل من:

دو افزونه خریداری شده ja k2 filter and search و (Multiple Extra Fields Groups (MEFG هستند

افزونه سرچ از وبسایت جوملارت و افزونه mefg از وبسایت joomreem خریداری شده

همانطور که میدونید یکی از امکانات پیشبینی نشده در افزونه k2 این است که برای هر مجموعه فقط یک Extra Fields Group میتوان تعریف کرد پس برای افزایش تعداد فیلد گروه های متصل به یک مجموعه افزونه MEFG را تهیه کردم و با بکار بردن این دو افزونه میخواستم نهایتا به فیلتری مشابه با این وبسایت (Luxury cars for sale by dealers worldwide on JamesEdition) برسم.

این کار روی کاغذ عملی به نظر میرسه ولی در عمل مشکل داره.

ادامه بحث و نحوه تنضیمات این دو افزونه را در ارسال بعدی قرار میدم

مراحل تنضیمات انجام شده پس از نصب دو افزونه فوق الذکر:

مرحله اول: سه تا اکسترا فیلد گروپ به نام های field group 1, field group 2 and field group 3 ایجاد کردم.

[ATTACH=CONFIG]4594[/ATTACH]

مرحله دوم: در این مرحله extra field1 را در زیر مجموعه field group 1 و extra field2 را در زیر مجموعه field group 2 و extra field3 را در زیر مجموعه field group 3 ساختم

[ATTACH=CONFIG]4595[/ATTACH]

مرحله سوم: سپس مجموعه 1، 2 و 3 را ساختم

[ATTACH=CONFIG]4596[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]4597[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]4598[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]4599[/ATTACH]

مرحله چهارم: ماژول ja k2 filter and search را مثل تصاویر زیر تنظیم کردم

[ATTACH=CONFIG]4600[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]4601[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]4602[/ATTACH]

ادامه مطلب را در ارسال بعدی قرار میدم.

نهایتا به فیلتری رسیدم مثل شکل زیر

[ATTACH=CONFIG]4603[/ATTACH]

هدف از این کار ها این بود که در قسمت category ، وقتی مجموعه category 1 را انتخاب کنم field group 1 و field group2 فعال شوند

وقتی مجموعه category 2 را انتخاب کنم field group 2 فعال شود

وقتی مجموعه category 1 را انتخاب کنم field group 1 و field group2 و field group3فعال شوند

ولی در عمل با انتخاب هر کدام از مجموعه ها این اتفاق نمی افتد.

متاسفانه بنده برای حل این مشکل به php , java مسلط نیستم و باقی ماجرا

حسن ختام مطلب، یه مصری پیشنهاد داده در ازای مبلغی مشکل را حل کنه ولی من ترجیح میدم این مبلغ نصیب یه هموطن بشه. کسی هست پا پیش بذاره؟

سلام دوست عزیز اگر منظورتون درست فهمیده باشم می خواهید یک چیزی شبیه به سایتی که معرفی کردید درست کنید و اون سایت فقط از ماژول JA K2 Filter and Search استفاده کرده تقریبا مثل این دمو بعد هم این سایت رایگان می تونید ماژول را دانلود کنید . بازم اگر چیزی بود در خدمتم.

یا حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری