drsmsco

مشکل پاک نشدن کامپونت xmap ؟؟

6 پست در این موضوع

بعد از نصب کامپونت XMAP پیغام خطا داد در نصب حالا نه از مدیریت پاک میشه و از هاست هرچی فایل و پوشه داشتم پاک کردم و تو بانک اطلاعاتی هم سرچ کردم چیزی پیدا نکردم و اجازه نصب هم نمیده و خطای زیر رو هنگام نصب کردن و پاک کردن بهم میده :

خطای نصب :

• پلاگین نصب: پلاگین Xmap - Content Plugin قبلا وجود داشته است
  • بسته نصب: خطایی در نصب افزونه وجود داشت: plg_com_content.zip

خطای حذف :

• حذف پلاگین: فایل manifest نامعتبر.
  • عدم بارگذاری فایل XML
  • /home/infojobi/public_html/administrator/manifests/packages/pkg_xmap.xml
  • XML: failed to load external entity "/home/infojobi/public_html/administrator/manifests/packages/pkg_xmap.xml"
  • حذف بسته: فایل manifest یافت نشد

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

احتمالا نسخه ای که برای نصب اقدام کردید با جوملای شما سازگار نبوده و نسخه قدیمی بوده

شما باید حتما نسخه مربوط به جوملا 2.5 را نصب کنید

سلااام

آقا این xmap که مخصوص جوملا 2.5 نصب کردم ولی الان میخوام از مدیریت حذفش کنم اررور میده :

مسیر نصب مشخص نیست | بسته نصب: There was an error installing an extension: plg_com_content.zip

قبل از اینکه از مدیریت حذفش کنم از بانکم هرچی xml و xmap بود پاک کردم الان توی مدیریت نقشه سایت هم نمیره باید چی کار کنم خواهش میکنم راهنماییم کنین

هرچی در مدیریت دیده میشه در دیتابیس اثری داره

در دیتابیس جستجو کنید کلیه آثارش رو پاک کنید

سپس پوشه های مربوط به xmap رو دستی از components و administrator/components پاک کنید

سلام..

منم همچین مشکلی دارم.. از هاست یه سری پلاگین پیامکی مجبور شدم پاک کنم الان هر چقد تو دیتابیس رو میگردم نمیتونم اون پلاگین هارو پیدا کنم..

ممنون میشم کمکم کنین

فقط کافیه توی سی پنل از طریق گزینه سرچ کلمه xmap رو سرچ کنی، پوشه و فایلهایی رو که مربوط به xamp هست نشونت میده، بعد میتونی پاکش کنی

منم همچین مشکلی داشتم که از این طریق حل شد. ضمنا بهتر هست که از osmap که فارسیش هم هست استفاده کنی. من قبلا با xamp کار میکردم ولی پشیمون شدم و الان دارم با osmap کار میکنم و خیلی هم راضیم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری