aligoli

نمایندگی فروش دامین نیک . آی آر

9 پست در این موضوع

خیلی ها دوست دارند بدونند چه شرایطی داره ، خوب خیلی راحت در انجمن جوملا ایرانی می توانید به جواب برسید .

نمایندگان فروش دامنه به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم می*شوند.

نمایندگان داخلی ::

نمایندگان داخلی می*توانند اقدام به فروش دامنه به متقاضیانی بکنند که نشانی رسمی آنها در ایران است و یا نماینده رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران در خارج کشور هستند. فروش دامنه به اینگونه متقاضیان به صورت ریالی است برای احراز نمایندگی نخست نمونه قرارداد نماینده*گی دامنه و متمم آن را مطالعه کرده و در صورت تمایل اطلاعات زیر را به نشانی info@nic.ir ارسال نمائید:

نام شرکت / نام شخص ( برای نمایندگی شخصی)

نشانی کامل پستی

شماره تلفن و نمابر

نشانی پایگاه وب

خلاصه تجربه ذیربط شرکت یا شخص.

نمایندگان خارجی ::

نمایندگان خارجی می توانند اقدام به فروش دامنه به متقاضیانی بکنند که نشانی رسمی آنها خارج از خاک جمهوری اسلامی ایران است. هزینه ثبت دامنه برای اینگونه متقاضیان باید به صورت یورو به حساب مرکز ثبت دامنه .ir واریز شود. برای احراز نمایندگی نخست Agreement for Foreign Resellers را مطالعه کرده و سپس در صورت تمایل اطلاعات زیر را به نشانی info@nic.ir ارسال نمائید:

نام شرکت

نشانی رسمی شرکت

شماره تلفن و نمابرشرکت

نشانی پایگاه وب شرکت

خلاصه فعالیت ذیربط شرک

برای اطلاعات بیشتر می توانید به اینجا مراجعه کنید دوستان .

http://www.nic.ir/Resellers

--------------

شما می توانید ! :a2d3:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون دوست من.

اینم اضافه کنم خرید از نمایندگان بهتر هست تا از خود سایت اصلی خرید کنید چون گرون تر از نمایندگان ارائه میدن

می شه لطف کنین و یه آموزش کلی برا ثبت دامین ir هم بدین؟ من می خوام یه دامین ثبت کنم.الان برا پرداخت هزینه یا کارهای دیگه باید نمایندگی بگیرم؟

سلام و درود

دوست عزیز برای ثبت دامین ir نیازی به گرفتن نمایندگی ندارید میتونید از جاهایی که دامین ارائه میدن دامین خودتون رو درخواست کنید و به نام خودتون ثبت کنید

یا حق...

می شه لطف کنین و یه آموزش کلی برا ثبت دامین ir هم بدین؟ من می خوام یه دامین ثبت کنم.الان برا پرداخت هزینه یا کارهای دیگه باید نمایندگی بگیرم؟

شما باید برید سایت nic.ir و یه شناسه کاربری برای خودتون داشته باشید . وارد سایت که بشید یه بخش داره به اسم ساختن شناسه کاربری از اونجا با پر کردن فرم میتونید شناسه بگیرید . برای ثبت دامنه هم میتونید از همون سایت nic بسازید که حدودا 7500 تومنه . یا از نمایندگی های اون بخرید . یه سرچ بزنید پیدا می کنید .

من نمی تونم بهتون معرفی کنم ولی متوسط قیمت 6000 هست . که قطعا پایین تر از این هم پیدا می کنید و بالا تر هم هست

طبق گفته های عزیزان یکی از ثبت کننده ها رو پیدا کنید که براتون تویه پنل خودتون ثبت کنه.

ما براتون 4500 ثبت می کنیم.:auizz3ffy9vla57584x

درود تمام توضیحات صحیح بودن

اینو فقط بگم که

دامنه به صورت تکی 4200

دامنه کلی بالای 50 تا 4000

می ثبتیم

اگر خواستید منم برای شما 5000 تومن تو پنل خودتون ثبت می کنم nic را

خیلی ها دوست دارند بدونند چه شرایطی داره ، خوب خیلی راحت در انجمن جوملا ایرانی می توانید به جواب برسید .

نمایندگان فروش دامنه به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم می*شوند.

نمایندگان داخلی ::

نمایندگان داخلی می*توانند اقدام به فروش دامنه به متقاضیانی بکنند که نشانی رسمی آنها در ایران است و یا نماینده رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران در خارج کشور هستند. فروش دامنه به اینگونه متقاضیان به صورت ریالی است برای احراز نمایندگی نخست نمونه قرارداد نماینده*گی دامنه و متمم آن را مطالعه کرده و در صورت تمایل اطلاعات زیر را به نشانی info@nic.ir ارسال نمائید:

نام شرکت / نام شخص ( برای نمایندگی شخصی)

نشانی کامل پستی

شماره تلفن و نمابر

نشانی پایگاه وب

خلاصه تجربه ذیربط شرکت یا شخص.

نمایندگان خارجی ::

نمایندگان خارجی می توانند اقدام به فروش دامنه به متقاضیانی بکنند که نشانی رسمی آنها خارج از خاک جمهوری اسلامی ایران است. هزینه ثبت دامنه برای اینگونه متقاضیان باید به صورت یورو به حساب مرکز ثبت دامنه .ir واریز شود. برای احراز نمایندگی نخست Agreement for Foreign Resellers را مطالعه کرده و سپس در صورت تمایل اطلاعات زیر را به نشانی info@nic.ir ارسال نمائید:

نام شرکت

نشانی رسمی شرکت

شماره تلفن و نمابرشرکت

نشانی پایگاه وب شرکت

خلاصه فعالیت ذیربط شرک

برای اطلاعات بیشتر می توانید به اینجا مراجعه کنید دوستان .

نمایندگان فروش – ایرنیک

--------------

شما می توانید ! :a2d3:

---------

تبلیغات ممنوع !

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری