armankiani11

مشکل در نصب قالب جوملا

13 پست در این موضوع

:33:

خسته نباشین بچه ها

جوملا 2.5 داشتم قالب روش نصب نمیشد یعنی وقتی میزدم ک قالبارو از رو سیستمم آپلود کنه بعد چند دقیقه یا صفحه صفید میشد یا همون صفحه ی آپلود دوباره باز میشد

الانم جوملامو عوض کردم 3 ولی باز همون ایراد رو داره:auau:

اینم بگم ک تو قسمت اخطار ها این دوتا اخطار رو میده:

پوشه موقت تنظیم نشده است

اندازه آپلود php از اندازه post بیشتر است.

کمکم کنید

ویرایش شده در توسط armankiani11

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

به نظر محدودیت حجم آپلود دارید

روی لوکال کار میکنید یا هاست؟

رو هاست

ایمیل دادم ب هاستینگ واسم ماکزیمم حجم رو بردم 64 مگ

نمیدونم چرا اینجوریه

واقعا خسته ام کرده

اون ارور دومی رفت ولی بازم روش قالب نصب نمیشه ولی افزونه های دیگه نصب میشه

قالبتون رو چک کنید متناسب با نسخه جوملایی که نصب میکنید باشه یک بار هم قالب رو از حالت فشرده خارج کنید و مجدد با فرمت زیپ زیپش کنید و تست کنید

سلام من در نصب قالب مدیریت با پیغام

هشدار

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML جوملا یافت نشد

روبرو می شوم. مشکل از کجاست؟

آموزش نصب افزونه | خطا در جابجایی فایل - فایل XML را نمیتواند بیابد

با توجه به سوال برخي دوستان در مورد مشكل در هنگام نصب ماژول ها و افزونه هاي جوملا اين آموزش را كه آقاي تهراني تهيه كرده اند را براي استفاده دوستان قرار ميدهم!

متن آموزش :

بسياري از کاربران جوملا همواره با اين خطا مواجه ميشوند براي همين تصميم گرفتم در مورد رفع اين مشکل مقاله اي بنويسم تا اين دسته از کاربران از سردرگمي نجات پيدا کنند و اين مشکل عمومي حل شود . اين آموزش را اولين بار مصطفي قلي زاده نوشت که من قصد دارم آن را کامل تر کنم . . در اين مقاله بيشترين امکاني را ممکن است شما اين خطا را دريافت کنيم بررسي ميکنيم و همچني راه حل هاي آن را براي شما ذکر خواهيم نمود!

اول از همه اين نکته رو بگم که براي ارور فايل XML پيدا نشد يا نميتواند فايل نصبي رو بيابد اين نکات رو در نظر بگيريد :

1- امکان داره فايل شما پوشه تو پوشه شده باشه ، يعني براي نصب اول بايد پوشه رو از حالت فشرده خارج کنيد و بعد فايل داخل بسته رو نصب کنيد

2- امکان داره فايل شما با جوملا سازگار نباشه و فايل XML وجود نداشته باشه

3- امکان داره فايل XML تکرار شده باشه

4- در بعضي از مواقع که به علت ناقض بودن فارسي سازي يا عدم فارسي سازي درست

5- امکان داره فايل شما براي نسخه هاي قديمي جوملا باشه و حتي با فعال بودن پلاگين ارث بري هم نصب نشه

6- پسوند فايل فشرده رو هم چک کنيد که درست باشه zip يا tar و ...،پسوند هايي مانند RAR قابل نصب نميباشند!

7- .....

خوب حالا بريم سراغ خطاي معروف عدم جابجايي و نصب نشدن الحاقات ، اين نکات رو در نظر بگيريد :

1- دسترسي پوشه ها رو چک کنيد که قابل نوشتن باشن ، براي چک کردن ميتونيد تو منو "راهنما" از مديريت جوملا، گزينه "اطلاعات سيستم" رو بزنيد و از تب "سطح دسترسي فهرست" دسترسي پوشه ها رو ببينيد و در صورت لزوم مي تونيد از سي پنل پرميشن هاي پشه ها رو عوض و 777 کنيد و دوباره چک کنيد که تمام پوشه ها قابل نوشتن باشن و تو تنظيمات اصلي چک کنيد که FTP روي خير باشه.

[تصویر: 1301681353_1_c79530c94a.png]

2- مسير پوشه کش ، TMP رو چک کنيد تو فايل CONFIG ، مثل var $log_path = 'C:\\wamp\\www\\joomla\\logs'; و

var $tmp_path = 'C:\\wamp\\www\\joomla\\tmp';

من از ومپ سرور استفاده مي کنم و تو پوشه joomla نصب کردم.

وقتي در سرور جوملا را نصب ميکنيد مسير پوشه tmp بايد درست باشد در غير اينصورت فايل به سرور منتقل نميشود . تصوير نمايانگر 2 مسير مهم براي اين مورد است

[تصویر: 1301681468_1_2ebcb4a09d.png]

در صورتي که تا بحال نتيجه نگرفته ايد ساير مراحل را دنبال کنيد

3- تو تنظيمات اصلي FTP رو بله کنيد و تنظيماتشو انجام بديد

فعال بودن FTP = بله

هاست FTP = اسم سايت مثلا Yahoo.com

پورت FTP = 21

نام کاربري FTP = نام کاربري که براي ورود به سي پنل استفاده مي کنيد

رمز عبور FTP = رمز ورود به سي پنل

ريشه FTP = اگر ادرس در سي پنل و در ريشه هست = public_html

البته بهتره گزينه آخر رو تنظيم نکيند ، چون خود سيستم به صورت اتوماتيک پيدا مي کنه

4- تو فايل CONFIG چک کنيد که اطلاعات FTP درست وارد شده و var $ftp_enable برابر 1 باشد و اطلاعات درست باشد

درج مشخصات FTP در فايل config.php براي شما مشکل امنيتي ايجاد ميکند لذا تا زماني که مجبور نيستيد اين کار را انجام ندهيد

5- فايل CONFIG رو از روت جوملا دانلود کنيد و اون رو از هاست پاک کنيد ، تو سيستم چک کنيد و دوباره آپلود کنيد

6- در مواقعي که FTP روي خير يعني غير فعال است از طريق فايل Config يک بار اون رو فعال کنيد و البته با دانلود و اپلود مجدد و بعد تو تنظيمات اصلي دوباره اون رو غير فعال کنيد !!

7- در بعضي از مواقع سيستم پلاگين ارث بري رو فعال کنيد.

اين ها دلايل عمومي بود که باعث ميگردد يک افزونه روي جوملا نصب نگردد!

سلام به اساتید عزیز

من یه قالب نصب کردم ولی وقتی پیش فرض قرارش میدم سایت بالا نمیاد و این ارور رو میده:

Fatal error: Cannot redeclare class Browser in C:\xampp\htdocs\joomla\templates\sj_company\includes\browser.php on line 139

میشه دقیقا توضیح بدید باید چکار کرد؟

سلام دوستان من تو جوملا3.4.3 یه قالب نصب کردم و این پیغام خطا رو داد مشکلش چیه ؟

404 Not Found

ممنون میشم کمک کنین

درود

قالبو از کجا دانلود کردید؟

فایل زیپ رو اکسترکت کنید ببینید فایل زیپ دیگه ای داخلش وجود نداشته باشه

خب دوست عزیز برای ران شدن قالب های اسمارت .شما میبایست که فریم ورکش رو هم رو جایی که نصب کردید؛ نصب کنید!

درون اون بسته ای که قالب رو ازش نصب کنید.نسخه فریم ورک رو پیدا کنید و روی سایتتون نصب کنید.

اگر ندارید بگید تا براتون آپش کنم...

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری