ابوالفضل طالبی

ثبت نام رایگان کارگاه طراحی ماژول به مناسبت افتتاح وب سایت رسمی آموزشگاه جوملای ایران

37 پست در این موضوع

با تبریک مجدد سال نو و آرزوی شادی و شادکامی در ایام نوروز

:: گامی دیگر در عرصه آموزش و توسعه وب ایران از طرف انجمن جوملای ایران در سال 1391 برداشته شد ::

joomlairan_ads1.gif

وب سایت رسمی آموزشگاه جوملای ایران به صورت رسمی افتتاح گردید.به همین مناسبت و همزمانی آن آن با ایام نوروز ، کارگاه آموزشی رایگان برای کلیه کاربران انجمن جوملای ایران در نظر گرفته شده است که میتوانید در این کارگاه یک روزه شرکت نمایید.

وب سایت رسمی آموزشگاه جوملای ایران به نشانی http://joomlairan.com هم اکنون در دسترس کلیه دانشجویان دوره های قبلی و جدید میباشد و همچنین کلیه ارتباطات اساتید دوره های آموزشی جوملای ایران و ثبت نام دوره های آموزشی از طریق همین وب سایت صورت میپذیرد.

برای ثبت نام در کارگاه آموزشی رایگان و دریافت جزئیات بیشتر میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

ثبت نام کارگاه آموزشی رایگان طراحی ماژول

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مهندس پرچم خیلی رفته بالا .:5:

کم کم جوملای ایران داره میشه یه شهر بزرگ . با کلی مجموعه و زیر مجموعه .(به کوری چشم دشمنان):1:

تبریک میگم .واقعا خوبه که همه چیز را روی نظم جلو میبرید . و همه کارها از هم جداگانه و بروی یک سایت هست .

من هم ثبت نام کردم تا در کلاس یک روزه رایگان شما شرکت کنم .البته بیشتر بهانه ایی بود برای اینکه شما و مهندس نوین فرد را از نزدیک ملاقات کنم .gift :ad54ad: smile22

موفق پایدار

با سلام...

جوملا فروم.جوملا فروم باز هم جوملا فروم....:a2d3:

خسته نباشید عرض میکنم...خدمت ابولفضل عزیزم...

یک نکته ای رو باید بگم. اگر نگم واقعا سنگینه میکنه روی معده م!!!

ما اصولا ادعایی نداشتیم از اول و همچنان هم نداریم...اما نمیذاریم...که یه جماعت (؟؟؟؟؟؟) ادعای بیهوده ای ، دروغین و واهی ای هم داشته باشند...

هرگز خودم رو قاتی این بازیها و حرفها نکردم و نمیکنم و دوست هم ندارم که هرگز بیش از این قاتی بشم...اما ایندفعه مجبور شدیم...

امیدوارم اون دوستانی که شب گذشته تو انجمنهاشون به فریب و دروغ یه عده مردم بی خبر از دنیا رو جمع کردن و براشون داستان و جوک تعریف کردن و واسه اطلاع تمام ملت ، به همه ایمیل زدن، اونایی که نگران پر شدن دیتابیس بسیار بسیار پرمغز و پرمحتوا و درین و گرانبهاشون بودن، اونایی خیرسرشون میخوان مچ بگیرن، اونایی که با دیدن حرکات جدید ، گروههای فعال و اونهایی که سرشون به کار خودشون گرمه، بجای حمایت و همصدایی برای بالابردن پرچم ایران تو دنیا، فرار به جلو رو ، بر قرار ، و حمایت از اونها ترجیح دادن و.... امیدواریم ، امیدواریم و باز هم امیدواریم که روزی جای داستان پردازی برای مردم بی اطلاع و ناآگاه سعی در خوب جلوه دادن خود و به اصطلاح خودشون، خراب کردن دیگران ، نکنند.

چون کسی که این وسط ضایع و بعد از یه مدت زمان از صحنه اوت میشه به کناره ها و خرابه ها ، کس یا کسانی نیستند.جز، خودش و خودشان...!

مخلص وکوچک همه ی دوستان و دشمنان عزیزم :35::ds6a5d::35:

فدای همه

حق یارتون

سلام فقط یه سوال من آشنایی با زبان برنامه نویسی ندارم میخواستم بدونم میتونم منم شرکت کنم؟؟یا حتما باید برنامه نویسی بلد باشم؟؟مرسی

سلام فقط یه سوال من آشنایی با زبان برنامه نویسی ندارم میخواستم بدونم میتونم منم شرکت کنم؟؟یا حتما باید برنامه نویسی بلد باشم؟؟مرسی

با سلام

طبق لینک بالا و معرفی شرح کلاس، دوره نیاز به پیش زمینه ای ندارد!

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

خوب من نمیتونم شرکت کنم :13: :13:

ولی منتظر قرار گرفتن فیلم های کارگاه هستیم :دی :14: howit

ای ووووووووووول منم میام خیلی کارت درسته مهندس...

این سه تا نقطه ی آخر یعنی یک دنیا حرف که نمیشه زد:دی

آقا یه سئوال این کلاس آنلاینه یا حضوریه ؟؟؟

اگر حضوریه نمیشه کاری کرد که آنلاین باشه که تمام دوستانی که خارج از تهران یا ایران هستند بتوانند شرکت کنند ؟؟؟

من ثبت نام كردم ببخشيبد ميشه يكمي در خصوص اين كارگاه توضيح دهيد كجاست؟ حضوريه؟ در مورد چيه؟

من ثبت نام كردم ببخشيبد ميشه يكمي در خصوص اين كارگاه توضيح دهيد كجاست؟ حضوريه؟ در مورد چيه؟

دوست عزیز تا جایی که من میدونم یک کارگاه چهار الی پنچ ساعت هستش که فکر میکنم تو انقلاب (خ کارگر)یا همون اطراف باید باشه (حالا شاید جاش رو اشتباه گفته باشم ولی ساعتش همونه) یک روزه و تو اردیبهشت ماه هستش که انشاالله مهندس هماهنگ کنن جمعه باشه همه بریم و درمورد دوره هم باید بگم همونطور که تو لینک میتونید ببینید یک کارگاه طراحی ماژول برای جوملا هستش که توسط مهندس نوین فرد و مهندس طالبی تدریس میشه و داشتن لپ تاپ هم از ملزومات هستش:((:14::14: :128fs318181::128fs318181::128fs318181:

آقا آموزشها آنلاینه یا حضوری ؟

اگه آنلاین نیست تکلیف کسانیکه در ایران یا تهران نیستند چیه >؟>>>>>؟؟؟؟

ای ول خیلی عالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیه استاد عزیز

یک نکته ای رو باید بگم. اگر نگم واقعا سنگینه میکنه روی معده م!!!

:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi: